Машины PL/LT/BG/CZ мнение.

Мне кажется в жизни каждого человека был период "блях", ну или чего-то аналогичного. Помню где-то во второй половине 90х, когда я бы ещё студентом, была тоже похожая тема с литовскими машинами - тогда помню их на временный учёт на год ещё ставили. Так вот тогда можно было взять Жигуль шестёрку или второго Гольфа на литовских номерах за те-же деньги. Я выбрал Гольфа. Я это всё к тому, что у каждого своя финансовая ситуация и не у всех есть возможность приобрести достойный автомобиль на нормальной Украинской регистрации. Вот и вымучивают разный Литовский шлак, вместо вообще убитого в хлам Украинского шлака ещё и за бОльшие деньги. Лично мне как-то стрёмно и не удобно, даже где-то стыдно, было бы сейчас ездить на бляхах. Но с другой стороны, вот если бабла нет совсем, то в выборе между жигулятором, аносом или скажем каким-то "бляханцем" выпуска начала 2000х годов - естественно скорее всего я выберу бляхи, что собственно и сделал ранее будучи студентом. В моих глазах, человек на автомобиле 2000х годов на бляхах, это человек имеющий определённые финансовые трудности и его я не осуждаю, а где-то даже понимаю, т.к. когда-то от безденежья тоже делал подобный выбор.
Другой вопрос когда какой-то, как правило, молодой чел с жигулятора пересаживается на какю-то скажем БМВ/Мерс/Ауди на бляхах и начинает исполнять на дороге желая показать какую-то значимость что-ли (что вот он мол уже на БМВ/Мерсе/Ауди а не на жигуляторе или велике), возмещать всё то, что у него накопилось после езды на каком-то хламе ранее или вообще ходьбе пешком с мечтой о машине - это уже жесть, злость и раздражение к таким.
Как-то так.
Согласен. Такое положение вещей ближе к реальности.

Ну так просто не надо при этом делать вид, что Д"артяньян и борец с системой, подниматель ВВП, организатор рабочих мест и т.д и т.п. Просто есть возможность скроить и люди ею пользуются.

Вопрос еще один нарисовывается. Если власть пойдет на уступки бляховодов и что-то там им разрешит - будет отличный прецедент для всех остальных. Завтра под радой соберутся алкоголики, которые не могут купить бутылку с акцизом, с требованием после 23 часов продавать самогон, обещая раз в год при этом посещать нарколога или что-то подобное.
но если копнуть глубже, то тут некая хитрожопость наша есть продукт хитрожопости других людей, которые на этом зарабатываю миллиарды (монополисты с количеством изготовления в 100 автомобилей в месяц или около того).
Точно такой аргумент мне приводил один чел, который дома на счетчики магниты вешает, мол я не ворую. У них и так миллиарды, они меня ограбили со всех сторон при совке еще. Я им ничего не должен. А то, что его "сэкономленные" кубы и киловатты раскидают на всех жильцов дома - ему побоку.

Кто-то тут о жабе говорил. Почему вас не беспокоит состояние владельцев концернов БМВ или Мерседеса? Они тоже не нищие по сравнению с нашими. Только их изделие вам покупать не противно, оставляя деньги за рубежом.

Если вы купите автомобиль, сделанный у нас в стране и будете тут его обслуживать нашими запчастями - тогда и говорите о ВВП и рабочих местах. А так, каждый человек на ланосе больше для роста ВВП делает, чем десяток на бляшешных БМВ.


Меня просто в диссонанс вгоняет позиция, когда перед государством никаких обязательств человек не чувствует и всячески пытается отпетлять, но при этом требует у государства каких-то преференций для реализации своих исключительно материальных и меркантильных желаний.

Скажите прямо - я купил авто на бляхах, потому что не хочу (не могу) купить такое же авто на укр. регистрации. Все. Точка.
 
Автор, скажите пож, Вы получили ответ на свой вопрос ?
Интересны выводы...
ПС по теме, уже не раз писал, осуждений никаких нет, жабы наверное тоже ))) , этим вопросом должно заняться государство, должны быть приняты четкие и однозначные законы, без недомолвок и недосказов. С обязательным реагированием. И либо брать бабло за возможность использования , либо полностью запретить и жестко брать бабло, либо полностью узаконить. А самое главное, в любом случае четко и персонально отслеживать вывоз. При желании это возможно и легко сделать.

