[ F30/F31 ] F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

Так в TS860 теж канавок немає.

Зараз подивився тести ADAC. Дивна штука, на 15-ти дюймах серед достойних шин рідко буває канавка, TS860 там чемпіон.
А на 17 дюймах першій десятці немає шин без канавок, TS860-ми там, відповідно, і не пахне :scratch_one-s_head:
 
Попробуй еще здесь посмотреть на топ вариантов по количеству отзывов:

http://www.tyrereviews.co.uk/Search/Size/225-50-17/Season/Winter/Order/Rating


смотрю Michelin Alpin A4 имеет 4.5 рейтинг и при этом много отзывов - тоесть юзают его многие и почти все довольны!

Michelin Alpin 5 чуть меньше рейтинг - 4.2
 
Попробуй еще здесь посмотреть на топ вариантов по количеству отзывов:

http://www.tyrereviews.co.uk/Search/Size/225-50-17/Season/Winter/Order/Rating


смотрю Michelin Alpin A4 имеет 4.5 рейтинг и при этом много отзывов - тоесть юзают его многие и почти все довольны!

Michelin Alpin 5 чуть меньше рейтинг - 4.2

Дякую!
Тут бачу Michelin Alpin 5 і Continental WinterContact TS 860 однакові оцінки мають. А от у Continental WinterContact TS 850 і Michelin Alpin A4 також однакові, причому вищий рейтинг ніж у 2ох попередніх.
І відгуків про всі багато, судячи з цього можна будь-які з цих брати :)

Віктор, а підкажи ще що за кітовий набір компресора і герметика від БМВ, також потрібно обзавестись. Ось це він?
BMW Genuine Tyre Tire Inflation Compressor Mobility Kit 71102333674
 
Спросил у него - в наличии на складе :)
3280 грн
 
А какой принцип работы герметика?
 
Last edited:
да - такие рипейр киты много кто делает и комплектует автомобили с завода :)
 
А какой принцип работы герметика?

качается пробитое колесо вместе с подачей герметика - потом пару километров ехать - герметик там распределяется внутри покрышки и заполняет проколы, потом проверка и подкачка давление и поехал дальше. На шиномонтаже они потом матюкаются, выдирают/вычисчают этот герметик внутри покрышки по всему периметру и латают дырку.
 
Так в TS860 теж канавок немає.

Зараз подивився тести ADAC. Дивна штука, на 15-ти дюймах серед достойних шин рідко буває канавка, TS860 там чемпіон.
А на 17 дюймах першій десятці немає шин без канавок, TS860-ми там, відповідно, і не пахне :scratch_one-s_head:

Немного не так выразился.
-Нет соединения между соседними участками протектора, не обязательно прямое углубление.
Почему заостряю внимание на этом - потому что зимой у нас зимняя резина "внезапно" превращается в дождевую, причем большую часть зимы.
Не знаю почему, но как по мне Michelin Alpin самое бестолковое вложение денег, по параметру цена/характеристики.
Была еще давно, абсолютно не впечатлила, кроме цены.
Все имхо)
Тесты ADAC не читаю, ерунда полная для наших условий.
 
Немного не так выразился.
-Нет соединения между соседними участками протектора, не обязательно прямое углубление.
Почему заостряю внимание на этом - потому что зимой у нас зимняя резина "внезапно" превращается в дождевую, причем большую часть зимы.
Не знаю почему, но как по мне Michelin Alpin самое бестолковое вложение денег, по параметру цена/характеристики.
Была еще давно, абсолютно не впечатлила, кроме цены.
Все имхо)
Тесты ADAC не читаю, ерунда полная для наших условий.

Ерунда. Или таки был нe альпин. Катал 4ый альпин 2 года. И так получилось (кто помнит в Киеве снежный коллапс в конце марта) - ездил и вечером когда валил снег. И потом на утро (2 часа откапывал машину), когда в городе БТРов нагнали я проезжал по городу везде, где было нужно, вообще без проблем (и это на моноприводе, если что). Так что мишка альпин - очень хороша :)
 
Last edited:
Всім дякую за поради, я думаю, що знайду в найкращому стані за найближчих кілька днів з вищезгаданих 4 варіантів, те й візьму.
А я зараз на АВТ Баварія, гуляю по салону, і о....ю з цін. Тут навіть М5 стоїть в білому кольорі. Пізніше буде невеликий фотозвіт.
 
