Новую полицию ктото уже видел?

Даж Карл и тот спионеренный...
Когда своими мозгами жить начнем, панове?

Это просто прикол,при чем тут спионерили ?:facepalm:
 
Підтверджу, у Львові порядку на дорогах немає! Під знаками паркуються на усіх вулицях, копи уваги на це не звертають взагалі! На Личаківській починаючи з Винниківсього ринку до Миної площі пробки, ремонт Лисенка. Але пробка частково і через те, що справа паркують авто часто, авто їдуть дома рядами, а тут припарковані автівки... І так по цілому львові! Зараз скажуть "У львові немає де паркувати! Вулички вузенькі!" Фігня це все! Паркуйтеся у дворах, перейдіться пішки метрів 100-200, розімніть ноги! Так ні, мені треба прямо під "магазином, під"їздом" і т.д. т.п. "я на хвилинку" От і кожен так і пробка!
А може потрібен час? В Киеве десь біля місяця не звертали уваги, а потім приізджаеш до Оушен Плаза, паркуєш де попало, а коли приходиш до машини і тобі вручають на підпис вже готовий протокол. Якось так
 
Бляха, сколько же неадекватов :facepalm:
[video=youtube;YJnuGY1LMpk]https://www.youtube.com/watch?v=YJnuGY1LMpk&feature=youtu.be[/video]
 
А може потрібен час? В Киеве десь біля місяця не звертали уваги, а потім приізджаеш до Оушен Плаза, паркуєш де попало, а коли приходиш до машини і тобі вручають на підпис вже готовий протокол. Якось так

Може і так, чекаємо і надіємся! Але поки їхньої роботи не видно... Скоро будуть просто залишати протоколи на вікнах, вроді з середини листопада, весело буде!!!
 
attachment.php
Проспект Свободи 18 Львів,паркування на велодоріжці,роверисти перелітайте! чікаво чи хоть в одній країні ЄС поліціант дозволив собі таке??? звичайно НІ!!!
attachment.php

Дітиска дорвались до авта!!!! https://www.google.com.ua/url?sa=t&...AJcngIsi6iZX7D70cOPgWQ&bvm=bv.102022582,d.bGQ
 
Last edited:
Дивись тут і тут. Також дітиська?

А ось тут і тут на тротуарі, якщо ти ще не бачив такого.
 
Last edited:
Дивись тут і тут. Також дітиська?

А ось тут і тут на тротуарі, якщо ти ще не бачив такого.

на маляра потрібно вчитись 3 роки,на перукаря також,на юриста 6 років.В головному мозку виробляється сіра речовина і людина по іншому думає,приймає рішення і здає екзамени і получає диплом!!!!А на поліціанта 3 місяці -це нормально????
 
на маляра потрібно вчитись 3 роки,на перукаря також,на юриста 6 років.В головному мозку виробляється сіра речовина і людина по іншому думає,приймає рішення і здає екзамени і получає диплом!!!!А на поліціанта 3 місяці -це нормально????

Це не нормально, але це немає відношення до ДТП службових авто чи паркування з якихось причин на тротуарі (приклади чого є по всьому світу). Та й що нормального було, чи скільки тої "сірої речовини" було в більшості наших міліціантів і ДАІшників, які провчилися по кілька років?

Совпаденіє? Не думау! (С)
 
Last edited:
А скажи мені будь-ласка яка статистика по Німеччині, США чи Англіі? Кожен день чи як?
Не важно. Он единственный платит налоги и имеет право спросить когда угодно :facepalm: А то что паны ездят на авто в 10-ки раз дороже уже 24 года его не смущает... Но копы, оказывается, могут тоже опасть в ДТП. Наверное по воздуху должны были перемещаться или как предыдущие в кустах сидеть.
 
Це не нормально, але це немає відношення до ДТП службових авто чи паркування з якихось причин на тротуарі (приклади чого є по всьому світу). Та й що нормального було, чи скільки тої "сірої речовини" було в більшості наших міліціантів і ДАІшників, які провчилися по кілька років?