Можно. Но рано. Интрига должна быть. Это больной вопрос и его очень логично разыграть на выборах. И процент людей, которые на это молятся - растет. Электорат все же. Кто пообещает - получит голоса. Кто потом прикроет все - получит право рассказывать про наведение порядка. Ведь ни кто не сомневается, что рано или поздно точка в этом вопросе будет поставлена? Вопрос только каким боком повернется фортуна к "игрокам". Я лично не помню ни одного случая, чтобы в играх с государством кто-то выигрывал. Тем более в вопросах, которые касаются денег. Больших денег.
 
В том виде, в котром это реализовано сейчас лично я категорически против
 
... Вопрос только каким боком повернется фортуна к "игрокам". ...

На моей памяти, за последние лет двадцать, она уже трижды оборачивалась задом. И опять всё повторялось, т.е. ничего нового. Это всё как с МММ (кто помнит), кинули раз, Мавроди отсидел и вышел, и ... О чудо! Нашлись тысячи, кто повёлся опять. И так будет всегда. А почему? Потому что народ хочет и любит халяву.

P.S. У нас даже поговорка на этот счёт есть - "На халяву и уксус сладкий". Как-то пробовал перевести её иностранцам - не поняли...
 
зраднЫки вы все...(((
вот присмотрела я купешку 36-ю клубную заграничную...тут же живую найти сами знаете..или купи корч и строй..но пока построишь уже и ездить забудешь как..
так вот, купе и там не дешево...если пойти с размахом с ништяками..без колхоза..2,8, ручка, м-пакет, ббс..целый кузов и даже с поддомкратниками))) минимум 4-5$ это раз
а два...как привезти сюда любимый кузов 97г выпуска?)
есть конечно розовая мечта..чтоб в тп стояла дата выпуска авто нынешнего года и это все про е36 купе..но сколько это стоить будет страшно подумать..
 
Это просто пиар акция адепта бляховода.
Забавная логика, как у крымчанина днровца,
Тут закон, а тут я в него рыбу заворачиваю....
Как удобно так и трактую.
Самое оно для впаривания лохам еврокорыт.
 
зраднЫки вы все...(((
вот присмотрела я купешку 36-ю клубную заграничную...тут же живую найти сами знаете..или купи корч и строй..но пока построишь уже и ездить забудешь как..
так вот, купе и там не дешево...если пойти с размахом с ништяками..без колхоза..2,8, ручка, м-пакет, ббс..целый кузов и даже с поддомкратниками))) минимум 4-5$ это раз
а два...как привезти сюда любимый кузов 97г выпуска?)
есть конечно розовая мечта..чтоб в тп стояла дата выпуска авто нынешнего года и это все про е36 купе..но сколько это стоить будет страшно подумать..

Та да, 200 евро в бундесе как раз по соотношению цена-качество, самое оно.
 
Ваще не понимаю людей которые покупают тачку из-за бугра.Смысл?месяц покататься(надоест) и думать куда бы ее сплавить)))кучу гемора на свои плечи брать...жесть ....

Отправлено с моего C3 через Tapatalk
 
Ваще не понимаю людей которые покупают тачку из-за бугра.Смысл?месяц покататься(надоест) и думать куда бы ее сплавить)))кучу гемора на свои плечи брать...жесть ....

Отправлено с моего C3 через Tapatalk

Не совсем поняла, почему за месяц должна надоесть тачка, с большой долей вероятности произведенной большой немецкой тройкой?
 
Навіяло постом про ненависть до авто на єврономерах...

