УДАЛИТЕ!

Status
Not open for further replies.
зараз деякі товарищі кинуть лузунги - а хто вам дав право мати право? а другі інтелектуали скажуть - хочеш -май, а не можеш - сиди і не пи.ди, заліза вокзал
 
.. на правах выписавшегося сегодня с сосудистой хирургии :)настоятельно рекомендую всем любителям/нелюбителям еврономеров-
Внимательно следить за состоянием своей сосудистой системы
Не херить варикоз. Носить гетры.
Хотябы раз на 10 лет делать норм диагностику как ходовой, так и всех других систем))
Не жрать жареного и жирного- забивает, сцуко, сосуды. Ну это как мачмола в двигателе, когда пару раз забыть поменять масло)

Короче, шоб потом не выдыхать:(
 
.. на правах выписавшегося сегодня с сосудистой хирургии :)настоятельно рекомендую всем любителям/нелюбителям еврономеров-
Внимательно следить за состоянием своей сосудистой системы
Не херить варикоз. Носить гетры.
Хотябы раз на 10 лет делать норм диагностику как ходовой, так и всех других систем))
Не жрать жареного и жирного- забивает, сцуко, сосуды. Ну это как мачмола в двигателе, когда пару раз забыть поменять масло)

Короче, шоб потом не выдыхать:(

+ багацько. Минулого року, в лютому, теж робили операцію по видаленню варикозної вени на правій нозі. Процедура ПІПЄЦ яка неприємна. Так як і реалібітаційний період-два місяці відходив в панчосі. Вся фігня з неприємностями почалась ще в клініці, коли сказали побрити ногу... порізався як Шафранек з старого мультфільму «Коти проти собак». :biggrin:
А до операції лікар схиляв ще 10 років тому. Все треба робити вчасно.
Всім здоров‘я.
 
+ багацько. Минулого року, в лютому, теж робили операцію по видаленню варикозної вени на правій нозі. Процедура ПІПЄЦ яка неприємна. Так як і реалібітаційний період-два місяці відходив в панчосі. Вся фігня з неприємностями почалась ще в клініці, коли сказали побрити ногу... порізався як Шафранек з старого мультфільму «Коти проти собак». :biggrin:
А до операції лікар схиляв ще 10 років тому. Все треба робити вчасно.
Всім здоров‘я.
Ну, на питання- чому так погано побрита нога, у мене була одна вiдповiдь- тому що я неi перший раз у життi брию :biggrin:
 
Вот по сути прочитав 9 листов данной темы, складывается впечатление что доступность автотранспорта является на столь глобальной проблемой которая столь долго мусируеться на нашем столь родном ресурсе. Не ужели качество жизни сводиться к столь банальному как покупка автомобиля некого класа. Да лучше чтобы вы перекрывали дороги пикетировали правительственные учреждения не с мелочной целью обладания куском железа, а скажем качеством образования, медицины, предоставления услуг и ТД.
 
как покупка автомобиля некого класа.

Азиаты патамушо))

У кого конь и сбруя круче, тот и хан.......(с. автовоз)
 
Другой вопрос - у большинства людей нет денег на нормальный автомобиль, как и практически у нас нет среднего класса. Т.е. как я это вижу (ИМХО) проблема не в том, что у нас дорогая растаможка (она сейчас не дорогая), а в том что мы к сожалению мало зарабатываем.
Плюсую люто.. это краеугольный камень многих проблем, в том числе и блях.....
Т.н. средний класс выживает на последних вздохах. Имхо.
 
как и практически у нас нет среднего класса.
Согласен

Т.н. средний класс выживает на последних вздохах.
Так может этот класс зря считает себя средним??? Отсюда и проблема. Может просто надо отдавать себе отчет о реальном своем финансовом положении? Сколько в маршрутке народу с последними айфонами (а некоторые еще перезвонить просят, так как денег нет на счету)?
 
Щось накшталт сидіть і нe скігліть?:biggrin:
 
Щось накшталт сидіть і нe скігліть?:biggrin:

Причем здесь скыглыть-не скыглить!?
Есть уровень развития страны, общества и т.д.
На сегодня маем, те що маем, и все, Монако тут никогда не было))
 
Причем здесь скыглыть-не скыглить!?
Есть уровень развития страны, общества и т.д.
На сегодня маем, те що маем, и все, Монако тут никогда не было))

як завжди питання - хто винуватий?
 
На сегодня маем, те що маем, и все, Монако тут никогда не было))

И в ближайшее время точно не светит. Надеюсь, хоть наши внуки изменения увидят...
 
Дайте человеку необходимое и он захочет удобств.
Обеспечьте его удобствами — он будет стремиться к роскоши.
Осыпьте его роскошью — он начнет вздыхать по изысканному.
Позвольте ему получать изысканное и он возжаждет безумств.
Одарите его всем, что он пожелает — он будет жаловаться, что его обманули и что он получил совсем не то, что хотел.
 
не може нормальне Авто коштувать 3-4 тис що в нас що в ЕС. ніде.
 
Я думаю у нас понятие нормальное авто чуток другое чем в рАзвитом мире. Особено явно когда стоишь рядом с тем же камазом :) нормальная ж тачка едет.
 
як завжди питання - хто винуватий?

Кто виноват в том, что жизнь человека не оправдала его же ожиданий, а ему еще и скиглити "запрещают"?
Ну конечно же виноваты правительство, коррупция и плохие дороги. Не сам же он. Поэтому, всем наперекор - скиглiть. Это должно помочь.
 