Совпаденіє? Не думаву! (С)

Віталій сьогодні закрили вулицю коперніка,поставили двох"поліціантів" з жезлом які не мають поняття що з ним робити,таке враження що вних залишились навички після гри в настільного тенісу!!!Я зупинився біля них поговорив ,зробив їм зауваження що добре б було відкрити вул Дорошенка в два напрямки(щоб не стояти в пробці 30хв тих 500м),а вони стиснули пречима і бояться спілкуватись,тому що ще дітиська!!!

shurik78 VicS я радий за ВАС бо вас є ще надія!!! може за 50 років збудеться!!!
 
Last edited:
Еще один нервный. Вы супер водитель и способны ездить без аварий? Гонщик?
Если не разу не попадал в подобные ДТП и кроме царапин вреда авто не наносил, могу троллить?)))) Реально впечатление такое, что водят авто они столько же, сколько и форму носят.
 
Если не разу не попадал в подобные ДТП и кроме царапин вреда авто не наносил, могу троллить?)))) Реально впечатление такое, что водят авто они столько же, сколько и форму носят.
Вы ездите каждый день? Сколько км? И не обязательно виновен коп, на дорогах много неадекватов.
 
Віталій сьогодні закрили вулицю коперніка,поставили двох"поліціантів" з жезлом які не мають поняття що з ним робити,таке враження що вних залишились навички після гри в настільного тенісу!!!Я зупинився біля них поговорив ,зробив їм зауваження що добре б було відкрити вул Дорошенка в два напрямки(щоб не стояти в пробці 30хв тих 500м),а вони стиснули пречима і бояться спілкуватись,тому що ще дітиська!!!

Микола, вулицю Коперніка закрили на ремонт ще вчора. І ще вчора я сам особисто їхав і бачив, як вони ходили і розвішували на всіх поворотах до вул.Коперніка плакати з написом, що ця вулиця закрита. Ти не зауважив тих плакатів? І ті плакати вони малювали самі, в той час що це робота як мінімум підрядників (розвішати необхідні вказівники), що роблять ремонт (про мерію, що затіяла той ремонт я навіть не говорю). Так ось такого раніше від ДАІшників я ніколи не бачив. Ну і наступне - вони особисто не перекривають ніяких вулиць, не мають такого права і не приймають таких рішень. Вони тільки виконують наказ.
 
Микола, вулицю Коперніка закрили на ремонт ще вчора. .

Знаю ,бо вчора видзвонював , я в ода, і керівників що б відкрили з коперніна на дорошенка по колі (щоб пробки зменшити)ї!!! А вони пообіцяли тільки! І повішили на знак рух заборонено (керпіч)кульок жовтий,на дорошенка,який не відомо чи сам зачіпився чи причипіли його! Але "поліціанти"то дітиска перестрошені без освіти ,....які бояться спілкуватись................час покаже!!!
 
Last edited:
Вы ездите каждый день? Сколько км? И не обязательно виновен коп, на дорогах много неадекватов.
Каждый, в среднем 50км, иногда больше, иногда меньше, почти 8 лет, в любую погоду, на авто от 1.4 до 4.4 - достаточно информации? Неадекватов валом, но как это оправдывает наглость некоторых патрульных и незнания/невыполнение правил в абсолютно рядовых ситуациях?
 
shurik78 VicS я радий за ВАС бо вас є ще надія!!! може за 50 років збудеться!!!

До речі про корок до вул.Коперніка. Вчора їхав я по вул.Коперніка, до того місця де перекрито (перехрестя з вул.Словацького і вул.Стефаника) зі сторони вул.С.Бандери - так ось там два ряди йдуть, зверху добре видно що далі стоїть поліцейська машина з мигалками і вулиця перекрита, видно плакати поліцейських з інформацією що вулиця перекрита. Так всеодно куча "продвинутих" їхали і об'їзджали всіх по лівому ряді, щоб потім вклинитись і повернути на право на Стефаника (куди був спрямований весь рух) і тим самим створювали ще більший корок (тому що на перехресті йшов ще потік машин з сторони Словацького). Врешті я не витримав і виїхав на середину дороги і не пускав собою нікого об'їхати по лівому ряді і вклинюватись далі. Всі якось почали більш меньш рухатись. Я це до того, що не так від поліцейських залежить той порядок, який ми всі так хочемо, а від нас самих в першу чергу!
 
