[ F30/F31 ] F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Нафига эти ублюдочные раллийные зеркала?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Нафига эти ублюдочные раллийные зеркала?
Кожному своє. Мені також не зайшли, в них не видно нічого.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Не довго радувався атермалкою, Х3 вистрелив каменем у лобове - тріщина (
Поїхав по страховій на АВТ Баварія, поміняють. В таких моментах я люблю КАСКО :) Цікаво який рахунок виставлять? )
 
Last edited:

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
А скилькы Каско коштувало? :)
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Не довго радувався атермалкою, Х3 вистрелив каменем у лобове - тріщина (
Поїхав по страховій на АВТ Баварія, поміняють. В таких моментах я люблю КАСКО :) Цікаво який рахунок виставлять? )
И что за страховая и почему Бавария? У меня AXA - сейчас ARX, СТО на выбор Страховика, а не Страхувальника и если машина старше 48 месяцев, то запчасти аналог
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
А скилькы Каско коштувало? :)
Я оформлюю КАСКО відколи в мене це авто, вже 4й рік, 1к$ в рік.
И что за страховая и почему Бавария? У меня AXA - сейчас ARX, СТО на выбор Страховика, а не Страхувальника и если машина старше 48 месяцев, то запчасти аналог
Також ARX (колишня AXA).
Спочатку в мене були включені лише не профільні СТО, потім людина, яка мені це оформляє сказала, що можна оф додати, я погодився. Це вже 3й раз на Баварію звертаюсь, тут в БЖ є (фарбували бампер за 40к коли мене стукнули заднім ходом, і раз каменем у калюжі зачепив захист АКПП).
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Я оформлюю КАСКО відколи в мене це авто, вже 4й рік, 1к$ в рік.

Також ARX (колишня AXA).
Спочатку в мене були включені лише не профільні СТО, потім людина, яка мені це оформляє сказала, що можна оф додати, я погодився. Це вже 3й раз на Баварію звертаюсь, тут в БЖ є (фарбували бампер за 40к коли мене стукнули заднім ходом, і раз каменем у калюжі зачепив захист АКПП).
Добавляется как доп соглашение и другим тарифом или меняется пункт?
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Ну от як раз на твий косарь тоби шкло й поминяють :)
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Добавляется как доп соглашение и другим тарифом или меняется пункт?
Тариф збільшився на 10%. В мене якраз був підійшов час поновлення договору і запропонували таку опцію.
Ось умови:
Описание скрытого текста/картинок: інфо

Інформація по договору КАСКО наступна.
Оцінка авто 601 000 грн. Страховий платіж 32 995 грн. з розбивкою на 2 частини.
З рахуванням моєї знижки разовий платіж буде складати 14 450 грн.
Умови договору попередні, франшиза 0. Додатково включена опція «Обслуговування на авторизованих СТО» (в т.ч. Баварія).

Знижка - це людина, яка мені робить страховки має персональну знижку якою ділиться :)
Ну от як раз на твий косарь тоби шкло й поминяють :)
Та не думаю, що аж 1к зелені за скло нарахують.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
та какой косарь 300 новое оригинал
Це ціни з авто.про, думаю на Баварії подорожче буде + робота )
Screenshot 2021-07-22 at 19.34.30.png
 

BMWRAZBORKAA

Разборка
Joined
Nov 9, 2011
Messages
1,731
Age
44
Город
Харьков
Це ціни з авто.про, думаю на Баварії подорожче буде + робота )
View attachment 691089
я через обходные пути смотрел цену)понятно что они счет выставят больше)но на деле все тоже самое)или приклеют как то по особенному?)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
та какой косарь 300 новое оригинал

Посчитать еще доставку (людскую) и установку :)
На Е53 стоило 500-600$ когда-то.. на Ф07 узнавал, баксов 700-800.. что там по тройкам, еще и на Баварии, можно только гадать, но сильно обольщаться не стоит :)
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,050
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Добрые у вас цены), я как то менял на Чероки лобовое, так только стекло, без работы вышло в 1100$ и это JEEP, а не BMW))))
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Добрые у вас цены), я как то менял на Чероки лобовое, так только стекло, без работы вышло в 1100$ и это JEEP, а не BMW))))

Та вообще лютЪ как Вы там живете :)
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Пора щось і написати в БЖ :)
Планове ТО, просив замінити всі фільтри, замінили тільки масляний і повітряний, а через місяць в салоні запашок з"явився :)

Описание скрытого текста/картинок: Фото

SwiftScan 31 Jul 2021 23.25.JPG


Повертались із заходу в Київ з"явився свист, думав знову турбіна, але звук ін. Як виявилось редуктор заднього моста, діагностика показала, що ремонтувати немає чого. Новий 2к $, навіть думав купувати вже, але знайшли швидко заміну з малим пробігом, дали гарантію. Час покаже, поки все ОК.
Описание скрытого текста/картинок: Фото

SwiftScan 26 Nov 2021 09.50.JPG


Сюди ще плюс додати діангостику старого редуктора 1400грн, і сам редуктор 400$
Ось так працював старий:
Описание скрытого текста/картинок: Відео



