[ F30/F31 ] F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,674
Город
Коростышев
А бампер не трогали?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Ні, бампер не зачіпали, він зараз в такому стані, що обтягувати вже немає сенсу, а фарбувати ще немає необхідності. Він не облущений, сколи присутні, але візуально виглядає пристойно :)
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Сідаю після робочого дня в авто, протягнувся біля 2 км, дивлюсь в праве бокове дзеркало ... а його немає! Тобто самого дзеркального вкладиша немає, сперли тварюки!!!:ireful2: Авто як завжди стояло біля дороги, там всі ставлять, мабуть і ліве вкрали б, якби не так видно було з ін сторони, бо тротуар і дерева трохи ховають. Витягнули професійно, провода всі цілі, ніяких слідів взагалі немає.
Новий такий 200$, код S430A, з автозатемненням.
Зателефонував у страхову, це страховий випадок сказали, завтра повинні зв‘язатись і розказати про подальші дії.
Описание скрытого текста/картинок: Фото
E3D8D5FC-7A82-44C0-91A1-4D3D2A362987.jpg
 

VladMpower

Пользователь
Joined
Nov 20, 2011
Messages
1,538
Age
47
Город
Киев
У сотрудницы под домом(поставила первый раз за год, стоит в паркинге), прямо под камерами, не стесняясь и не прячась в 5 утра, тип снял с ф15 два зеркальных элемента за 23 секунды.
 

nosatiy

Пользователь
Joined
Jun 24, 2013
Messages
182
Город
Киев
В любом положении зеркал воруют элементы?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
В любом положении зеркал воруют элементы?
Так, бо мої були складені.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Забув відписати, що зі страховою нічого не вийшло, відбиваючі елементи дзеркал попадають під виключення, про що вказано у договорі. Відправили мене на СТО для виявлення ін механічних пошкоджень. Там пофотографували, знайшли якусь типу подряпину на корпусі дзеркала, ну її по факту ще з Німеччини привезли і видно під мікроскопом тільки:) Кілька днів формували рахунок у страхову, сума склала щось біля 11к грн, з яких 1400 за облицювальну деталь, ін сам вкладиш, тобто приблищно 300$.
Я плюнув на це все, знайшов на розборці аж у Чернівцях від F10 за 60Є, таке ж по коду як у мене, фотохромне з підігрівом. Намагався спочатку в Києві по розборкам знайти, але ціни озвучували 150-170$. І якщо їх так легко знімають, реально шкода платити великі суми, а біля роботи немає паркінгу з охороною, я вже весь район обходив, кому тільки грошей не пропонував :)
Поставив сам, там 10хв роботи, тепер розумію чому їх крадуть - дитина його зніме.
Ну і ось ще на статтю наткнувся по цій же темі викрадення вкладишів, так що будьте уважні і не кидайте авто без нагляду на довгий час: https://strana.ua/news/158091-v-kieve-massovo-vorujut-zerkala-s-populjarnykh-modelej-avtomobilej-bmv.html
 

Tramp

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
321
Age
52
Город
Киев
В Раше давно такая проблема. Народ VIN гравирует на зеркалах. Не знаю, вряд ли спасет от кражи, но продать его потом будет сложнее. имхо.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
В Раше давно такая проблема. Народ VIN гравирует на зеркалах. Не знаю, вряд ли спасет от кражи, но продать его потом будет сложнее. имхо.
Із зворотньої сторони на самому вкладиші?
 

myfloor

Пользователь
Joined
Jan 31, 2012
Messages
111
Страна
Украина
Город
Бровары
Шикарный автомобиль! :good3:

Сейчас у самого муки выбора, купить такую BMW 3 touring или VW Passat touring B8 Highline 4motion. :facepalm1:
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Нічого цікавого в БЖ по авто написати :)
Обновив за цей час навігацію до карт 2018-2
Описание скрытого текста/картинок: Navi Maps
15nr3ts.jpg


Але зате питань з"явилось кілька.
1. Зимова гума. Є один комплект, про який писав ще в першому пості, купив те що знайшов за обмежений час в кінці зими, Continental WinterContact TS 830P, протектора ще 5-6мм, виробництво 2010-2013рік. Міняти на свіжіше чи сезон ще можна відкатати? Все таки 5-8 років їй.
Описание скрытого текста/картинок: Шини

wmjua9.jpg 2qn9uyu.jpg 5efh90.jpg

Якщо міняти, то що саме порадите? Із того, що сам знайшов, радять:
Hankook Winter I*Cept IZ2 W616 225/50
Kumho I Zen KW31 225/50 R17 98R
Toyo Observe Garit GSi5 225/50 R17 94Q
Bridgestone LM001