Пройшов ТО у ОД, пробіг 144тис.км. Замінили масло в двигуні (83 21 2 365 933 BMW Twinpower Turbo Oil LL04 5W30) та масляний фільтр (11 42 8 507 683), долили антифриз. Одразу ж намагалися впарити заміну фільтрів салону, повітряного та паливного, я ввічливо відмовився :biggrin:
Просив масло LL01 5W30, залили LL04 5W30, побачив аж вдома вже :facepalm:
Зробили 7% знижку, з урахуванням якої впринципі не назву ціни надто високими, на кілька десятків грн дорожче, ніж пропонували тут на форумі. Можливо наступного разу таке ТО буду в повній мірі проходити у ОД і не морочити голову.
Безкоштовно замінили рамки номерів.
А ще в мене заблокований сервісний роз"єм, перехідник я забув вдома, відповідно вони не внесли у програму автомобіля, що було пройдене ТО. Ну не біда, наступного разу виправлять.
Далі в планах покупка зимової гуми, перезування і візит в BMW-Garage на розвал, заміну ін фільтрів, діагностику ходової.
Описание скрытого текста/картинок: Прайс

Scanbot Oct 27, 2018 01.33.jpg

Погуляв по салону, позалазив в автомобілі.
Описание скрытого текста/картинок: X5 25d

IMG_3722.jpgcamphoto_684387517.jpgIMG_3721.jpg

Описание скрытого текста/картинок: X6 30d

IMG_3723.jpgIMG_3720.jpg

X6 30d якраз якийсь дядько східної національності в М-пакеті прикупив собі, як там його працівники Баварії обслужували було аж смішно дивитись, торбу якихось подарунків надавали :))) Як на мене величезні ці F15/16, потрібно ще проїхатись щоб повністю оцінити, але поки все ж таки і надалі SUVи не подобаються так як легкові.

Ще стояв унилий Х3 G01 20і за 60к зелені, мабуть він ще гірший, ніж той 20д який тестував Віктор sywer.
Описание скрытого текста/картинок: X3 20i

IMG_3730.jpg

Непогана скидка в 40к $ на 730Ld xDrive, але мені всеодно не вистачає на неї :scratch_one-s_head:
Описание скрытого текста/картинок: 730Ld xDrive

IMG_3735.jpgIMG_3736.jpgIMG_3733.jpg


M5, скидок чомусь немає:
Описание скрытого текста/картинок: BMW M5 F90

IMG_3724.jpgIMG_3725.jpg

Описание скрытого текста/картинок: G30

IMG_3731.jpgIMG_3732.jpg

В черговий раз переконався, що G30 таки запала в душу, от якби зараз міняв свою F31 то на G31. Але на них ціни поки високі, тому покатаюсь ще на своєму "сарайчику". У мене от вже кілька людей цікавилось, чи не планую продавати "карамельку". Я подумав а на що її поміняти можна? Толку шило на мило. Якщо брати ін авто, то і щоб БМВ, і опцій не менше, ніж в моїй, і мотор щоб 3.0d був. G31 дорого. F11 не подобається. Можливо F34 GT або X3F25? Але ж там мито космос на 3.0д, а в нас то і вибрати немає з чого. Заради цікавості зайшов на mobile.de і просто вбив у фільтр для BMW 3 series та Х3 всі опції, які є в мене, без обмеження по ціні. Видало 13 штук, F34 взагалі немає, тільки F31/F25, із них тільки 3 авто можна сказати з пробігом. Ось найперша в списку, найдешевша, на таку помінявся б :)
BMW 335xd Individual
 

Attachments

  • IMG_3721.jpg
    IMG_3721.jpg
    788.8 KB · Views: 28
Пройшов ТО у ОД, пробіг 144тис.км. Замінили масло в двигуні (83 21 2 365 933 BMW Twinpower Turbo Oil LL04 5W30) та масляний фільтр (11 42 8 507 683), долили антифриз. Одразу ж намагалися впарити заміну фільтрів салону, повітряного та паливного, я ввічливо відмовився :biggrin:

Може не впарити хотіли, а у них по регламенту так треба? Там же є різні типи ТО, залежно від пробігу, з фільтрами і без. Може побачили в історії, що фільтри у вас мінялися 100ткм тому :)
 
Помню мне год назад оф дилер в Житомире насчитал ТО150 (масло, фильтра) на 10К+ грн :) так что на Баварии у тебя сейчас очень бюджетненько еще вышло :)
 
А на счет зимней резины, вот смотри на чем я езжу:

5ebf0b8d8c92bbbd57e291173f4358e4.jpg


Нереально тихая и мягкая! Мне очень нравится.
Ее здесь хаяли мне в том году, когда я купил.. но мне понравилась. Очень комфортно ездить.
 
