[ Все|другие модели ] BMW X3 E83 vs Land Rover Freelander 2 vs ...

Не подобається ні ззовні, ні всередині. Ззаду мало місця. Комплектації бідні. Одним словом, можливо, авто й непогане і свіжіше, але не моє

Как по мне нешне намного приятнее чем первый х3.
Возможно с размерностью салона действительно меньше.
х3 на удивление имеет по объему такой же багажник как и х5е53.
 
Ок, тоді питання поставлю так: що краще дизель m57top2 3,0 з Європи з пробігом 500к чи бензин 3,5і (це я так розумію n55 twinscroll) з пробігом 250 з Америки? В плані ресурсу/обслуговуванні.
 
В таком денежном диапазоне и с такими пробегами (250-500) гнать авто откуда-то бессмысленно (по деньгам как минимум не выйдет ничего) - нужно смотреть готовое здесь и сейчас.
Все, что будет привезено - будет иметь высочайший риск сразу лечь на операционный стол, а возможно даже сразу на разборку...
 
А варто взагалі розглядати авто на N55 до покупки (нехай навіть з пробігом в 150к км)? Подивився відео про нього і щось його конкретно поносять.
 
А варто взагалі розглядати авто на N55 до покупки (нехай навіть з пробігом в 150к км)? Подивився відео про нього і щось його конкретно поносять.
А есть такое авто, которое не поносят?)
 
Есть..Порше Кайен 4.8....Его не поносят,его конкретно форшмачат))
Хотя мы как то забыли про тойоту))))
 
Хотя мы как то забыли про тойоту))))
это у которой к 500тыщам пробега только обкатка заканчивается?
 
А варто взагалі розглядати авто на N55 до покупки (нехай навіть з пробігом в 150к км)? Подивився відео про нього і щось його конкретно поносять.

Отличный 3л бензиновый турбовый мотор.
Все Ф15 на нем щас с Америки едут.
 
Отличный 3л бензиновый турбовый мотор.
Все Ф15 на нем щас с Америки едут.

Нюанс еще в том, что машины на таком моторе стоят далеко за 20...
 
Посидів трохи на аукціонах і, по-моєму, я знайшов ідеальний варіант - E70 35D на дизелі M57Y. Є декілька пропозицій з пробігами до 200к і відносно невеликими пошкодженнями. Рік 2011-2012
 
Посидів трохи на аукціонах і, по-моєму, я знайшов ідеальний варіант - E70 35D на дизелі M57Y. Є декілька пропозицій з пробігами до 200к і відносно невеликими пошкодженнями. Рік 2011-2012
Цена?
 
Вам дали гарну пораду: купувати "здесь і сейчас".
Пробіги європейських машин 500+ це казочки автобізнесменів зі США або тих хто вже став їх "щасливим" клієнтом. На mobile.de знайшов тільки одну е70 з пробігом 420тис, дуже багато машин з пробігом ~250тис.
 
Снова таки, Ф25 2.0д - это уже хотя бы Ф-серия, а Е70 - это старое рассыпающееся ведро с позапрошлого десятилетия.
 
Вам дали гарну пораду: купувати "здесь і сейчас".
Пробіги європейських машин 500+ це казочки автобізнесменів зі США або тих хто вже став їх "щасливим" клієнтом. На mobile.de знайшов тільки одну е70 з пробігом 420тис, дуже багато машин з пробігом ~250тис.
Конечно, только там ценник в 2 раза выше бюджета ТС....

 
Вам дали гарну пораду: купувати "здесь і сейчас".
Пробіги європейських машин 500+ це казочки автобізнесменів зі США або тих хто вже став їх "щасливим" клієнтом. На mobile.de знайшов тільки одну е70 з пробігом 420тис, дуже багато машин з пробігом ~250тис.
250 тысяч это прекрасное время экологии на дизеле. И вообще куча рекомендуемых работ по мотору.
И главное верить в этот магический пробег. А то то и там пробеги крутят вы почему то не упоминаете...
 
Не разрушайте влажные мечты некоторых.
Тут уже один эксперт практически пригнал G серию с пробегом около 100тыс и бюджетом до 20$...
 
Не разрушайте влажные мечты некоторых.
Тут уже один эксперт практически пригнал G серию с пробегом около 100тыс и бюджетом до 20$...
Ну тебе такая машина может толко снится ,а нормальные люди их покупают также как и машины с Европпы с пробегами до 200 тыс .км. Но ты гугольный ботан все свои мысли из нета черпаешь от таких же додиков как и ты .
 
Цена?
Судячи по історії аукціонів на бідфаксі, E70 35D 2011-2012 з невеликими пошкодженнями/Run and Drive/Intact airbags і пробігами до 200к км продавалися там за 7-9k$. Сам ще участі в аукціонах не брав, тому точної суми поки що не можу сказати.
 
...це казочки автобізнесменів зі США або тих хто вже став їх "щасливим" клієнтом...
Якщо буду брати авто з США, то вибирати, купувати і ремонтувати буду сам, не з подачі автобізнесменів. Вони будуть лише надавати послуги по викупу/доставці/розмитненню.
 
Якщо буду брати авто з США, то вибирати, купувати і ремонтувати буду сам, не з подачі автобізнесменів. Вони будуть лише надавати послуги по викупу/доставці/розмитненню.
Якщо у Вас є вдосталь вільного часу і нервів, то вперед, бажаємо успіхів.
 
Снова таки, Ф25 2.0д - это уже хотя бы Ф-серия, а Е70 - это старое рассыпающееся ведро с позапрошлого десятилетия.
Можливо, я помиляюся, але дорест F25 == рест Е70 в плані коробок/двигунів. При +/- одинаковому ціннику я, певно, вибрав би Е70. Останній значно цікавіший ззовні і всередині.
 
Якщо буду брати авто з США, то вибирати, купувати і ремонтувати буду сам, не з подачі автобізнесменів. Вони будуть лише надавати послуги по викупу/доставці/розмитненню.
Запасаюсь попкорном .Главное держи нас в курсе событий
 
Снова таки, Ф25 2.0д - это уже хотя бы Ф-серия, а Е70 - это старое рассыпающееся ведро с позапрошлого десятилетия.
Один человек в Полтаве уже перезарядил ружьё 😂
 
Один человек в Полтаве уже перезарядил ружьё

Пусть также банкомат купюрами зарядит, в помощь «обладания» и «содержания» Е70
 
Можливо, я помиляюся, але дорест F25 == рест Е70 в плані коробок/двигунів. При +/- одинаковому ціннику я, певно, вибрав би Е70. Останній значно цікавіший ззовні і всередині.

Я точно также размышлял 4 года назад, когда выбирал между Ф25 и Е70.. можете полистать эту ветку форума, найдете тему.
 
Якщо у Вас є вдосталь вільного часу і нервів, то вперед, бажаємо успіхів.
Я теж колись скептично ставився до авто з Америки, поки сам трошки більше не занурився в цю тему. Не все так страшно, як маюють. Зате хоча би видно пошкодження, реальний пробіг, карфакс і тд.

Повірте, їздити по Україні і дивитися на "ідеальні" машини теж займає достатньо часу і емоцій.
 
Back
Top