ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!!!!!! ВСІ!!!!!!!! заходьте і читайте.....(((

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!!!!!! ВСІ!!!!!!!! заходьте і читайте.....((( этот заголовок самое главное .спалился автовоз ,хреновый из тебя чикист
 
Та не автовоз це.Знаю цю машину чув,що з нею сталось.Але автор замість того,щоб шукати гроші і забрати машину з штрафплощадки шукає того,хто зробить чудо безкоштовно.
 
В паре работаем ?:party2:
 
Ага)Я 2 роки був під прикриттям:)
 
Якщо хочете зробити добру справу,то скинтесь пацану по пару гривень на викуп авто.Хоча сильно сумніваюсь що запросили 1500дол.
 
Якщо хочете зробити добру справу,то скинтесь пацану по пару гривень на викуп авто.Хоча сильно сумніваюсь що запросили 1500дол.

:vampire:
 
хлопці, та не автовоз я.... клянуся вам!!!! це реальна ситуація, просто хотів допомоги і підказки... КЛЯНУСЯ!!!! вже незнаю як переконувати вас... скажіть як кинути фотки так, щоб їх відкривало... бо я на цьому форумі зареєструвався щоб взнати як забрати машину... і все.... kaktus2308, а ти звідки знаєш про цю ситуацію......???
 
Коломия не Лас-Вегас
 
Синя е32 на автоматі.Шукай когось на пряму в міліції,але сам,а не через рішал.Тут тобі нічим не поможуть
 
ТАК- ЦЕ ВОНА!!!!! та ніби і є знайомі в міліції ... але всі розводять руками...:)cray2:
 
Значить такі знайомі.Шукай других,але чим довше вона там буде,тим важче(дорожче) буде її забрати назад.
 
Мужики! я закинув фотки свого БМВ на свою сторінку..... подивіться! (тепер я не автовоз?) ...... може нарешті повірити...(альбом: BMW 735i E32)
 
о блін..... вона там уже більше як місяць стоїть....:cray2:
 
нахрена пацану на автоклубе выкладывать свои фото с выпускного ? ведь тут же цыпы не знакомяцо!


Автовоз+100500, его почерк !
 
МАжоры, в 17 лет на БМВ)))
 
А теперь выложи фото тех паспорта
 
ТАК!... купляв по довіреності...... тому з обліку не знімав, і ніякої експертизи не робили при покупці..(((((((:)cray:

зря ты так машину покупал(( нельзя такого делать, жаль что не было нормальных людей что бы посоветовали тебе
 
тех паспорт- в мене його нема... він залишився в міліції... на площадці.....
 
тех паспорт- в мене його нема... він залишився в міліції... на площадці.....
Железная отмазка:biggrin::biggrin::biggrin:.
Спалилсо ты Стас.
 
Хто думає що то Стас - що заважає набрати хлопця і перепитати суть, а не флудити тут? Допомоги нуль, одне бла бла бла.



Малий - шукай гроші.
 
Реально надо деньги...сейчас за просто так никто не поможет...
 
лажа по твоей тачке однозначно, ибо по номерам 171-48ІВ
висит две авто
при чем
Державний номер ТЗ 17148IB
Назва типу ТЗ легковий автомобіль більше 3000 куб. см.
Повна назва ТЗ BMW 323
и
Державний номер ТЗ 17148IB
Назва типу ТЗ автобуси з кількістю місць до 20 чол. (включно)
Повна назва ТЗ Mercedes-Benz TN (207D, 208, 307D, 308)


Да и судя по номеру , в Украину она попала давно. Значит что-то восстановить и доказать еще сложнее. Скорее даже не реально.
 
Last edited:
1. В доказательство поддельности/внесения изменений в номер кузова должно быть заключение НДЕКЦ. Если такого заключения нет - возможен развод на бабло....

2. Если не развод и в номер кузова внесли изменения - регистрация авто анулирована. Даже если ты его забереш, на нем далеко не уедеш, поймают опять, опять конфискуют....

3. Доказвать что то в суде, при поддельном номере кузова - шансов нет. См. решение ВАСУ - http://reyestr.court.gov.ua/Review/30301581
 
Авто за такі кошти далі використовувати і мучитись з його легалізацією не має сенсу.
Один з варіантів - заплатити міліції, забрати та продати на запчастини. Хоч щось відібєш.
 
лажа по твоей тачке однозначно, ибо по номерам 171-48ІВ
висит две авто
при чем
Державний номер ТЗ 17148IB
Назва типу ТЗ легковий автомобіль більше 3000 куб. см.
Повна назва ТЗ BMW 323
и
Державний номер ТЗ 17148IB
Назва типу ТЗ автобуси з кількістю місць до 20 чол. (включно)
Повна назва ТЗ Mercedes-Benz TN (207D, 208, 307D, 308)


Да и судя по номеру , в Украину она попала давно. Значит что-то восстановить и доказать еще сложнее. Скорее даже не реально.

Ситуация прям как у VIPа с машиной которую он продал:dirol:
 
що заважає набрати хлопця і перепитати суть, а не флудити тут
Я набирал, трубку не взяли сегодня в 9-02.
 
лажа по твоей тачке однозначно, ибо по номерам 171-48ІВ
висит две авто
при чем
Державний номер ТЗ 17148IB
Назва типу ТЗ легковий автомобіль більше 3000 куб. см.
Повна назва ТЗ BMW 323
и
Державний номер ТЗ 17148IB
Назва типу ТЗ автобуси з кількістю місць до 20 чол. (включно)
Повна назва ТЗ Mercedes-Benz TN (207D, 208, 307D, 308)


Да и судя по номеру , в Украину она попала давно. Значит что-то восстановить и доказать еще сложнее. Скорее даже не реально.

А ,что тут удивительного ,на ней номера старого образца ,на МБ квадратный номер а на БМВ прямоугольный ,+1000000000000000000000000 что это автовоз
 
хоч перепитати, дзвони 0977274494, або 0961424520........ дзвоніть питайте..... Я СЬОГОДНІ БУВ НА ПЛОЩАДЦІ..... МАШИНА ЩЕ Є) ДВЕРКИ І ВСЕ ЩО МОЖНА ВІДКРИТИ ОПЕЧАТАНІ..... (там ще стоїть багато крутих тачок, таких як : Лєксус, БМВ 8 серії, і мерседес слс 500 кабріо......) )... хлопці все що в мене залишилось від мого бумера це страхівка... я кинув її фотки у альбом з фотками бумера... перевірте якщо не вірите...... ще там на страхівці є ВІН номер кузова..... перевіряйте...... тепер я не автовоз?
 
Last edited:
Back
Top