Може не впарити хотіли, а у них по регламенту так треба? Там же є різні типи ТО, залежно від пробігу, з фільтрами і без. Може побачили в історії, що фільтри у вас мінялися 100ткм тому :)
Ну так, звичайно, це я так виразився просто :)
Помню мне год назад оф дилер в Житомире насчитал ТО150 (масло, фильтра) на 10К+ грн :) так что на Баварии у тебя сейчас очень бюджетненько еще вышло :)
Це ж тільки масло + масляний фільтр. Якщо сюди долати ще фільтр повітряний, пвливний і салону + робота, то ще плюс 5к десь. Так не дуже далеко до 10к в сумі :)
 
Може не впарити хотіли, а у них по регламенту так треба? Там же є різні типи ТО, залежно від пробігу, з фільтрами і без. Може побачили в історії, що фільтри у вас мінялися 100ткм тому :)
Ну так, звичайно, це я так виразився просто :)
Помню мне год назад оф дилер в Житомире насчитал ТО150 (масло, фильтра) на 10К+ грн :) так что на Баварии у тебя сейчас очень бюджетненько еще вышло :)
Це ж тільки масло + масляний фільтр. Якщо сюди долати ще фільтр повітряний, пвливний і салону + робота, то ще плюс 5к десь. Так не дуже далеко до 10к в сумі :)
 
Далі в планах покупка зимової гуми, перезування і візит в BMW-Garage на розвал, заміну ін фільтрів, діагностику ходової.

Они же не делают сами развал, а куда-то возят. Или что-то поменялось?
 
Они же не делают сами развал, а куда-то возят. Или что-то поменялось?

Там у них рядом 2 развала есть :) отвозят просто.
 
Вчора поставив вже michelin alpin 5, проїхавшись небагато, але вже точно можу сказати, що після піреллі набагато тихіше стало. Програма на айфоні показує в середньому 10дб різниці.
Ну і по відчуттям стало трохи м'якше)

IMG_1067.JPG
 
Я вчера на шиномонтаже щупал новый комплект Альпин 6 какойто... уж очень дубовый мне показался по сравнению с моим Х-айс..
 
F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

Вчора поставив вже michelin alpin 5, проїхавшись небагато, але вже точно можу сказати, що після піреллі набагато тихіше стало. Програма на айфоні показує в середньому 10дб різниці.
Ну і по відчуттям стало трохи м'якше)

View attachment 673524

Пирелли вообще ад какойто по шуму.. я прозрел просто, когда вот зиму на Мишке поставил... скорость 140, а в машине токо ветер слегка слышно.. на старых 20тых пирелях до сотки уже гул мрачный стоял.
 
Last edited:
Я вчера на шиномонтаже щупал новый комплект Альпин 6 какойто... уж очень дубовый мне показался по сравнению с моим Х-айс..

Дивно, може зберігався неправильно.

Ще мене здивувала вартість послуг шиномонтажу, в Житомирі на віанорі мені заміна вийшла 1320 гривень) я думав, що ці послуги трохи дешевші))
 
F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

Дивно, може зберігався неправильно.

Ще мене здивувала вартість послуг шиномонтажу, в Житомирі на віанорі мені заміна вийшла 1320 гривень) я думав, що ці послуги трохи дешевші))

В Коростышеве заплатил:
- 350 грн за замену комплекта 20 на 18, плюс хранению с весны.
- 450 грн за перебортирование 17шек плюс хранение с весны :)

В Вышгороде год назад платил по 700грн за тоже самое, токо без хранения.

Вчера в Луцке перебортировали 18шки за 350 грн.
 
В Коростышеве заплатил:
- 350 грн за замену комплекта 20 на 18, плюс хранению с весны.
- 450 грн за перебортирование 17шек плюс хранение с весны :)

В Вышгороде год назад платил по 700грн за тоже самое, токо без хранения.

Вчера в Луцке перебортировали 18шки за 350 грн.

Вони мені запропонували якусь послугу, пов'язану з комп'ютером, типу дуже точно відбалансують диски і гуму. Потім дали мені різнокольорову роздруківку по кожному колесу, я думаю через це вийшла така сума. Але я в першу чергу не хотів, щоб свіже пофарбовані диски пошкодили, тому довірив їм)
 
Просив масло LL01 5W30, залили LL04 5W30, побачив аж вдома вже :facepalm:

Зачем просили LL01? По паспорту положено 04 для двигателей с сажевым фильтром, другое они не могли залить.
 
Зачем просили LL01? По паспорту положено 04 для двигателей с сажевым фильтром, другое они не могли залить.
У Вашій темі побачив, що рекомендують LL01, от і попросив також. Чи я щось неправильно зрозумів?
 
Чи я щось неправильно зрозумів?

Низя нам с сажевиком ЛЛ-01.
 
Так у справному моторі у сажевий фільтр мастило не подається. Яка фільтру різниця, що там в моторі плюхається?
 
Back
Top