[ Все|другие модели ] F15 35i бензин з США, чи варто?

dk86sarny

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
239
Город
Ровно
Доброго дня всім.Може є хто на форумі, що володіє F15 (2014-2018) з США бензин 3,5? Які проблеми були з авто, цікавить реальна витрата пального в місті, по трасі. Що там з двигуном, які треба роботи проводити обовязково (заміна цепа?), як АКПП працює? Напишіть будь ласка, власники, свої думки. Бо є бажання :ROFLMAO: знову пирнути у світ БМВ😍.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Доброго дня всім.Може є хто на форумі, що володіє F15 (2014-2018) з США бензин 3,5? Які проблеми були з авто, цікавить реальна витрата пального в місті, по трасі. Що там з двигуном, які треба роботи проводити обовязково (заміна цепа?), як АКПП працює? Напишіть будь ласка, власники, свої думки. Бо є бажання :ROFLMAO: знову пирнути у світ БМВ😍.
Так у вас наче був F15, навіть новий?
 

dk86sarny

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
239
Город
Ровно
Був новий дизель 2 літровий, назад такий не хочу, життя змінюється, були після нього ще 2 машини, ауді, класні теж, але ковід, війна, і таке інше.......багато писати не буду. Золота середина з всіх авто для мене це х5 Ф15, проіхався на бензині, сподобалось, тому й питаю у власників чи варто рипатись, бо це вже буде авто на довгі роки, діти підросли, треба про них думати.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Був новий дизель 2 літровий, назад такий не хочу, життя змінюється, були після нього ще 2 машини, ауді, класні теж, але ковід, війна, і таке інше.......багато писати не буду. Золота середина з всіх авто для мене це х5 Ф15, проіхався на бензині, сподобалось, тому й питаю у власників чи варто рипатись, бо це вже буде авто на довгі роки, діти підросли, треба про них думати.
Так а что вас пугает, после владения подобными авто??
Вы же знаете сколько стоит ездить на премиуме!?
100 баксов туда-сюда.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Не маю досвіду володіння Х5 з 3,0 бензиновим, але недавно продав F10 535і з XDrive.
По Львову твердо 15л/100км. Це при нормальному стилі їзди. Автострада за кордоно в діапазоні 150-170км/год получилося 10л/100км.
 

dk86sarny

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
239
Город
Ровно
Так а что вас пугает, после владения подобными авто??
Вы же знаете сколько стоит ездить на премиуме!?
100 баксов туда-сюда.
Я знаю про преміум багато😂, а преміум БМВ це взагалі може бути 💰💰💰, знаю ціни на всі ричагі (важелі), пневмоподушки, колодки, тормозні диски,шини всіх розмірів, але питаю конкретно про проблеми Двигуна, АКПП ,чи є дуже дороговартісні операції в них (цікавить заміна цепа та щось подібне), хтось з цим стикався? на яких пробігах? Двигун N55 ,бензин 3,5
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Я знаю про преміум багато😂, а преміум БМВ це взагалі може бути 💰💰💰, знаю ціни на всі ричагі (важелі), пневмоподушки, колодки, тормозні диски,шини всіх розмірів, але питаю конкретно про проблеми Двигуна, АКПП ,чи є дуже дороговартісні операції в них (цікавить заміна цепа та щось подібне), хтось з цим стикався? на яких пробігах? Двигун N55 ,бензин 3,5

Двигун відносно надійний) цеп міняють ближче до 200-250 тисяч, таких пролем як в н20/н26 немає. Звичайно є деякі проблеми типу протікання клапанної кришки, форсунки, тнвд. Але ж це бмв) Коробка зф без проблем, масло міняти і буде ок.
Можна наступне відео глянути про цей двигун (я обслуговував е92 на цій станції декілька років):

View: https://www.youtube.com/watch?v=CSoVQeKbPds&ab_channel=VadymGarageRacer
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Хороше відео, але він через специфіку ринку взагалі не шарить в бензинових двигунах.
 

StBob

Пользователь
Joined
Aug 20, 2012
Messages
323
Город
Харьков
Не маю досвіду володіння Х5 з 3,0 бензиновим, але недавно продав F10 535і з XDrive.
По Львову твердо 15л/100км. Це при нормальному стилі їзди. Автострада за кордоно в діапазоні 150-170км/год получилося 10л/100км.
теж саме тільки Харків : мiсто 18-20,менше 16 не було,траса Харків-Київ дуже спокійно до 130 км/год 11 літрів, мотор з хорошим апетитом, на Х5 так точно, тому в мене довго не затримався
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
теж саме тільки Харків : мiсто 18-20,менше 16 не було,траса Харків-Київ дуже спокійно до 130 км/год 11 літрів, мотор з хорошим апетитом, на Х5 так точно, тому в мене довго не затримався
Аналогічно задавила жаба раз в тиждень заправляти. Взагалі спочатку подумав, що переплутав шкалу температури мастила з шкалою показів палива-щось стрілка після запуску двигуна «на очах» рухалась…😂😂😂
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Доброго дня всім.Може є хто на форумі, що володіє F15 (2014-2018) з США бензин 3,5? Які проблеми були з авто, цікавить реальна витрата пального в місті, по трасі. Що там з двигуном, які треба роботи проводити обовязково (заміна цепа?), як АКПП працює? Напишіть будь ласка, власники, свої думки. Бо є бажання :ROFLMAO: знову пирнути у світ БМВ.