О так,шановні,в цих коментаріях,вся наша сутність...
Тепер вдумайтесь,офіційно,на сьогодні,в Україну завезли близько 2мільйонів авто які зареєстровані на території ЄС...
Ви кажете про хитродупих? Це не хитрість,це бажання жити по людськи,причому,значної частини українців...
І бардак розвели саме можновладці,не бажаючи адекватно реагувати на потреби та бажання свого народу...
Причини банальні-гроші... поки машини заїжджали,гроші осідали в кишенях митників,поліцейських і інших контролерів...
Корупція,ось що рухало цю ріку автівок,і саме вона призвела до того,що люди між собою лаються і рахують хто скільки витратив на авто...
Вам,як долар множився,жаба давила? Так і з цінами на евроавто... Поступово ми маємо вийти з цього клятого совка,забути про ціни на автівки в розмірах 5-6річних заробітних плат... ЦЕ НЕ НОРМАЛЬНО!!!
Страхування і ТО? Та не питання,скільки авто на укрреєстрації,включаючи вантажні та автобуси на сьогоднішній день пройде ТО?
А,наприклад,в Литві,ТО раз на два роки,і повірте,всі авто його проходили... а це онлайн з відео та фотофіксацією,тобто всі виміри та параметри автоматично заносяться в реєстр,який може переглянути любий коп...навіть прізвище працівника СТО...
Натомість,маємо небажання іти назустріч своєму народу,а звідси і ліві страхування,не пройдений ТО,та фальшиві доручення...
Чому навіть в сусідній Білорусі,дозволено ввезти один раз на пять років автомобіль для себе з нульовим розмитненням? Тобто реєстрація коштує в районі 100доларів,це з ТО і страхуванням....
Але подивіться на які у них автівки...там ВАЗа просто не зустрінеш на дорозі...
Що заважає зробити таке у нас? Правильно,корупція,бо ці гроші,навіть по 100$ з авто,це близько 200 000 000$ і це з того,що їздить тепер,а уявіть скільки людей ще додасться до цієї цифри! Чи ми надто багаті,щоб відмовитися від таких надходжень до бюджету? Звідси і порядок на дорогах,і безпека в авто...

У нас,в перспективі,членство в ЄС,ви думаєте з відкриттям кордонів сюди не рине потік авто?ха-ха-ха... То чому б не зустріти цей момент в повній відповідності до обставин,аніж відчувати себе злидарями серед цивілізованих країн...
 
Навіяло постом про ненависть до авто на єврономерах...

О так,шановні,в цих коментаріях,вся наша сутність...
Тепер вдумайтесь,офіційно,на сьогодні,в Україну завезли близько 2мільйонів авто які зареєстровані на території ЄС...
Ви кажете про хитродупих? Це не хитрість,це бажання жити по людськи,причому,значної частини українців...
І бардак розвели саме можновладці,не бажаючи адекватно реагувати на потреби та бажання свого народу...
Причини банальні-гроші... поки машини заїжджали,гроші осідали в кишенях митників,поліцейських і інших контролерів...
Корупція,ось що рухало цю ріку автівок,і саме вона призвела до того,що люди між собою лаються і рахують хто скільки витратив на авто...
Вам,як долар множився,жаба давила? Так і з цінами на евроавто... Поступово ми маємо вийти з цього клятого совка,забути про ціни на автівки в розмірах 5-6річних заробітних плат... ЦЕ НЕ НОРМАЛЬНО!!!
Страхування і ТО? Та не питання,скільки авто на укрреєстрації,включаючи вантажні та автобуси на сьогоднішній день пройде ТО?
А,наприклад,в Литві,ТО раз на два роки,і повірте,всі авто його проходили... а це онлайн з відео та фотофіксацією,тобто всі виміри та параметри автоматично заносяться в реєстр,який може переглянути любий коп...навіть прізвище працівника СТО...
Натомість,маємо небажання іти назустріч своєму народу,а звідси і ліві страхування,не пройдений ТО,та фальшиві доручення...
Чому навіть в сусідній Білорусі,дозволено ввезти один раз на пять років автомобіль для себе з нульовим розмитненням? Тобто реєстрація коштує в районі 100доларів,це з ТО і страхуванням....
Але подивіться на які у них автівки...там ВАЗа просто не зустрінеш на дорозі...
Що заважає зробити таке у нас? Правильно,корупція,бо ці гроші,навіть по 100$ з авто,це близько 200 000 000$ і це з того,що їздить тепер,а уявіть скільки людей ще додасться до цієї цифри! Чи ми надто багаті,щоб відмовитися від таких надходжень до бюджету? Звідси і порядок на дорогах,і безпека в авто...

У нас,в перспективі,членство в ЄС,ви думаєте з відкриттям кордонів сюди не рине потік авто?ха-ха-ха... То чому б не зустріти цей момент в повній відповідності до обставин,аніж відчувати себе злидарями серед цивілізованих країн...

