Авто на батарейках?

Зараз Тесли подешевшали нехило.. за трійки просять вже не 40, а нище 30ки :)
Я про S кажу, хоч більш/менш на авто схоже… 3 взагалі не ціпляє
 
Знайомий тестив портативні панелі 200Вт в хмарний день, то десь 20Вт давало.
Сусід восени сам змонтував панелі, напряму їх підключив під теплу підлогу, але каже, що можна тільки зарядити ноутбук🤦‍♂️🤣
 
Сусід восени сам змонтував панелі, напряму їх підключив під теплу підлогу, але каже, що можна тільки зарядити ноутбук🤦‍♂️🤣
Зараз таких кулібіних пруд пруди.. ліплять автомобільні акб до якихось інверторів і радіють.. що вже казати про сонячні панелі..
 
Я про S кажу, хоч більш/менш на авто схоже… 3 взагалі не ціпляє
Мені і та еСка таке собі чудо в пір‘ях… Модел Х вже щось цікаве, як сімейний варіант і майже жип по габаритах. А двері задні взагалі круто.
 
Сусід восени сам змонтував панелі, напряму їх підключив під теплу підлогу, але каже, що можна тільки зарядити ноутбук🤦‍♂️🤣
Не, все таки ржу не можу…
Він би ще Теслу спробував заряджати від сонячної панелі… або ефір майнити…
Тепла підлога 🤦🏻‍♂️ електрокотла не пробував заживити? 😄
На 10м2 килимок електропідлоги жре під кіловат… Щоб в похмуру погоду потягнути таке, це треба панелей кіловат на 15-20.. а він, гляди, взяв панельку на 100-200Вт портативну і хоче дома сауну отримати? :)
 
Не, все таки ржу не можу…
Він би ще Теслу спробував заряджати від сонячної панелі… або ефір майнити…
Тепла підлога 🤦🏻‍♂️ електрокотла не пробував заживити? 😄
На 10м2 килимок електропідлоги жре під кіловат… Щоб в похмуру погоду потягнути таке, це треба панелей кіловат на 15-20.. а він, гляди, взяв панельку на 100-200Вт портативну і хоче дома сауну отримати? :)
У мене на сусідній вулиці хату побудували квадратів на 200-300.. дах весь в панелях.. ще й сусідні 6 соток прикупили і там на всю ділянку панелей натикали. До війни хата була вся в герляндах і світилась як новорічна ялинка майже круглу добу.. а зараз, коли світло вирубають - то і єдиного вогника не світиться.. економить? Не думаю… просто через жопу систему зроблено без гібридного інвертору з потужними акб (бо воно ж грошей коштує і треба мізки вмикати)... зато продавати державі енергію по зеленому тарифу по 5грн (ту що в розетці беруть по 1.68) - ото діло було не хитре!

Так і тут, панелі напряму до електропідлоги.. ага.. клас! 😄👍🏻
 
Last edited:
У мене на сусідній вулиці хату побудували квадратів на 200-300.. дах весь в панелях.. ще й сусідні 6 соток прикупили і там на всю ділянку панелей натикали. До війни хата була вся в герляндах і світилась як новорічна ялинка майже круглу добу.. а зараз, коли світло вирубають - то і єдиного вогника не світиться.. економить? Не думаю… просто через жопу систему зроблено без гібридного інвертору з потужними акб (бо воно ж грошей коштує і треба мізки вмикати)... зато продавати державі енергію по зеленому тарифу по 5грн (ту що в розетці беруть по 1.68) - ото діло було не хитре!