Олег, а чому не 30д? Чи по бюджету не вписується?
 

dk86sarny

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
239
Город
Ровно
Олег, а чому не 30д? Чи по бюджету не вписується?
Так, 30Д був би ідеальним, але бюджет не дозволяє, та й мало вже ізжу, не так як раніше, в молодості😉, по 45 тисяч в рік
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Так, 30Д був би ідеальним, але бюджет не дозволяє, та й мало вже ізжу, не так як раніше, в молодості, по 45 тисяч в рік

По 35і… буде жерти по місту як собака… але у користуванні повинен служити нормально... хоча всякі там електромуфти (чи як її там), катушки, роздатки, жор масла - цього, гадаю буде також вистачати
Все ж таки для Х5 ідеальним мотором є саме 30д, навіть для невеликих пробігів.
Я ніколи 45 тис в рік не мав.. ближче до 25-30 (зараз взагалі мабуть і 20 не маю), але 30д мотор - це кайф дійсно, будь то по місту, тим паче по трассі… особливо після 30і М54 на Е53 :)
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Шкода, що F15 не було рестайлу на В58
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Аналогічно задавила жаба раз в тиждень заправляти. Взагалі спочатку подумав, що переплутав шкалу температури мастила з шкалою показів палива-щось стрілка після запуску двигуна «на очах» рухалась…😂😂😂
Та нормально), в мене зараз 4.9 км - літр по місту і нічого))), зато пре))))
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
20.4л/100км?

У мене Е53 3.0і тут по місцю і 27 жрав :) так що 20л для бензового сараю це ще норм :)
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
20.4л/100км?
Десь так, точно я не рахував), до цього був Жжип, теж так жрав, так що для мене це нормально)))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Це середня швидкість, мабуть, 18км/год ))
Середня 35,7, по пам‘яті, зараз в Празі, пиво зловживаю, машина у аеропорті чєкає, так шо точно не скажу)
 
Last edited:

Vasili

Пользователь
Joined
Dec 25, 2014
Messages
297
Age
38
Страна
Украина
Город
Нововолынск
Нормальний мотор, основне не купити уже убитий то буде їздити. На Ф15 цей мотор уже підлікований і всяка дитяча дичь як відламані болти ваноса вже не вискакує. Турбіна вже з електронним управлінням а не вакуумна.
З проблем - ну прокладки практично всі почнуть текти рано чи пізно, для такого мотора я вважаю це не проблема взагалі поміняти резинки раз в 100 тис. Треба регулярно дивитися і міняти їх при перших ознаках підтікання.
Електропомпа помирає у багатьох на 100-150 тисяч пробігу.
ТНВД на Ф15 нормально ходить, ламався часто на модифікаціях перших років випуску, але тут вже доведений до ума.
Основне - не економити і заливати якісний бензин і регулярно раз в 150-200 мотогодин міняти масло та й буде жити.

Коробка 8HP взагалі нуль питань, якщо її спеціально не убивали до вас то 300+ спокійно ходить.

Реальний розхід по місту (а у нас не київ, пробки лише в час пік) 13-15, до війни був стабільно 15+. На автодорозі (як у нас між районами, де крейсерська 90-100) якщо спокійно їхати то 8-9, на міжобласних/автобані де швидкість 130 починається з 11л і росте далі.
 

Vasili

Пользователь
Joined
Dec 25, 2014
Messages
297
Age
38
Страна
Украина
Город
Нововолынск
А - ну і середній розхід траса/місто порівну за останні 20тис кілометрів стабільно висить на 12л на сотку, виїдеш десь в Європу - падає до 11л, сидітимеш довше в місті - стане 12.5л. За ці рамки не вилізає як не старався ;)
 

Vasili

Пользователь
Joined
Dec 25, 2014
Messages
297
Age
38
Страна
Украина
Город
Нововолынск
Щоб було 20+ то це треба зимою на роботу їздити по 3км в одну сторону з постійними прогрівами. Або в Києві по пробках тягатися з включеним A/C. В себе ніколи таких цифр не бачив, максимум що було це 16 в жару по місту. А про середній розхді написав вище.
 

dk86sarny

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
239
Город
Ровно
Дякую за відповідь, але якщо в першому пості 12 літрів ви написали, то це можу прийняти, а далі написали 15 літрів - то вже перебір. Ще є час поміркувати, можливо краще підняти бюджет та шукати 3 літрового дизеля, бо 2 літровий в мене був і не зайшов мені.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Дякую за відповідь, але якщо в першому пості 12 літрів ви написали, то це можу прийняти, а далі написали 15 літрів - то вже перебір. Ще є час поміркувати, можливо краще підняти бюджет та шукати 3 літрового дизеля, бо 2 літровий в мене був і не зайшов мені.

По місцю скакати думаю в 15 не влізеш на 35і :)
Однозначно треба 30д, по місту в 10ку можна влізти. Траса буде 8-9 (якщо середньо їхати). Да і відчуття від дизеля зовсім інші. І він більш витривалий за бензин, особливо на такому сараї.
Але по ціні американського битка - дизель 3л буде вже з пробігом далеко за 200..
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Середня 35,7, по пам‘яті, зараз в Празі, пиво зловживаю, машина у аеропорті чєкає, так шо точно не скажу)
Знав би, що ти в Празі - випили б пива по гальбі і по панаку десь у господі. Я вчора в обід виїхав з Праги…🤪
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Знав би, що ти в Празі - випили б пива по гальбі і по панаку десь у господі. Я вчора в обід виїхав з Праги…🤪
Я ж не знав(((, я тут вже тиждень, буду ще тиждень, якщо ще раз пообідати заїдешь - пиши)))
 
Top