Last edited:
Немного субьективное, не всегда корректное мнение трех людей, но картину отражает достаточно точно.
Как говорил Жванецкий: "до перестройки люди думали, что тут надо пахать, а за бугром миллионы. А когда уехали - поняли где надо пахать и где были миллионы" :)
https://dou.ua/lenta/articles/relocate-return/
 
Немного субьективное, не всегда корректное мнение трех людей, но картину отражает достаточно точно.
Как говорил Жванецкий: "до перестройки люди думали, что тут надо пахать, а за бугром миллионы. А когда уехали - поняли где надо пахать и где были миллионы" :)
https://dou.ua/lenta/articles/relocate-return/

Есть еще анекдот из времен Жванецких: А Вы не путайте туризм с эмиграцией.
А по теме: Эти вернулись, другие не вернулись. И каждый нашел этому обоснования.
 
не може нормальне Авто коштувать 3-4 тис що в нас що в ЕС. ніде.

может, в том случае если на ремонт его необходимо потратить еще 5 .
 
та ну))) якщо брати С, Д і Е класи, то 4куо в середньому буде просто цукерок
 
та ну))) якщо брати С, Д і Е класи, то 4куо в середньому буде просто цукерок

Дайте приклад. А то 4куо, та й ще на мінімум, а в середньому - не можу зрозуміти що це і який він той цукерок. Дякую.
 
таких прикладів вагон та маленька тележка. пару днів назад товариш для себе взяв ауді а4, здається 2004 або 2005р, авант, кватро, 1,9тді, кожа рожа, авто обслуговувалось у ділера, є всі відмітки, стан просто чудовий. він сам їздив, вийшла 4000євро. такий приклад підходить?
 
Я мав на увазі ссилку на оголошення, щоб почитати, подивитись фото і т.д. Я часто бачу різні варіанти там, але щоб в середньому в 4куо був просто цукерок - особисто сам я не зустрічав.
 
я мав на увазі, що я не гонщік, і за руку лапати мене не треба. я говорю про реальні авто, які я обслуговую своїми руками. віковий діапазон блях - це 1995 - 2005 роки, під розмитнення вони не попадають апріорі. а ви займаєтесь легальним розмитненням, а це авто після 12ого року, в наших реаліях - цу нові авто. і до чого ваші питання? чи ви хочете сказати і можете зтверджувати, що це не реально? а може більше двух мільйонів авто це якась містика?
ідкриваєте олх.pl і там багато чього цікавого
 
Та не лапаю я вас ні за яку руку. В вас є своя думка, в мене своя. Як я вже казав, я часто буваю в Німеччині, Голандіі і бачу багато прикладів тих автівок. На хороше авто, порядок цін, з того що бачу там я - вищий ніж в середньому 4куо. Німці, як і Європейці загалом, вміють рахувати кожну копійку краще ніж ми. Якщо він в машину вкладав і вкладає, то він відповідно і оцінює той автомобіль не в копійки. І якщо він її навіть викатує по повній, то до такого стану як можна викатати ту машину в нас - це не можливо, тому і здаються ті машини ще більш менш. Але і до критеріїв "цукерок", як на мою думку, там також далеко. В вас інша думка, значить можливо в нас різне розуміння того "цукерка".
Та й вашому товаришу з тою Ауді А4, якщо вона вийшла йому в 4000 євро - реально повезло! Ось тут цікавості раді я ввів всі названі вами критеріі (марка, модель, роки, дизель, повний привід, шкіра. Ось тут все те саме, але забрав шкіру) - і на всю Німеччину є тільки один варіант по ціні 5500 євро і в якого техогляд закінчується в серпні цього року. І це ціна там, до якої ще треба додати ряд поточних витрат і інше. А ось це , на мою думку , тих років і відносно тих критеріїв - вже десь наближене до цукерка, але і цінник тут вже відповідний.
 
Last edited:
Для розуміння того, що можна придбати в Європі до 4 кілоєвро...

рік тому була придбана ось ця e39, що на фото внизу.. 530d, 2000 р.в., комплектація досить нарядна, стан як на свій рік на тверду 4..
авто пригнано із Німеччини, на реєстрації в Польщі вперше... сервісних книжок не було, але судячи по розхідниках обслуговувалось досить не погано - всі фільтри, включаючи салонні від MANN.. ходовка SACHS, LEMFORDER або оригінал..

вартість її вже в Польщі із митним оформленням та ТО - 2550 євро! страховка на рік 300-350 євро.. постановка на облік в Польщі - орієнтовно 50 євро..

для когось то звичайно хлам із Європи, але певно левова частина форуму їздить саме на авто тих років і подібного техстану..

DSC_0201.JPG DSC_0266.JPG DSC_0277.JPG DSC_0282.JPG DSC_0233.JPG DSC_0247.JPG DSC_0254.JPG DSC_0677.JPG
 
...

рік тому була придбана ось ця e39, що на фото внизу.. 530d, 2000 р.в., комплектація досить нарядна, стан як на свій рік на тверду 4..
авто пригнано із Німеччини ...

А ось тут ціни на аналогічні автомобілі (марка, модель, двигун, рік, АКПП, шкіра) в Німеччині. Ціни від 1250 євро за машину, яка без техогляду і яку треба забирати лаветою до 13990 євро за автомобіль з просто мінімальним пробігом і в версіі Individual. Це все саме ваш рік і саме ваша модель - Е39 530d 2000р.в.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top