Далі, нарешті замінили лобове скло по страховій ) Так як я не викликав поліцію, максимальна сума компенсації складала 5% від засрахованої суми авто, тому попав на франшизу 2500грн. В загальному обійшлося ~26000грн. Знову атермалку наклею, поки не посіклось.
Описание скрытого текста/картинок: Фото

SwiftScan 26 Nov 2021 09.51.JPG


І є одне питання, страшно вібрують пороги коли грають низькі частоти на сабах, притискаєш рукою - пропадають. Питав на Баварії - та кажуть це саби/колонки міняти :) Читав, що кріплення порогів (кліпси) замінити потрібно + антискрип.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
редуктор заднього моста

Мда, в БМВ умудрились изговнять то, что даже на ВАЗе не сумели.....
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
От дебіли. Мені на «Арії» у Львові відразу хлопці сказали зняти пороги, прокреїти «вібру» і все буде Ок. Так і зробили з малим. Там в тому пластиковому порозі ще якісь дроти з фішками йдуть… всяка всячина. Коротше, стало значно краще. «М»-пороги знімаються дуже легко: потягнув на себе біля заднього колеса і пішов вздовж до переднього.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Это у тебя полный привод?
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Пробег то вроде небольшой.. а уже турбины, редуктора
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
Задній привід, 176 пробіг :)
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
редуктор заднього моста

Мда, в БМВ умудрились изговнять то, что даже на ВАЗе не сумели.....
ну вот не надо за ваз :) и его редуктора.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
про редуктора бмв начали говорить с модельного ряда е90.
шо то они таки перемудрили.
на е90 вроде как даже ремкомплект подшипников существует.
помню на редукторе е30 гонял. он подтекал. полез заливать масла зашло под 1литру :) т.е. ездил на условно сухом :) и крепко ездил. :)
 

Michele

Пользователь
Joined
Nov 4, 2014
Messages
106
Age
49
Город
Киев
Задній привід, 176 пробіг :)
вот и я решил на 65 тыс. поменять масло в коробке и сразу в редукторе (при сливе максимум 300-350 гр. слили, залили 900 гр)
 

Michele

Пользователь
Joined
Nov 4, 2014
Messages
106
Age
49
Город
Киев
Пора щось і написати в БЖ :)
Планове ТО, просив замінити всі фільтри, замінили тільки масляний і повітряний, а через місяць в салоні запашок з"явився :)

Описание скрытого текста/картинок: Фото


Повертались із заходу в Київ з"явився свист, думав знову турбіна, але звук ін. Як виявилось редуктор заднього моста, діагностика показала, що ремонтувати немає чого. Новий 2к $, навіть думав купувати вже, але знайшли швидко заміну з малим пробігом, дали гарантію. Час покаже, поки все ОК.
Описание скрытого текста/картинок: Фото


Сюди ще плюс додати діангостику старого редуктора 1400грн, і сам редуктор 400$
Ось так працював старий:
Описание скрытого текста/картинок: Відео



Далі, нарешті замінили лобове скло по страховій ) Так як я не викликав поліцію, максимальна сума компенсації складала 5% від засрахованої суми авто, тому попав на франшизу 2500грн. В загальному обійшлося ~26000грн. Знову атермалку наклею, поки не посіклось.
Описание скрытого текста/картинок: Фото


І є одне питання, страшно вібрують пороги коли грають низькі частоти на сабах, притискаєш рукою - пропадають. Питав на Баварії - та кажуть це саби/колонки міняти :) Читав, що кріплення порогів (кліпси) замінити потрібно + антискрип.
может с Дойче Гараж лучше на АВТ вернуться? там хоть 2 года гарантии, а цены уже сопоставимы?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
276
Страна
Украина
Город
Киев
вот и я решил на 65 тыс. поменять масло в коробке и сразу в редукторе (при сливе максимум 300-350 гр. слили, залили 900 гр)
Чесно кажучи я і не задумувався про це, а на СТО жодного разу не питали/попереджували.

может с Дойче Гараж лучше на АВТ вернуться? там хоть 2 года гарантии, а цены уже сопоставимы?
Це про які саме ціни? Лобове я на Баварії по страховій міняв. Чи Ви про заміну редуктора робота-матеріали?
 

yaco

Пользователь
Joined
May 12, 2013
Messages
950
Age
78
Город
Киев
вот и я решил на 65 тыс. поменять масло в коробке и сразу в редукторе (при сливе максимум 300-350 гр. слили, залили 900 гр)
+
Не один раз сталкивался с заменами жиж в раздатках-редукторах F-серий. Уважаемый премиум-производитель немного (процентов так 40-50...) экономит на масле в узлах автомобилей своих любимых покупателей
 

Marik1

Пользователь
Joined
Feb 7, 2021
Messages
128
Страна
Украина
Город
Харьков
может с Дойче Гараж лучше на АВТ вернуться? там хоть 2 года гарантии, а цены уже сопоставимы?
Ну на АБТ Бавария цена на з.ч. мама не горюй, работа,да, не на много отличается от профильного сто
 

Michele

Пользователь
Joined
Nov 4, 2014
Messages
106
Age
49
Город
Киев
Чесно кажучи я і не задумувався про це, а на СТО жодного разу не питали/попереджували.


Це про які саме ціни? Лобове я на Баварії по страховій міняв. Чи Ви про заміну редуктора робота-матеріали?
про цены на масло и фильтра
 
Top