[ Все|другие модели ] X3 F25 3.0

N20 или N52?

  • N20

    Votes: 9 60.0%
  • N52 гбо

    Votes: 6 40.0%

  • Total voters
    15
N52 будет 15 литров?
у знакомого F10 с N52 и там 10 якобы расход(задний привод)
Хіба що по нічному місту))))
У довійськовй період, в Києві на 3 літрах з 14 навряд виїдеш.
 
Вам предлагал купить, или перекуп??)
у знакомого в эксплуатации
 
интересно а какие показатели если N52 будет с ГБО? какой расход газа?
 
+20-30% к расходу бензина
Много берёшь. У меня Инфинити QX50 с мотором 3,7 атмосферный на газу около 13,5-14 литров. По бензу за все время считал +10-15%. Нужно просто найти изначально грамотных специалистов по ГБО
 
Вибачте, але на сьогодні нема сенсу по грошам в тому ГБО.
Це якщо планувати встановлювати.
Якщо купив з ГБО, то вже шопоробиш :) сам купив, сам і страждай:)
Запас ходу це єдиний плюс.
 
настав час гібридів, атмо як динозаври і царь дизель звичайно!
доречі, там мале електро мотор що може 90% працювати постійно на охолодженні від масла зробили!
 
Last edited:
Вибачте, але на сьогодні нема сенсу по грошам в тому ГБО.
Це якщо планувати встановлювати.
Якщо купив з ГБО, то вже шопоробиш :) сам купив, сам і страждай:)
Запас ходу це єдиний плюс.
Я ГБО поставив, коли газ був по 16 і пробіг в день біля 85км. Наразі і ціна інша і пробігу майже немає) але встиг десь тисяч 13 наїздити, різниці не бачу з бензом взагалі. Тим більше наразі газ вже більше місяця до повного льють і ціна наразі 32/33 грн, а бенз біля 50
 
настав час гібридів, атмо як динозаври і царь дизель звичайно!
доречі, там мале алектро мотор що може 90% працювати постійно на охолодженні від масла зробили!
Гібрид гарна штука, краще плагін) але все так змінилося, що дивитися на нову машину для купівлі немає взагалі сенсу. Головне, щоб обслужена і їхала
 
зацікавив один F25
2й місяць на продажу висить
почав я спілкування і по телефону власник каже що
Только есть одно но, вопрос 300$
В конце вин кода взялась коррозия 3 цифр, я узнал все делается только нужно сразу переоформляться, делается експертиза и направления на набивку нового номера, ничего криминального, из за этого и цена

Если согласны то делаем договор купли продажи машина ваша по документам и сразу можете делать номер
Полный бак Бенза запас хода 600 км в подарок


Я б сделал но не могу поставить на себя машину, так как уезжаю за границу
це про те. що можно дізнатись по телефону Ф25.jpgФ25.jpgФ25.jpg
 
Буває після того як при переоформленні експерт травить він кислотою. Я коли свою Е34 продавав то експерт штук 30 п'ятаків по всій машині травив, все ніяк не міг повірити що машина з одного шмата.
 
Невже на ринку нема не кривих F25?
 
настав час гібридів, атмо як динозаври і царь дизель звичайно!
доречі, там мале електро мотор що може 90% працювати постійно на охолодженні від масла зробили!
Настав час електричних авто :)
 
Буває після того як при переоформленні експерт травить він кислотою. Я коли свою Е34 продавав то експерт штук 30 п'ятаків по всій машині травив, все ніяк не міг повірити що машина з одного шмата.
так то е34 котру хз як завезли
а це Ф25 свіжий
не в ліхих 90х
 
Буває після того як при переоформленні експерт травить він кислотою. Я коли свою Е34 продавав то експерт штук 30 п'ятаків по всій машині травив, все ніяк не міг повірити що машина з одного шмата.
Я коли свою Е32 оформлював, то блін номер тер аж до металу, резинки всі знімали, ще один підійшов експерт, подивився, каже "стійки рідні з дахом, та нема що тут шукати - виїжджай". Потім номер обробляв і зафарбовував.
 
Невже на ринку нема не кривих F25?
Бензинки майже всі Америка бітки, а ТС дизель не дивиться
 
Бензинки майже всі Америка бітки, а ТС дизель не дивиться
Я за то що зі всіх ф25х обрати до розгляду з кривим віном. :)
Ну я хз.
Кажуть що це не така велика проблема. В цілому згоден, але я би не розглядав для себе.
 
так то е34 котру хз як завезли
а це Ф25 свіжий
не в ліхих 90х
n52 буде лише американцем. А їх переважна більшість завозили перекупи. Світську машину так просто не знайти
 
зацікавив один F25
2й місяць на продажу висить
почав я спілкування і по телефону власник каже що
Ну так понятно почему висит и цена низкая))
Пусть дальше продает, а иксперду в МРЭО руки надо отрывать за такое.
Рассказы из области: -климат рабочий, только заправить надо, 700 гривен цена вопроса.....
 
а что из передних амортов брать?
кроме орига
бильштайн?
 
а скільки це зараз низ ринка на них?
 
Back
Top