Авто на батарейках?

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Ну какое же оно всё страшное
говорят в живую ничьо.
современные бмв походу в живую смотреть надо.
 

StBob

Пользователь
Joined
Aug 20, 2012
Messages
323
Город
Харьков
говорят в живую ничьо.
современные бмв походу в живую смотреть надо.
В живую точно лучше,был на тест драйве и едет хорошо
Ждать рейстала и брать!)))
у нас IX 50 будет только в 2023 году,квоты и очередь)),с мотором попроще IX40 и чуть меньше батарея ,в феврале и марте начнут получать первые владельцы,пока наверное первый рейстал будет через 4-5 лет))
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,053
Страна
Украина
Город
Кременчуг
В живую точно лучше,был на тест драйве и едет хорошо

у нас IX 50 будет только в 2023 году,квоты и очередь)),с мотором попроще IX40 и чуть меньше батарея ,в феврале и марте начнут получать первые владельцы,пока наверное первый рейстал будет через 4-5 лет))
У нас есть в наличии, но цена конская)
 

StBob

Пользователь
Joined
Aug 20, 2012
Messages
323
Город
Харьков
У нас есть в наличии, но цена конская)
У нас тоже,цена от 60 евро,нормальный ближе к 80 евро и это не полный IX40,если IX50 еще плюс 16 евро
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,053
Страна
Украина
Город
Кременчуг
У нас тоже,цена от 60 евро,нормальный ближе к 80 евро и это не полный IX40,если IX50 еще плюс 16 евро
У нас начинается от 150к$ примерно.(
Это IX40.
 

Seksinika

Пользователь
Joined
Jan 29, 2017
Messages
111
Age
39
Страна
Украина
Город
Киев
Да!
Правда опытные владельцы поговаривают что б/у Тесла разорит быстрее чем б/у М-ка от БМВ..
Врут наверное))
Ну такое), вообще внимания к себе как такового не требует, у меня S 15 года, пробег 160000км., привезла себе толерантно битую почти 2 года назад.

View: https://www.youtube.com/watch?v=qt6JeeRDOeA&t=12s


На машине родные диски и колодки, по ходовой заменила 2 рулевых наконечника(можно было 1 заменить) и две тяги стабилизатора(можно было одну поменять), по машине заменила охлождайку и масло в редукторе, охлождайку им в США вообще не меняют, по маслу в редукторе раз в 60000км. не мешало бы, 12 батарейку еще поменяла ибо дохлая приехала) и ручку водительской двери починила, 37000км. после всего проделанного проехала расход на ПК 19.4кВт на 100км., каких либо намеков на то что нужны какие то вмешательства со стороны СТО нет.

С всеми покрасками и новыми шинами +- 20000$ вышла, купила правда ну очень случайно за 13825$



Еще в хозяйстве РАВ-4ев сейчас и вообще езжу на электричках уже года 4, из непредвиденных ремонтов был предохранитель на КиА Соул и то по причине что в порту у нас прикурили не так как нужно и его сожгли и на Моем МВ 250е непонятно по чему сгорел хитер который тосол греет), с этим СТО месяца 2 трудилось), нету их ни где на тот МВ где то в Голандии нашли б/у за 800 евро но карантин начался), в итоге купили от Теслы S за 250 на попробовать и он о чудо подошел как родной. Сервис по ним раз в 60 тысяч и заключается в замене масла в редукторе, его там +- 1.7 литра и с задачей любой ПТУшник справляется), по МВ разборок 0 их всего в районе 4000шт. выпустили, по РАВ-4 ситуация аналогичная и вообще он какой то стремный), по Тесле вообще нету проблем скорлупу бампера я на свою купила за 130 долларов(можно было и родную ухо приварить), фару за 250 взяла вроде или 200 даже не помню(можно было и ту попаять).

П.С. Сколько стоят новые оригинальные диски без понятия), но б\у с резиной +- 1000$.