2. Якими відео реєстраторами користуєтесь, бо за рік часу я так і не купив.
3. Яке моторне масло лити, бо пора завітати на чергове ТО, минулого разу лив RYMAX Apollo C3 LL 5w-30, Саша Shurikoff підігнав.
Також планую замінити масло і в коробці, хочу записатись у BMW Garage. Намагався через Баварію вияснити чи це проводилось раніше, сказали, що робота не регламентна і в базі не фіксується.
4. Де замовляєте розхідники, бо хочу на Баварію поїхати зі своїми фільтрами і маслом, щоб вони внесли в історію обслуговування. Так можна, вже взнавав :)

Ще також довелось протягом дуже короткого часу протестувати BMW 428i F36 Cabrio в синьому кольорі, американка. Хазяїн звичайно, як на мене аж перестарався, так хотів напхати у неї всього чого можна :) Установив 20" диски, вона ще дубовіша, ніж моя на 17" ранфлетах, а також дотяжки дверей і ... монітор від Ф15, який по розмірам більший, ніж штатний, відповідно розширили під нього місце на торпеді, ну таке, "колхозно" виглядає. По місцю якось здалось, що спереду його більше ніж у Ф30, хоча можу помилятись. Їде вона зі своїми 285кс звичайно круто в порівнянні з 320д :) Але і розхід по місту 16-18л бензину. Електросідухи прикольна опція, вперше протестував.

Ну і фото наостанок потрібно ж запостити, "у маминих квітах":
301ka6g.jpg
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,753
Город
Киев
Continental WinterContact TS 830P, протектора ще 5-6мм, виробництво 2010-2013рік.

Мягко говоря, я там не вижу 5-6 мм (может фото такое), да и выглядит она не очень)
Я бы поменял, производитель пофиг, я за классическую йолку на протекторе)

Kumho I Zen KW31 это полная копия нокиана (с такой же ценой), индекс скорости до 170, но зато по снегу будет очень хорошо гребсти.
Выбор за вами.
 
Last edited:

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,890
Город
Киев
По поводу выбора/замены резины на авто миллион слов сказано, миллион мнений и все они не правильные :) окромя мнения владельца. :)
Что то смущает в ней, меняйте и меняйте на то что не смущает.
 

maks_mm

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
315
Age
46
Страна
Украина
Город
Киев
1. Зимова гума. Є один комплект, про який писав ще в першому пості, купив те що знайшов за обмежений час в кінці зими, Continental WinterContact TS 830P, протектора ще 5-6мм, виробництво 2010-2013рік. Міняти на свіжіше чи сезон ще можна відкатати? Все таки 5-8 років їй.
Якщо міняти, то що саме порадите? Із того, що сам знайшов, радять:
Hankook Winter I*Cept IZ2 W616 225/50
Kumho I Zen KW31 225/50 R17 98R
Toyo Observe Garit GSi5 225/50 R17 94Q
Bridgestone LM001
Ваша резина еще вполне "ездабельна" и по возрасту и по состоянию, но если сомневаешься - лучше поменять. Самому спокойней будет.
По вариантам из списка ничего не юзал. Я лично сторонник Нокиана (кроме модели WR). Для заднего привода всегда беру только Хаккапелита шип.
Сам езжу на Хакке8, жене взяли Хакку7 (на полный привод). Все шип. Все мое личное мнение.
2. Якими відео реєстраторами користуєтесь, бо за рік часу я так і не купив.
Жене ставили ТрендВижн. Брал тут. Рекомендую и продавца. Дает очень грамотные консультации. Модель подберет под требования.
Я при выборе думал сойду с ума. Это единственный человек из десятка обзвоненых магазинов и обхоженных Баз звука и т.п. кто обладает знаниями и желанием помочь с выбором.
http://www.safeway.in.ua/videoregistratori/avtomobilnij-videoregistrator-trendvision-tdr-719s
3. Яке моторне масло лити, бо пора завітати на чергове ТО, минулого разу лив RYMAX Apollo C3 LL 5w-30, Саша Shurikoff підігнав.
Також планую замінити масло і в коробці, хочу записатись у BMW Garage. Намагався через Баварію вияснити чи це проводилось раніше, сказали, що робота не регламентна і в базі не фіксується
Раньше лил Кастрол Магнатек 5/40 DPF. Был вполне доволен. Замена каждые 10 тыс. Ничего не доливаю. Как на первом ТО в Украине закинул в багажник 1 л. на всякий случай, так и вожу 2 года. Только меняю ее при замене масла, что бы свежее лежало. Уже блин 7 или 8 замен на секундочку. Сейчас в связи с тем, что Дима МДУ недоступен езжу на СТО где все расходники и масла в наличии.
Поэтому на последнем ТО и в F31 и в F25 уже залил оригинал 5/30 (везут в канистрах). Двигатель такой же как у вас 2,0 дизель, на обоих машинах.
4. Де замовляєте розхідники, бо хочу на Баварію поїхати зі своїми фільтрами і маслом, щоб вони внесли в історію обслуговування. Так можна, вже взнавав :)
Ответил выше. У ребят все есть или под заказ. Если что то дорогое, проверяю стоимость по знакомым и уже тогда решаю самому заниматься или заказать на месте и не париться.
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Bridgestone LM001