Чудовий текст. Так як ви збираєтесь боротися з корупцією та зажерливими можновлядцями? Як будете прискорювати членство в ЄС та піднімати країну?
Все питання таких "активістів" в тому, що як тільки їм дадуть можливість задовольнити свої потреби та бажання - відразу всі претензії до влади і корупції зникають.
Вам дозволять загнати х5 за 30 евро на рік - і вас чутно не буде. Ви не підете перекривати траси заради пенсійної реформи, чи ще щось таке, що наразі вас не обходить.

Основний негатив до таких "борців" з системою - якраз через те, що всі ваші потуги для себе коханого.
Ви знаєте, скільки коштує авто в Японії? Вони злидарі?

А,наприклад,в Литві,ТО раз на два роки,і повірте,всі авто його проходили..
Ті що пройшли - залишилися в литві. А ті, що ні - всі тут. Я щодня проходжу повз десятки таких корчів, що так димлять - очі випадають. Вони з неба впали? Їм там ціна 500 у.е, тому що ремонту на тисячі. Всі вони вже тут.

Вам,як долар множився,жаба давила?
Ви знову плутаєтесь. То не долар множився, то гривня падала. І ніяких економічних підстав для іншого сценарію немає. Нац. валюту підтримує виробництво і експорт.

навіть по 100$ з авто,це близько 200 000 000$ і це з того,що їздить тепер,а уявіть скільки людей ще додасться до цієї цифри! Чи ми надто багаті,щоб відмовитися від таких надходжень до бюджету? Звідси і порядок на дорогах,і безпека в авто...
А скільки надійде до бюджету, якщо така кількість авто буде куплена тут? Зі сплатою всіх акцизів та податків???
Тому тут не треба волати, які патріоти і як ви за державу піклуєтесь.
Ще раз - можете кататися хоч на ступі з мітлою. Не потрібно це виправдовувати, як автор теми, великою та світлою метою.
 
Така кількість авто це авто не євро5.тому до бюджету ні копійки,наразі...та й що там євро 5,з 1.01,2018 євро6...це вам не аргумент? Без ТО пересуватися по зоні Євро заборонено...
 
Така кількість авто це авто не євро5.тому до бюджету ні копійки,наразі...та й що там євро 5,з 1.01,2018 євро6...це вам не аргумент? Без ТО пересуватися по зоні Євро заборонено...
Тільки тому, що їх пускають.
Так і нам потрібно, як перший крок до Європи - в першу чергу не про гроші думати, а про здоров'я наших дітей. Не меньше Євро 5 для всіх, хто перетинає кордон та сходить с конвейера.
 
Навіяло постом про ненависть до авто на єврономерах...

О так,шановні,в цих коментаріях,вся наша сутність...
Тепер вдумайтесь,офіційно,на сьогодні,в Україну завезли близько 2мільйонів авто які зареєстровані на території ЄС...
Ви кажете про хитродупих? Це не хитрість,це бажання жити по людськи,причому,значної частини українців...

Володіння бмв е39 90-х років, це не ознака людського життя. Дешевизна даного авто не говорить про дешевизну володіння ним, не даром європейці від них позбавляються, як в цілому від старих авто, і категорія старого авто в них дещо інша, вони хоч і не бідні в порівнянні з нами, але не можуть собі дозволити такого задоволення як володіння старим авто, а ми хоч і бідні, але хитродупі, лиш хитродупість ця проти нас і грає.
Як працівних сфери обслуговування авто, можу сказати що часто придбання такого авто, це наживання проблем на свою дупу, так як здебільшого люди що їх купують, не можуть собі дозволити їх обслуговування, продають свою девятку, лізуть в борги, купують, а потім лізуть далі в борги щоб відремонтувати. Це ознака достойного життя? Я коли бачу в себе на сервісі авто з такими номерами, заздалегідь знаю чим закінчиться... А закінчується це зазвичай фразами на кшталт "та вишо, які 500 дол? Я за всю машину 2000 дав" ніби це щось пояснює окрім ціни даного авто.
 
А ще мені подобається прагнення до дешевих авто, але ніхто не кричити введіть тех огляд як в ЕС, чи страхівку... От зажили би ті хто хоче європейського добробуту. Друга в португалії завернули на ТО за те, що жовта фарба з лампочки поворотника посипалась, і він блимав білим...
 
