Apple

Есть вот такой типа слив...

fe967987a585.png
 
Есть вот такой типа слив...

на більшості ресурсів пишуть, що ціна на 8/edition x буде починатись з 900-1000 за 64 гб, а наступна буде не на 128, а на 256.
 
Ну что, вот он этот день наступил, когда можно будет обосрать новую продукцию от Apple!)))
Вечером онлайн трансляция с презентации в Купертино)
 
Ну что, вот он этот день наступил, когда можно будет обосрать новую продукцию от Apple!)))
Вечером онлайн трансляция с презентации в Купертино)

от зараз банки зароблять на кредитах

1473347094184616072.png


вже знаєте чого не буде у нового айфона?
 
Last edited:
от зараз банки зароблять на кредитах

1473347094184616072.png


вже знаєте чого не буде у нового айфона?

Чего?
 
ну че да Будет Срачь))
Фраза вечера)
Купить айфон 8 и стать нищебродом в году выхода модели)) это по моему самое крутое что могли сделат АПЛ;)
 
а КТо заметил что Рекламу Часов Снимали в Киеве на Вокзале!!!!!
 
Last edited:
Все очень круто! Х Айфон вообще лидер рынка, без преувеличения. Теперь и не поспоришь ))
 
А я вот не понимаю восторгов вокруг безрамочных дисплеев... Мне с рамкой как то больше нравится, ИМХО.
 
Для тех кому с рамкой естьiPhone 8


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
 
Подивився коротенький огляд. Хлопці , а ви вже руку відростили? 5.8 екран, це ж величезна лопата по оцінкам власників айфон се

Ото палець не дотягується, в джинси не залазить.
Але чекаю виправдань...

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk
 
Для тех кому с рамкой естьiPhone 8


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Это ясно, я к тому, что безрамочные дисплеи позиционируются как киллерфича!
 
Подивився коротенький огляд. Хлопці , а ви вже руку відростили? 5.8 екран, це ж величезна лопата по оцінкам власників айфон се

Ото палець не дотягується, в джинси не залазить.
Але чекаю виправдань...

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk
Які виправдання тобі потрібні від учасників форуму? Я думаю, варто залучити до нашої дискусії Джонні Айва, нехай він аргументує.
Що я бачу, так те, що 5,7 дюймів дисплей - це на декілька міліметрів більше, ніж розміри iPhone 7.
А щодо шанувальників SE - я впевнений, що вони і далі користуватимуться SE, які проблеми?
 
Що я бачу, так те, що 5,7 дюймів дисплей - це на декілька міліметрів більше, ніж розміри iPhone 7.

айфон 7 - 4,7 дюймів
айфон Х - 5,8 дюймів

різниця 1,1 дюйм = 2,8 см

я щось плутаю?
 
варто залучити до нашої дискусії Джонні Айва, нехай він аргументує.

а це той що сказав

Более компактные гаджеты неизбежны

«В этом суть человеческой натуры: когда ты видишь потенциально феноменальную технологию, то хочешь сделать ее меньше, дешевле и надежнее».

і розробив дізайн айфон Х :declare:
 
айфон 7 - 4,7 дюймів
айфон Х - 5,8 дюймів

різниця 1,1 дюйм = 2,8 см

я щось плутаю?
Звичайно плутаєш!
Ти порівнюєш розміри ЕКРАНА iPhone 7 та iPhone X. Тільки ти забув, що в 7 екран з рамками, а в Х - без рамок.
Очевидно, що розміри екрана Х майже такі самі, як розміри корпуса 7.
 
Звичайно плутаєш!
Ти порівнюєш розміри ЕКРАНА iPhone 7 та iPhone X. Тільки ти забув, що в 7 екран з рамками, а в Х - без рамок.
Очевидно, що розміри екрана Х майже такі самі, як розміри корпуса 7.

ну добре якщо так

так яка ціна буде у нас
 
А це вже буде залежати від жадібності бариг.
Тільки ціна викликає занепокоєння? Невже в плані технологічності ти задоволений?

А поява в рекламі Apple Watch київського вокзалу та метро наштовхує на певні оптимістичні надії.
 
А я вот не понимаю восторгов вокруг безрамочных дисплеев... Мне с рамкой как то больше нравится, ИМХО.

Есть новый айфон с рамкой ;) все для Людей


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
 
Wylsa жгьот:biggrin::biggrin:

анімована грусна какаха:rofl::rofl::rofl:

[video=youtube;Bat0KtPmefM]https://www.youtube.com/watch?v=Bat0KtPmefM[/video]
 
А це вже буде залежати від жадібності бариг.
Тільки ціна викликає занепокоєння? Невже в плані технологічності ти задоволений?

А поява в рекламі Apple Watch київського вокзалу та метро наштовхує на певні оптимістичні надії.

з питання технології ще вивчаю
але ось така виносна кнопка, вважаю - гарна річ. Ще треба кудись втикнути туди навушники і зарядку:)

Touch-ID-iPhone-8-Apple.jpg



які надії?
 
Такую кнопку никто не показывал, насколько я помню! После появления Face ID отпадает нужда в каких либо кнопках и Touch ID тем более! Это прорыв в безопасности и в технологии считывания лица! Так как считывает Apple, лицо ещё никто не считывал!
 
Wylsa жгьот:biggrin::biggrin:

анімована грусна какаха:rofl::rofl::rofl:

[video=youtube;Bat0KtPmefM]https://www.youtube.com/watch?v=Bat0KtPmefM[/video]

Валентин красавец!)) Кстати эмоджи теперь очень прикольно можно реализовывать с помощью того же распознавания лица! То есть ты и можешь быть какахой и разговаривать за какаху)))))))))))))
 
Новая 8-ка которая пришла на смену 7-ке


170912151802-video-title-iphone-8-1280x720.jpg
 
Back
Top