Эти официалы БМВ продают сейчас по акции, себе купил, правда на Фиат, но шины с БМВшной звездочкой))).
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Я собі теж такі (LM001) минулого року купив. Вибирав по результатам тестів ADAC.
можу продати єслі-шо, пробіг 3ткм
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Я собі теж такі (LM001) минулого року купив. Вибирав по результатам тестів ADAC.
можу продати єслі-шо, пробіг 3ткм
У Вас 225/50/R17 ?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Потрібно робити планове ТО. Вирішив я закупитись розхідниками і поїхати на АВТ Баварія. Але Денис із BMW-Garage (саме там хотів затаритись) порадив ще раз переконатись, що там мене приймуть зі своїми розхідниками. І от тут запара - не можна. Не можна навіть масло своє взяти. Приймуть зі своїм тільки в тому випадку, якщо є документ (чек), який підтвердить, що це куплено у ОД!!!! Що, перепрошую?!!!!! Хто мені скаже, юридично вони мають право таке робити?
От Харкові знайомий їздить до ОД з усім своїм, фільтри навіть аналоги, і ОК, міняють, вносять в сервісну історію.
У Львові міняв зі своїм маслом, хоча це скоріше тому, що Саша Shurikoff організував.
Записався на цю пт, заміню масло і масляний фільтр у них, все ін - в BMW-Garage.
Ну і кому цікаво, ось актуальний прайс АВТ Баварії, а також ціни по яким продають у нас на форумі, також оригінал:
Описание скрытого текста/картинок: Прайс

Вартість запчастин:
Фільтр повітряний: ‎13 71 8 511 668 – 1626грн. / 1125
Фільтр масляний: ‎11 42 8 507 683 – 645грн. / 390
Фільтр паливний: ‎13 32 8 572 522 – 1574грн. / 1130
Фільтр салону: ‎64 11 9 237 555 – 1625грн / 1350
Масло BMW 5W30 LL1 ‎83 21 2 365 930 (6L) – 318.56 грн./л.

Вартість робіт:
Фільтр повітряний: 192 грн.
Фільтр масляний + масло: 288 грн.
Фільтр паливний: 288 грн.
Фільтр салону: 192 грн.

Ціни вказано з ПДВ.

Я б обслуговувався у них, оригінальними розхідниками, якби в них були адекватні ціни, а тут тільки по фільтрах 1500 різниця.
 
Last edited:

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,674
Город
Коростышев
Так а зачем у официалов менять чтото? Меняй у Дениса все :)
Я как раз сегодня свою завез на ТО, меняем все и вся.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,674
Город
Коростышев
Хотя смотрю у Дениса цена работ даже дороже местами чем на Баварии :)
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Так а зачем у официалов менять чтото? Меняй у Дениса все :)
Я как раз сегодня свою завез на ТО, меняем все и вся.

Щоб вносили в сервісну історію, вона поки вся офіційна. Ну такий я задрот :unknw:
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,674
Город
Коростышев
Щоб вносили в сервісну історію, вона поки вся офіційна. Ну такий я задрот :unknw:

я тоже такой фигней страдал по началу :) ездил на диагностики к дилеру, в базе отметки делали.. хотя обслуживался в гараже :biggrin:
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
я тоже такой фигней страдал по началу :) ездил на диагностики к дилеру, в базе отметки делали.. хотя обслуживался в гараже :biggrin:
Ну от, а я поки не награвся :)
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Що скажете за резину Michelin Alpin A5?
Хотів би знайти Continental ContiWinterContact TS860, але рідко попадаються і не у Києві. Тому як варіант «мішки» розглядаю.
 

Max_m

Пользователь
Joined
Jun 25, 2017
Messages
275
Страна
Украина
Город
Киев
Що скажете за резину Michelin Alpin A5? Я
Хотів би знайти Continental ContiWinterContact TS860, але рідко попадаються і не у Києві. Тому як варіант «мішки» розглядаю.

Я почитав тести, і собі таку придбав на зиму) правда реального досвіду ще немає, але відгуки хороші)
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Катал 2 сезона 4ый альпин. Супер! На сплошном раскатанном льду только нужно осторожничать :)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,674
Город
Коростышев
У меня Мишка Х-айс Хи3 безшип. Прошлую зиму откатал и вот уже переобулся. Не знаю, сильно ли от Альпина отличается.. но очень мягкая и тихая.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,753
Город
Киев
Що скажете за резину Michelin Alpin A5?

Я бы не стал её брать.
Нет центральной 1-2 канавок в протекторе.
Для каши и воды это недостаток как по мне.
Все имхо.
 
Top