Тільки тому, що їх пускають.
Так і нам потрібно, як перший крок до Європи - в першу чергу не про гроші думати, а про здоров'я наших дітей. Не меньше Євро 5 для всіх, хто перетинає кордон та сходить с конвейера.
Здоров'я?це ви зараз про ВАЗ?чи може китайпром? Атможе про камаз чи богдан? ТО обов'язково,як мінімум при першій реєстрації...
Страхування обов'язково...я це все вже написав....
 
Здоров'я?це ви зараз про ВАЗ?чи може китайпром? Атможе про камаз чи богдан? ТО обов'язково,як мінімум при першій реєстрації...
Страхування обов'язково...я це все вже написав....

Мова не йде про заборону того що вже їздить, а про заборону ввозу нового такого ж. Те що є з часом відімре. Знову ж таки, як співробітник сфери обслуговування авто, можу з впевненністю стверджувати що 80% лт/бг, це шлак не кращий за ті самі ВАЗ-и, КРАЗ-и. А не кращий тому, що везуть мотлох на колінах. Наприклад достойна е39 і там коштує не 3000, а за 5000 можна вже дивитись щось нормальне із е36 на наших номерах, от і везуть шлак, часто везуть перекупи, малюють губи, і впарюють нашим лохам. Це особиста статистика. А ще, я ще не бачив таких гнилих е46/39 на наших номерах, як ті що везуть звідти, а ситуація така тому, що там ці машини добивають, а в нас ще слідкують, так як не дешеві, і купують їх люи з певним рівнем доходу, який +/- відповідає забаганкам тих авто, відповідно їх ремонтують, підфарбовують, підварюють, а там добивають, так як фарбування та поварка коштує пів ціни авто, а-то і більше. А наш люд це називає "свіжими авто з європи". А ще (мабуть від бідності), женеться за позавчорашнім преміумом е39/А6/...
 
Тут кто то стонет по поводу нашего шагания в Европу?! Ни в одной стране Европы, да и остального цивилизованного мира, гражданин страны не сможет ездить на
машине с иностранной регистрацией больше определенного лимита времени. В разных странах по разному - от 3 до 6 месяцев. Потом наступают не детские санкции...
 
Возможно, кому-то и не понравиться, но внесу и свою ложку деГГтю в эйфорию владения "бляхами".
НИКТО из владельцев сих повозок никогда не признается, что его душит жутчайшая жаба вкладывать средства в эти машини, потому как в глубине души, все понимают, что они не являются их собственниками. Предупреждая противоречащий вой, приведу несколько примеров - уверен, у каждого их уже десятки: один знакомый загнал дизельный мерс в универсале 03г, на вопрос об обслуживании, так как уже дымит, шо паровоз, был ответ - я его взял за 3к, два года поезжу и за 2 продам...ничего не вкладывая. Нормальная такая математика....Под окном стоит другой универсал 02 года выпуска - уже на коленях в прямом смысле этого слова - стойки или пружины гавкнули. Уверен, что никто и его обслуживать не будет, так как там трое детей. Поэтому, внимание вопрос, отдают ли себе отчет владельцы блях - что они являются источником повышенной опасности на дорогах?? И может кто-нибудь искренне ответить, готов ли он вкладывать немаленькие средства в старый премиум сегмент, не являясь его владельцем??
Про то, что они в своей массе, тупо невменяемые в своей безнаказанности на дорогах, я просто умолчу...
 
Возможно, кому-то и не понравиться, но внесу и свою ложку деГГтю в эйфорию владения "бляхами".
НИКТО из владельцев сих повозок никогда не признается, что его душит жутчайшая жаба вкладывать средства в эти машини, потому как в глубине души, все понимают, что они не являются их собственниками. Предупреждая противоречащий вой, приведу несколько примеров - уверен, у каждого их уже десятки: один знакомый загнал дизельный мерс в универсале 03г, на вопрос об обслуживании, так как уже дымит, шо паровоз, был ответ - я его взял за 3к, два года поезжу и за 2 продам...ничего не вкладывая. Нормальная такая математика....Под окном стоит другой универсал 02 года выпуска - уже на коленях в прямом смысле этого слова - стойки или пружины гавкнули. Уверен, что никто и его обслуживать не будет, так как там трое детей. Поэтому, внимание вопрос, отдают ли себе отчет владельцы блях - что они являются источником повышенной опасности на дорогах?? И может кто-нибудь искренне ответить, готов ли он вкладывать немаленькие средства в старый премиум сегмент, не являясь его владельцем??
Про то, что они в своей массе, тупо невменяемые в своей безнаказанности на дорогах, я просто умолчу...