П.П.С. Жду сейчас свой BMW X5 35i Sport Activity 2011 ото посмотрим и можно будет параллель в сравнении вложений провести как приплывет😁 а там что то чую будет куда смотреть:rolleyes:.
 

xersson

Пользователь
Joined
Sep 24, 2012
Messages
640
Город
Херсон
Похоже что электромобили будут дорожать...
sm212.gif



🔋 Lithium price ($/tonne):

2022: $78,032
2021: $17,000
2020: $6,800
2019: $11,310
2018: $14,660
2017: $12,070
2016: $8,840
2015: $5,110
2014: $4,680
2013: $4,750
2012: $4,450

Elon Musk:

Price of lithium has gone to insane levels! Tesla might actually have to get into the mining & refining directly at scale, unless costs improve.

There is no shortage of the element itself, as lithium is almost everywhere on Earth, but pace of extraction/refinement is slow.
-----------
Цена на литий достигла безумного уровня! Тесле, возможно, придется заняться добычей и переработкой напрямую в масштабе, если только затраты не улучшатся.

Недостатка в самом элементе нет, так как литий есть почти везде на Земле, но темпы его добычи/облагораживания медленные.
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
от тепер "переробка старих батарей" отримає нове життя
 

Sniper

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
1,302
Страна
Украина
Город
Киев
Похоже что электромобили будут дорожать...
В мире - да.
Интересно, сколько владельцев этого бесполезного электрошлака из областей с боевыми действиями снова их купят по окончанию войны?
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,754
Город
Киев
Вот абсолютно пох%й в нашей ситуации, что там с этими троллейбусами будет)
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Вже півтора місяці нема електроенергії на половині Київської області, і не факт, що найближчим часом відновлять.. Тому для мене це мотлох.. А от дизильок та півтони солярки у гаражі зробили свою справу. Можна сказати, що сім'я вижила дякуючи машині.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Вже півтора місяці нема електроенергії на половині Київської області, і не факт, що найближчим часом відновлять.. Тому для мене це мотлох.. А от дизильок та півтони солярки у гаражі зробили свою справу. Можна сказати, що сім'я вижила дякуючи машині.
То добре, що ти мав доступ до москальської техніки на дизпаливі…😉
 

Sniper

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
1,302
Страна
Украина
Город
Киев
же півтора місяці нема електроенергії на половині Київської області, і не факт, що найближчим часом відновлять.. Тому для мене це мотлох..
:) Зате 80 сторінок окремий народ тут як дихав як дихав за тою єлектродічью.
Гибриды считаю не до технологией применяемой как промежуточное решение пока электро допиливают.
Да и толку я не вижу в этой технологии. Разве что бы на весь мир говорить о продажах.
Цікаво, що там по гібридам? Все ще недотехнологія? :)
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Електромотлох показав всю свою нездатність в умовах військового часу..Бо то не є авто а іграшка гламурна...
Крапка.
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
:) Зате 80 сторінок окремий народ тут як дихав як дихав за тою єлектродічью.

Цікаво, що там по гібридам? Все ще недотехнологія? :)
Згоден повністю,гібриди мають право на життя..Гібрідна Панамера втікла полями від чотирьох танків без жодної подряпини))
 

Filabatya

Пользователь
Joined
Oct 25, 2014
Messages
217
Age
37
Город
Ивано-Франковск
так Порш - це Тигр, він пачками їх рвав і нас (((
 

lentyai

Разборка
Joined
Nov 9, 2011
Messages
3,690
Age
45
Город
Харьков
Я не так давно моделював одному прихильнику електричок, ситуацію коли не дай боже прийдеться тікати і умовах стихийного лиха, а електрикі немає. А він мені казав, що то тількі а Америці такі лиха бувають...
 

Savage

Пользователь
Joined
Sep 16, 2017
Messages
57
Age
36
Город
Луцк
А я навпаки, дивлячись на дефіцит пального, кілометрові черги біля АЗС і можливу ціну у 50 грн/л все більше задумуюсь над електричкою (в межах західного регіону при наявності власного будинку).
 

