[ F07 ] F07 530d Gran Turismo 2010 - Grey Shark 🦈

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Справа ж в тому, що у Ф07 розбіг від 2010 до 2017 року випуску… самі останні і по 35 коштують.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Поки не переоформлена, є тільки бажання продавця. :)

При згадуванні пошепки хотілки в 17 - починає вишиковуватися черга в лічку ;)
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
При выделении пошепки хотілки в 17 - починає вишиковуватися черга в личку;)
Така корова нужна самому.;)
на мой взгляд в этом бортовике вже третий захід на думку "а можно продать". Потом "а шодали". "Адалі" хотелками вже +100. ;) да ну єго нафіг.
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
42
Город
Киев
Тре просто в термінах Сайвера можна "викатать" автівку (тобто не лізть в неї кожне ТО, а просто мінять що треба і коли попросить) - ще роки 2 - і потім продать по середині ринку вишукавшимся в чергу. Вони ще й дякувати будуть :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Тре просто в термінах Сайвера можна "викатать" автівку (тобто не лізть в неї кожне ТО, а просто мінять що треба і коли попросить) - ще роки 2 - і потім продать по середині ринку вишукавшимся в чергу. Вони ще й дякувати будуть :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk

Так я вже й не лажу пару років туди, тільки ТО й роблю раз в 10 тищ, плюс заміна чогось, що критично вилазить :) й насправді авто не парить мізки вже дуже давно, ото як всипав на ТО200 (й раніше до того), то після того в основному тільки масло, фільтра…
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Така корова нужна самому.;)
на мой взгляд в этом бортовике вже третий захід на думку "а можно продать". Потом "а шодали". "Адалі" хотелками вже +100. ;) да ну єго нафіг.

Так отож, все упирається в питання - а що далі? Якби готовий був на щось поміняти, то вже б поміняв :) а поки що ні туди ні сюди..


Зробили сьогодні ТО260… масло, фільтра… заміна тормозної рідини… розвал… довелось замінити одну тягу, бо прикипіла гайка і не виходило розпустити для розвала..
350$ разом.

Кайфонув по трасі дуже від зимньої гуми: м‘якенька, тихенька… після 7 місяців на дубовому ранфлеті начебто в інший вимір комфорту потрапив. А тут навіть покоцана житомирка майже не відчувається від танкових гусениць.. а на ранфлетах звеніло і жужало просто капзда

Катався також сьогодні по Подолу на новому Мерсі ЖЛЕ 400д, товарищ купив у офіціалів по дуже смачній ціні. Що сказати… відвик я вже за 5 років від такої висоти :) але все в ньому не так, як у людей.. БМВ ближче до тіла. Дуже відчувалась коротка база.. по горбатій дорозі - різкувата розкачка авто.

З першого погляду - гарні круті екрани/приборка на всю кабіну, але по факту - дуже перенавантажено різною інфою і здалось нечитабельним. Органи керування - все по іншому (кнопки, двірники на поворотнику, акпп замість ричага двірників). Управління мультимедіа взагалі треш :)

Все ж таки мені тепер після «корови» Ф07 ближче буде авто классом крупніше, щось типу Х7, GLS, можливо Q7 (не тестував доречі таку ще), ну і якщо седан, то класу 6, 7, S, A8. А про кузов типу Х3 (Ж01) мабуть взагалі можна забути.
Підсумовуючи: проміжний варіант, це - 6GT, а в ідеалі - це Х7.
 
Last edited:

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
42
Город
Киев
Так я вже й не лажу пару років туди, тільки ТО й роблю раз в 10 тищ, плюс заміна чогось, що критично вилазить :) й насправді авто не парить мізки вже дуже давно, ото як всипав на ТО200 (й раніше до того), то після того в основному тільки масло, фільтра…
То лишилось ще рік покататись, А потім мігрувати на святотатство (SQ7) :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
То лишилось ще рік покататись, А потім мігрувати на святотатство (SQ7) :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk

Так в такому бюджеті буде одразу Х7 без ніяких компромісів :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Доречі, ось вже майже 5.5 років володіння, а дурного бажання продати авто досі й нема.. порівнюю з попереднім Е53.. там вже через 4 роки починав лізти на стінку, а на Ф07 якось в цілому все влаштовує і порівнюючи рівень надійності двох екземплярів - то небо й земля, при тому, що на Ф07 вже 120 тис км пройдено, а на Х5 пройшов Сотку. Враховуючи ще однаковий вік та пробіг на момент володіння, то Ф07 на дизелі набаго надійніша виявилась за Х5.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Навіщо ці компроміси.
Одразу бентлі/ролси. Безкомпромісів. :)
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
42
Город
Киев
Так в такому бюджеті буде одразу Х7 без ніяких компромісів :)
А хіба не дорожче вийде з х7?

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
А хіба не дорожче вийде з х7?

