[ F07 ] F07 530d Gran Turismo 2010 - Grey Shark 🦈

Дизельний Каєн це той який 4л? Салон в них в загальному ОК, тільки от мультимедіа ну повне дно )

Доречі, зараз майже на кожного корча можно втулити нову мультимедіа (типу Піонер) з Карплеем :)
 
Друзі,

Автомобіль буде у ПРОДАЖУ.

Все по машині розкажу, покажу, кому буде цікаво.

Рука не підіймається, болить серце, але треба наважитись зробити цей крок… звик дуже до неї і чим далі - тим більше.. альтернатив за ці гроші і навіть за +10-15к для мене й досі немає.

Прошу рекомендувати знайомим, хто має нагоду. Буду дуже вдячний.
 
Last edited:
Буде гадання на тему: А що далі? :)

Як вирішив, то у добрий шлях.
 
Буде гадання на тему: А що далі? :)

Як вирішив, то у добрий шлях.
Далі можна і пішки :) авто за півроку тищі три проїхало.. стоїть весь час під навісом 🤷‍♂️
 
Красень….. комусь свято зробишь!
 
І залишиться в пана знову тілько мрія й муки вибору :) А, ну і тайопта :)
 
І залишиться в пана знову тілько мрія й муки вибору :) А, ну і тайопта :)
Мріі достатньо кмк)
 
І залишиться в пана знову тілько мрія й муки вибору :) А, ну і тайопта :)
зараз не ті часи, нажаль 😔
 
Эх не думая забрал бы , пару месяцев назад купил суперБ 3 , знаешь промелькнула мысль тебе написать перед покупкой вдруг надумаешь продажу , но решил , исходя из последнего общения , что собираешся еще поездить ((((
 
Эх не думая забрал бы , пару месяцев назад купил суперБ 3 , знаешь промелькнула мысль тебе написать перед покупкой вдруг надумаешь продажу , но решил , исходя из последнего общения , что собираешся еще поездить ((((
та пару месяцев назад может я и не собрался бы еще :) а щас вот уже вроде и готов отпустить :)
 
та пару месяцев назад может я и не собрался бы еще :) а щас вот уже вроде и готов отпустить :)
ОХ, чувствую, Витя, где то сейчас Х7 красавчик плывет из штатов полностью целый, и скоро будет радовать нового хозяина в Коростышеве:giggle:(y)
 
ОХ, чувствую, Витя, где то сейчас Х7 красавчик плывет из штатов полностью целый, и скоро будет радовать нового хозяина в Коростышеве:giggle:(y)
Якби ж :)
 
Раз пішла така пʼянка, давай літо заберу
 
Раз пішла така пʼянка, давай літо заберу
Хочеш мене естетичної насолоди позбавити наостанок? :)
Чи може у тебе стоматолог безкоштовний? 😄 бо по Подолу на 20ках дзюбати буде не дуже комфортно :)

Я подумаю як це зробити. Може підʼїду до тебе…
Поки що навіть авто не помив, щоб на продаж виставити… без цих 20-ток візуал машини одразу на пару штук дешевшає 😂
 
Авто під задатком.

Льош, вибач, естетика взяла своє, скоріш за все поїдуть двацятки разом з машиною.
 
Авто під задатком.

Льош, вибач, естетика взяла своє, скоріш за все поїдуть двацятки разом з машиною.
Так і шо?
Обміняв працьовиту БМВ на оті бамажки? :)
 
Так і шо?
Обміняв працьовиту БМВ на оті бамажки? :)
Ще ні.
Очікую, поки покупець владнає свої побутові питання.
 
Ну і як же без прощального поцілунку…
Правий пневмобалон.. 125 тис км проїхав після заміни.. міняв тоді через місяць, як пригнали авто. Що правда вже пару років мені тикали на СТО, що ось-ось сяде, але я не піддавався і чекав.. ну зато новому власнику буде нова пневма.

1684672478102655.jpeg
 
Ну і як завжди - дякую Олексію (Bimmer Funk) за оперативний ремонт!
 
Та не… F15 - старе… і дороге.. або замучене, якщо дешевше.. а G05 - просто дуже дороге.. G07 і подавно 🤷‍♂️

Ось, таке б взяв, якщо б ціна була така вже тут..
2016, лед, вентиляція, всі асистенти, дістронік, хдрайв, хедап, кругові камери.. короче все те, чого мені в моїй не вистачало.


IMG_8455.jpeg
 
Та не… F15 - старе… і дороге.. або замучене, якщо дешевше.. а G05 - просто дуже дороге.. G07 і подавно

Ось, таке б взяв, якщо б ціна була така вже тут..
2016, лед, вентиляція, всі асичтенти, дістронік, всі асистенти, хдрайв, хедап, кругові камери.. короче все те, чого мені в моїй не вистачало.


View attachment 695397
ЕсКу7 :)
 
Back
Top