Розходимось, Дэня розтсавив всі крапки над "Ї"))
 
Мова не йде про заборону того що вже їздить, а про заборону ввозу нового такого ж. Те що є з часом відімре. Знову ж таки, як співробітник сфери обслуговування авто, можу з впевненністю стверджувати що 80% лт/бг, це шлак не кращий за ті самі ВАЗ-и, КРАЗ-и. А не кращий тому, що везуть мотлох на колінах. Наприклад достойна е39 і там коштує не 3000, а за 5000 можна вже дивитись щось нормальне із е36 на наших номерах, от і везуть шлак, часто везуть перекупи, малюють губи, і впарюють нашим лохам. Це особиста статистика. А ще, я ще не бачив таких гнилих е46/39 на наших номерах, як ті що везуть звідти, а ситуація така тому, що там ці машини добивають, а в нас ще слідкують, так як не дешеві, і купують їх люи з певним рівнем доходу, який +/- відповідає забаганкам тих авто, відповідно їх ремонтують, підфарбовують, підварюють, а там добивають, так як фарбування та поварка коштує пів ціни авто, а-то і більше. А наш люд це називає "свіжими авто з європи". А ще (мабуть від бідності), женеться за позавчорашнім преміумом е39/А6/...

Смотрел я по Европе хорошие Е34. Возможно у нас можно найти живой вариант дешевле.
Все, что там стоит дешево - мусор, который страшно на дороги выпускать. А у нас на них еще и носятся под 200, считая, что это все еще премиум...
 
К теме: http://mmr.net.ua/autoworld/events/50218
Но то ценообразование на ЛЮБЫЕ автомобили, которое установлено в Украине - это узаконенный грабёж в чистом виде - с этим, думаю, согласятся все..
 
Возможно, кому-то и не понравиться, но внесу и свою ложку деГГтю в эйфорию владения "бляхами".
НИКТО из владельцев сих повозок никогда не признается, что его душит жутчайшая жаба вкладывать средства в эти машини, потому как в глубине души, все понимают, что они не являются их собственниками. Предупреждая противоречащий вой, приведу несколько примеров - уверен, у каждого их уже десятки: один знакомый загнал дизельный мерс в универсале 03г, на вопрос об обслуживании, так как уже дымит, шо паровоз, был ответ - я его взял за 3к, два года поезжу и за 2 продам...ничего не вкладывая. Нормальная такая математика....Под окном стоит другой универсал 02 года выпуска - уже на коленях в прямом смысле этого слова - стойки или пружины гавкнули. Уверен, что никто и его обслуживать не будет, так как там трое детей. Поэтому, внимание вопрос, отдают ли себе отчет владельцы блях - что они являются источником повышенной опасности на дорогах?? И может кто-нибудь искренне ответить, готов ли он вкладывать немаленькие средства в старый премиум сегмент, не являясь его владельцем??
Про то, что они в своей массе, тупо невменяемые в своей безнаказанности на дорогах, я просто умолчу...

Часто у себя в городе вижу 740 (E38), которая со сломаным рычагом подвески стоит уже месяц у обочины.
Литовские номера.
Печальное зрелище...
 
отдают ли себе отчет владельцы блях - что они являются источником повышенной опасности на дорогах??
а що собі думає держава на рахунок того, що на новий автомобіль (нормальний) з офіційною зарплатнею (середньою) українцю збирати вічність? я вже не кажу про житло.
чомусь у Німеччині (Европі) будь-який дідусь може купити якесь відро за 1-2кевро і кататися собі по селі, нехай воно не євро4,5,6, йому лупануть наліпку червоного/жовтого кольору і все. якщо нам навішують на все європейські ціни, то і на авто теж будь-ласка.
 
Часто у себя в городе вижу 740 (E38), которая со сломаным рычагом подвески стоит уже месяц у обочины.
Литовские номера.
Печальное зрелище...

У меня по дороге на работу, у обочины, пол зимы так ауди простояла А6 черепаха, с вывернутым на бекрень задним колесом.
 