В мое детство ребенок, который выносил на улицу игрушку "Електроника" (волк ловит яйца) был практически президентом двора...
Что то в поведении полиции очень напоминает мне детство... только опасности и убытков больше....
Форма, пистолет, наручники, мигалки ни должны делать из них каких то особенных....
ИМХО - пока они (полицейские) не умеют правильно пользоваться плюшками, которые им выдали.... это результат того, что мало учили и не кому подсказать, они все такие, потому как подразделение новичков..... некому дать по макушке и казать - ты что дурак делаешь... Дай бог, что бы к тому времени пока профессионально вырастут, а это еще далеко не один месяц, они не начали вести себя как "бывшие"....
 
Каждый, в среднем 50км, иногда больше, иногда меньше, почти 8 лет, в любую погоду, на авто от 1.4 до 4.4 - достаточно информации? Неадекватов валом, но как это оправдывает наглость некоторых патрульных и незнания/невыполнение правил в абсолютно рядовых ситуациях?
Подозреваю, что 50 км - это 2 часа езды копов. Сколько смена длится? Вот и посчитайте вероятность аварии.
 
Вы ездите каждый день? Сколько км? И не обязательно виновен коп, на дорогах много неадекватов.

Не важно сколько они ездят... Уровень вседозволенности зашкаливает при отсутствии опыта и практики....
Судя по инфе в нете процент вины полицейских очень высок...
 
Не важно сколько они ездят... Уровень вседозволенности зашкаливает при отсутствии опыта и практики....
Судя по инфе в нете процент вины полицейских очень высок...
Важно. Какой бы вы не был водитель, чем больше вы ездите, тем больше вероятность попасть в аврию, какой бы искустный водитель вы не были. Даже вон Сергей, который никогда не нарушал и ездит всего 50 км в день, попадал в дтп. Что говорить о копах, которые катают во много раз больше?
 
Важно. Какой бы вы не был водитель, чем больше вы ездите, тем больше вероятность попасть в аврию, какой бы искустный водитель вы не были. Даже вон Сергей, который никогда не нарушал и ездит всего 50 км в день, попадал в дтп. Что говорить о копах, которые катают во много раз больше?

был период, ездил много, на служебном авто... так вот при таких раскладах я должен был тогда минимум два раза в месяц торчать в дтп.... так вот не было такого, как ни странно...
 
Ну что я могу сказать по поводу новой полиции... Хорошего - ничего!!! Ну то, что они бабушку через дорогу переводят, или блондинке колесо помогают поменять - это конечно охерительно! Но они же, @**ть, ПОЛИЦИЯ!!! А не социальная служба, или тем более не техпомощь!!! Вчера в обеденный час еду по Владимирской возле "красного" корпуса университета. Ну то, что первый ряд в обеих направлениях наглухо закрыт припаркованными машинами бидось-спудеев, это даже не обсуждается, уже привыкли!!! Но то, что весь второй ряд в направлении Толстого перекрыт припаркованными на аварийке машинами с водителями - это уже ни в какие ворота не лезет! Едущие машины жмутся в третьем ряду и робко останавливаются, если какому-то лакею надо подхватить дитяте своего шефа даже в ТРЕТЬЕМ ряду!!! Но это цветочки... А теперь ягодки - впереди меня, через один авто едет патруль нашей новой хваленой-перехваленой полиции! И что он делает?! А ни хера!!! Обьезжает, притормаживает, лавирует вместе со всеми в третьем ряду!!! Видать спешит очередную бабушку перевести через дорогу...(((((((((((((( А проскочив это безобразие поддали газку с мыслью, может перед бабушкой успеют еще какой-то девахе в шинку пукнуть!!!
 
Last edited:
Back
Top