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk

А Х7 влізе :)
 

Just_be

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
71
Страна
Украина
Город
Львов
Коли прийшов час заміни F15, то вибір G32 був дуже простий, вона у всьому була краща. А зараз коли виникає думка про заміну 6-ки, то з варіантів по суті тільки X7 і залишається :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Коли прийшов час заміни F15, то вибір G32 був дуже простий, вона у всьому була краща. А зараз коли виникає думка про заміну 6-ки, то з варіантів по суті тільки X7 і залишається :)

Ось у мене один в один вподобання і розуміння ситуації :) після Х5 Е53 переліз у Ф07…
Шкода, що не було Х7 у серії Ф, так би зараз було мабуть простіше і дешевше апгрейд робити після Ф07 :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Є така народна мудрість: від добра добра не шукають. ;)

Коли дуже закортить, то можна і до 70 влізти ;)

 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
А я якраз до G01 і дивлюсь, це так щоб і дружина їздила, і діти поміщались, і самому хотілось в неї сідати )
А чисто для себе всеодно в майбутньому хотів би щось поменше, нижче і веселіше ) Он як Шуріков знову на F30 пересів 340і )
Для такої махіни як Х7 265кс не замало?
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
А я якраз до G01 і дивлюсь, це так щоб і дружина їздила, і діти поміщались, і самому хотілось в неї сідати )
А чисто для себе всеодно в майбутньому хотів би щось поменше, нижче і веселіше ) Он як Шуріков знову на F30 пересів 340і )
Для такої махіни як Х7 265кс не замало?

Про Ж01 я також думав для дружини. Але 40+ для піджопного авто по місцю стрибати в школу/церкву/магазин - якось дуже гламурно імхо :)

Свіжий 30д нормально вивозить навіть Х7. Та і я вже наганявся (хоча і не ганяв насправді), поспішати нікуди :) комфорт набагато важливіше став.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Дизельний Каєн це той який 4л? Салон в них в загальному ОК, тільки от мультимедіа ну повне дно )
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Дизельний Каєн це той який 4л? Салон в них в загальному ОК, тільки от мультимедіа ну повне дно )

Вистачило б і 3л :)
Так, салон і комфтрт більш всього і пре в Каєні.. а саме: крісла з кольорами салону, та крута панель з кнопочками :) хоча у БМВ комфорт-крісла крутіше і руль мені не дуже сподобався у Каєна (дорест), про мультимедію взагалі промовчу :) хоча і моя стара СІС 2010 року була б зараз не доречі :)

Хоча, подивившись ще декілька оглядів на ті Каєні, про їх болячки і соплі - щось мені знов його перехотілося.. всипАти ще в Каєна старого - нема різону. Воно того не варте. Друге діло, це б, наприклад, всипати у поїзженний Х7 ті ж самі гроші - то там воно буде варто того 200%.. а рятувати старі корчі якось більше не тягне.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Тоді G05 можливо, дешевше, ніж Х7 і свіже?
 

Just_be

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
71
Страна
Украина
Город
Львов
А я якраз до G01 і дивлюсь, це так щоб і дружина їздила, і діти поміщались, і самому хотілось в неї сідати )
А чисто для себе всеодно в майбутньому хотів би щось поменше, нижче і веселіше ) Он як Шуріков знову на F30 пересів 340і )
Для такої махіни як Х7 265кс не замало?
Питання з місцем для дітей, залежить від їх віку, поки є автокрісла то багато місця ззаду не буває :)
З відгуків по х7, то ідеальний варіант по потужності це 50-ті моделі. 30д кажуть слабенькі для них.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Питання з місцем для дітей, залежить від їх віку, поки є автокрісла то багато місця ззаду не буває :)
3.5 та 5.5 років, тому тільки автокрісла ) Але вони і в Ф31 поміщаються зараз, тому думаю в Х3 також повинно бути ОК
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Питання з місцем для дітей, залежить від їх віку, поки є автокрісла то багато місця ззаду не буває :)
З відгуків по х7, то ідеальний варіант по потужності це 50-ті моделі. 30д кажуть слабенькі для них.

50й бенз звичайно - то весело :) але жерти буде як скотиняка :) а дизель 4х турбінний - от там вже питання.. чомусь від них різко і швидко відкрестилися вже. Є ще 40д, але знову таки, Х7 - то не Х5, розсікати на ньому на всю катушку якось не гламурно :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Тоді G05 можливо, дешевше, ніж Х7 і свіже?

Так вони майже в одну ціну, що то що то ще коштує больнуватих грошей
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
3.5 та 5.5 років, тому тільки автокрісла ) Але вони і в Ф31 поміщаються зараз, тому думаю в Х3 також повинно бути ОК

В Ж01 буде набагато зручніше і просторніше.. сідухи вище над підлогою і стеля вище над головою.. це багато вирішує. Плюс багажник кроссовера практичніше і також зручніше.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Продивився Ж05.. битки вже по 50+ є, але ж там вафлі були в штатах за таку ціну.. щось вміняєме стартує від 65-70к. А то й більше.

Хоча ось непоганий іхтіандр до 60к навіть:

 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Продивився Ж05.. битки вже по 50+ є, але ж там вафлі були в штатах за таку ціну.. щось вміняєме стартує від 65-70к. А то й більше.
Друг дивився Таурега останнього 3л бенз, та сама ціна :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Друг дивився Таурега останнього 3л бенз, та сама ціна :)

Так Туареги нові 3л базові по 60к здається продавалися :) кому вони нахер треба з торохтящими колінвалами на перших кілометрах пробігу..
 
Top