а що собі думає держава на рахунок того, що на новий автомобіль (нормальний) з офіційною зарплатнею (середньою) українцю збирати вічність? я вже не кажу про житло.
Ви справді вважаєте, що про це повинна піклуватись саме держава? І знову незрозуміле мені дистанціювання від держави - ви не її частка? Звідки ця позиція, что вам хтось щось винен? Вчіться, заробляйте, купуйте. В чому справа? Судячи з того, що ви на форумі БМВ - ви не пішохід і досить давно. Вам держава допомогла на БМВ чи самі? Мабуть самі. Чим такий варіант для інших не підходить?


чомусь у Німеччині (Европі) будь-який дідусь може купити якесь відро за 1-2кевро і кататися собі по селі.
Відро він купити може, але кататись на ньому без пройденого техогляду - ні. А ремонт відра там дорогий. Занадто дорогий. Тому і продають за копійки нам.
якщо нам навішують на все європейські ціни, то і на авто теж будь-ласка
А чому крім цін европейських все інше не хочете? Податки платити, хабарів не давати, ПДР виконувати і т.д і т.п.... Доступність авто і рівень життя в цілому - це лише одна з граней розвитку суспільства. Якщо хочеться наслідувати европу - так давайте наслідувати у всьому.
А то грибочків хочеться, а до лісу йти - ні.
 
багато чого вже наговорили))) все дуже просто, як сітцеві труси))) знаю сотню, а може і більше таких бляховодів або гоньщіків блях. подивитись на них без сліз не можливо) це люди хітрожопі в принципі, по життю, які хочуть наєбати не тільки державу( це для них прикриття і високі матерії), але і всіх з ким спілкуються. ну 100% із всіх кого я знаю. коли такий бляховод заїзджає на сервіс, то це потенційна проблема, всі роботи по повній предоплаті. можно поставити на домкрат, а в неї випаде стойка. а скільки таких юних дріфтеров на преміумі бмв? воно поняття не має як правильно має працювати мотор і підвіска, а вже кут хоче дати))) хоча в останній час з оплатою на сервісі сітуація трохи поліпшилась, але в корені не змінилась. про який стан авто можно тут заявляти, коли то всі трупи, навіть свіжі або битки, або якісь леві. нормальне авто там коштує не на багато дешевше, чим в нас. німець, що повний дебіл нормальну машину за копійки видавати.
 
Що в вашому розумінні копійки для німця? Це мабуть,можна застосовувати і для теперішніх євро5,які поки завозяться(до 31.12.2017)?
Чи там 'не бит не крашен'? А далі?Євро 6 це з якого року?15?
Які ви будете купувати авто?
Електро? За 30к?
Нам ці всі авто євро2,3,4,5. по любому купляти...що у вигляді запчастин б.у,що у вигляді польської реставрації з претензіями на нове...
У Нідерландах з 2019 року заборонили реєстрацію авто з ДВС,то може і ми так зробим?
А що,за ссср ВАЗ,газ,та з,а потім 25років варки шпатлевки і хоп,електро?
Мені здається,що тут занадто багато людей відірваних від реальності. Ви на вулицю як виходите,не бляхи шукайте,а на людей дивіться. Багато бачите середнього класу? Які можуть собі дозволити євро 5 до нового року?
А,недостатньо вчилися,працювали,так?
Чи може жили трохи чесніше за Вас?
І справа не в тому,що хочу я чи ви,справа зараз у тому,що хоче більшість...і ваша і наша хитродупість дасться взнаки саме на межі вирішення цих проблем....
 
ви, будьласка, якщо хитрожопий, то не треба вішати ярлики на інших. ми що знайомі? чи ви особисто мене знаєте? бля, і звідки ви знаєте як я живу - чесно чи не зовсім? що за висір шановний? при чому тут середній клас? середній клас вибирає корейців та японців посвежіщі, це в моїй реальності. а хітрожопі та хітрозроблені обирають польські трупи, та потім мене на сервісі хочуть надурити. це моя реальність. а ви шановний, хочаб орієнтуєтесь скільки коштує нормальна е30, е36, е38, е34, е39, е46 в Польші та в бундесе? недавно товариш взяв е30 універсал за 2500евро, пригав від щастя, що дешево. другий взяв е46 2,0дізель універсал, все про все вийшло більше 5000євро. нормальна є 39 там коштує 5-6-7 тисяч, є60 випригує за десять, а те що тут їздить там коштує 1500євро. це моя реальність. і більшість меганів, гольфів під новий закон пригоняють теж повний хлам. без лоха і жизнь плоха
 
Back
Top