"Якась хрінь в торпеді"(вирізано з Бортовика)

  • Автор теми Автор теми Nemo2115
  • Дата створення Дата створення
угу) хвалений купол це амеріканський
Взагалі то як пишуть всі джерела то це, все ж, чисто Ізраїльська розробка, хіба що США фінансувало, а все інше чиста правда , навіть більше: не "можна вважати" , а так і є , що держава Ізраїль це американський проект , і тоді коли вона була проголошена, США на весь світ заявила що підтримує її створення і т.д.
 
угу) хвалений купол це амеріканський, а американськи авіаносці яки патрулюють рядом та закривають небо ізраіля?
і взагалі весь ізраіль можна вважати американським проєктом. де би був зараз той ізраіль без всебічної підримки штатів, і це не питання) і далі би ганяли по світу.
І не варто тут взагалі порівнювати щось з Україною.
Ок, я навіть не буду сперечатися, ми сами винні, що вумні занадто….
 
Та да. Танковую роту рядком выстраивают и колоной идут. Долго б она у нас просуществовала .
Вы очень далеки от наших реалий, от слова совсем, я даже не хочу это коментировать, авиация наша вообще не причем, РЭБ (не хрень, а такой РЭБ, что падает буквально все в зоне «колоны»), ну и тд.
И не надо преуменьшать вооружения хезболонов, там вполне себе иранского и кацапского продвинутого в достатке.
 
Взагалі то як пишуть всі джерела то це, все ж, чисто Ізраїльська розробка, хіба що США фінансувало, а все інше чиста правда , навіть більше: не "можна вважати" , а так і є , що держава Ізраїль це американський проект , і тоді коли вона була проголошена, США на весь світ заявила що підтримує її створення і т.д.
Купол - наша розробка, фінансування частково Штатів, Ізраіль сталін перший схвалив, амери були прохолодні, просто загугліть, ми навіть американській есмінець одного разу атакували, бо війна - це війна, ті ж Штати полюбляють тіх, хто з зубами, інакше нас би вже не було.
 
І да, я в жодному разі я не принижую ВСУ, вони творять неймовірне, за шо їм однозначна пошана.
 
Почали за Трампа та Камалу, свалилися до Ізраіль vs Україна…., прикро…, бажаю, щоб слідуюча адміністрація Штатів зробила для вас більше ніж існуюча, а хто це буде - пох.
 
Вы очень далеки от наших реалий, от слова совсем, я даже не хочу это коментировать, авиация наша вообще не причем, РЭБ (не хрень, а такой РЭБ, что падает буквально все в зоне «колоны»), ну и тд.
И не надо преуменьшать вооружения хезболонов, там вполне себе иранского и кацапского продвинутого в достатке.
Ты наш лучик света , свети нам сирым и убогим, не угасай)
 
Почали за Трампа та Камалу, свалилися до Ізраіль vs Україна…., прикро…, бажаю, щоб слідуюча адміністрація Штатів зробила для вас більше ніж існуюча, а хто це буде - пох.
Я більше скажу. Перемога Ізраїля та України дуже важлива саме для сша.
Кацапи з підтримкою китая відкрили скриньку Пандори зі словами: а що буде якщо ми поставимо під сумнів "силу домовленостей з сша".
Сша втратить "силу" свого слова. А це як у дворі між пациками.
І це буде геть інший світ на довгі роки.
Мені малюєть світ скаженого Макса. :)
 
Почали за Трампа та Камалу, свалилися до Ізраіль vs Україна…., прикро…, бажаю, щоб слідуюча адміністрація Штатів зробила для вас більше ніж існуюча, а хто це буде - пох.
Были уже и республиканцы и демократы на протяжении нашей войны. Уважаемым партнерам выпал уникальный шанс уничтожить ,хотя бы процентов на 80, бронетанковый совковый запас совка начиная с 50х годов. Они джавелины и ф16 для этого создавали (поинтересуйтесь историей создания того и другого), а тут такой фарт. За несколько процентов от своего годового военного бюджета уже половину запасов совка уничтожили нашими руками. А то что нашей кровью , так это судьба наша такая. Это не говорит о том что США какие то там плохие. Холодный расчет в решении глобальных проблем , только и всего.
 
Назад
Зверху