Savage

Пользователь
Joined
Sep 16, 2017
Messages
57
Age
36
Город
Луцк
Накприклад, якийсь e-Golf 2018+ року з запасом ходу на 300 км.
 

Sniper

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
1,302
Страна
Украина
Город
Киев
В мене немає власного будинку, але в паркінгу є розетка, тому я можу заряджати свій гибрід X5.
За 136км по Київу витрати пального 1,5л
Причому в разі чого я на повному баці зможу вивизии сімью куди завгодно.
Вот і все.
 

Sniper

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
1,302
Страна
Украина
Город
Киев
Накприклад, якийсь e-Golf 2018+ року з запасом ходу на 300 км.

Та скільки можна марити ціми 300км!!!
ТАМ ЇХ НЕМАЄ І НІКОЛИ НЕ БУДЕ!
Єлектро ЗАЛЕЖИТЬ від кучі факторів: погода!! (Холодно або ЖАРКО), часу доби (у ночі фари, взимку - фари з 15-16 годин), навантчження і т.і.
Моло того - від часу на зарядці. Тобто ви приїхали додому 24.02.2022 у 3 ранку на батареї 10%, а в 5 ранку там може і не бути 100%. І шо? І все…
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Погоджуюсь з попередніми дописами!
Зараз шукаю в сім‘ю тільки гібрид. Х5 «не тягну» по грошах, «трійка» кажуть доволі проблемна (не моя думка. Покладаюсь виключно на думку знайоми спеціалістів з профільного сервісу). Більш-менш прийнятним бачиться варіан з Lexus…
Сумно, але практично.
 

Sniper

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
1,302
Страна
Украина
Город
Киев
Погоджуюсь з попередніми дописами!
Зараз шукаю в сім‘ю тільки гібрид. Х5 «не тягну» по грошах, «трійка» кажуть доволі проблемна (не моя думка. Покладаюсь виключно на думку знайоми спеціалістів з профільного сервісу).
А якій бюджет? Напишіть у приватні - рамптом будуть варіанти :)

У седенів були 2 лінійки: ActiveHybrid та PHEV. Перші таке собі. Проба пера.
А от друге - це вже веселіше.
Не знаю які можуть бути проблеми з трійками 330е F30 адже там стоять вже сучасні батарейні модулі, як і на F15 та G серії.
Може то говорили про першій впріант - Hybrid 3?
 

Savage

Пользователь
Joined
Sep 16, 2017
Messages
57
Age
36
Город
Луцк
Погоджуюсь з попередніми дописами!
Зараз шукаю в сім‘ю тільки гібрид. Х5 «не тягну» по грошах, «трійка» кажуть доволі проблемна (не моя думка. Покладаюсь виключно на думку знайоми спеціалістів з профільного сервісу). Більш-менш прийнятним бачиться варіан з Lexus…
Сумно, але практично.
Хонда Аккорд останнього покоління - теж ніби непоганий гібрид. Пишуть про 5л на сотню.
 

Savage

Пользователь
Joined
Sep 16, 2017
Messages
57
Age
36
Город
Луцк
Та скільки можна марити ціми 300км!!!
ТАМ ЇХ НЕМАЄ І НІКОЛИ НЕ БУДЕ!
Єлектро ЗАЛЕЖИТЬ від кучі факторів: погода!! (Холодно або ЖАРКО), часу доби (у ночі фари, взимку - фари з 15-16 годин), навантчження і т.і.
Моло того - від часу на зарядці. Тобто ви приїхали додому 24.02.2022 у 3 ранку на батареї 10%, а в 5 ранку там може і не бути 100%. І шо? І все…
Згідний, що електрокар аж ніяк не може претендувати на звання авто для форс-мажорних ситуацій. Але якщо відкинути цей момент, то з оглядкою на теперішню ситуацію з пальним, є певні переваги - заправка (зарядка) завжди під рукою, заряджай скільки хочеш і по нормальній ціні (поки що).
 
Top