Так і тут, панелі напряму до електропідлоги.. ага.. клас! 😄👍🏻
Пару місяців назад моніторів інфо - гібридний інвертор 5 кВт+пару літієвих аккумов на 4,8 кВт+робота= біля 7/8уе🤣 я кажу їм, що куплю тону бензину під генератор і круглосуточно буду зі світлом
 
Пару місяців назад моніторів інфо - гібридний інвертор 5 кВт+пару літієвих аккумов на 4,8 кВт+робота= біля 7/8уе🤣 я кажу їм, що куплю тону бензину під генератор і круглосуточно буду зі світлом
У мене 14Квт/год (від електро-форда) зараз в хаті. Дешевше вийшло.
Цінник зараз на таке у знайомих порядку 6к, але в наявності нема акб ніде (в Європі також) і хз чи буде.

Зараз і генератори в 2-3 рази дороще ніж було влітку 🤷‍♂️
 
Last edited:
З такими цінами може є сенс замислитися над зарити бочку на 3куба з пропаном? Для опалення. А може і для генератора на газу.
КАЖУТЬ що сріджений газ дуже популярний в Польщі саме в приватних будинках. Кількість споживачів росте і почала рости +/- з 2014року. Співпадіння? Не думаю. :)
Для приватного будинку не треба ставити випаровувача. Йде під власним тиском.
Собі на виробництво поставив бочку 3куба для сушки З випаровувачем. Є нюанси, але автономія і стабільність поки перекриває нюанси.
 
З такими цінами може є сенс замислитися над зарити бочку на 3куба з пропаном? Для опалення. А може і для генератора на газу.
КАЖУТЬ що сріджений газ дуже популярний в Польщі саме в приватних будинках. Кількість споживачів росте і почала рости +/- з 2014року. Співпадіння? Не думаю. :)
Для приватного будинку не треба ставити випаровувача. Йде під власним тиском.
Собі на виробництво поставив бочку 3куба для сушки З випаровувачем. Є нюанси, але автономія і стабільність поки перекриває нюанси.
так газовий котел працює не на пропані, а на метані..
хоча сервісмен по котлах мені казав, що вже зустрічав добровольця, котрий собі вдома переробив під пропан і декілька балонів припер до котла. 🤦🏻‍♂️
 
КАЖУТЬ що сріджений газ дуже популярний в Польщі саме в приватних будинках. Кількість споживачів росте і почала рости +/- з 2014року. Співпадіння? Не думаю. :)
Ще кажуть, що Польща та Германія вже роки три як активно переходить на сонячну енергетику (встановлюючі вдома гібридні інвертори та великі ємністні АКБ з грамотними мізками по типу з БМС+балансір).
А ще кажуть, що американські танкери з срідженним газом дрейфують понад всім узбережжям Європи, нема куди дівати..
 
так газовий котел працює не на пропані, а на метані..
хоча сервісмен по котлах мені казав, що вже зустрічав добровольця, котрий собі вдома переробив під пропан і декілька балонів припер до котла. 🤦🏻‍♂️
Метан це газ від корів.
У мене немає котла. Тому незнаю достовірно як і що.
Про опалення від балонів чув і система робить. Хоча геморою з баллонами є.
Раджу темою зацікавиться. Саме ємністью на пару кубів.
Інформація буде для роздумів зимовими вечорами;)
 
Метан це газ від корів.
У мене немає котла. Тому незнаю достовірно як і що.
Про опалення від балонів чув і система робить. Хоча геморою з баллонами є.
Раджу темою зацікавиться. Саме ємністью на пару кубів.
Інформація буде для роздумів зимовими вечорами;)
Поки ті роздуми прийдуть, то й зима закінчиться :)
 
Поки ті роздуми прийдуть, то й зима закінчиться :)
Так до зими готуються на весні. :) максимум літом.
 
Ще кажуть, що Польща та Германія вже роки три як активно переходить на сонячну енергетику (встановлюючі вдома гібридні інвертори та великі ємністні АКБ з грамотними мізками по типу з БМС+балансір).
А ще кажуть, що американські танкери з срідженним газом дрейфують понад всім узбережжям Європи, нема куди дівати..
Може і так. Люди брехати не будуть. :)
Але стосовно срідженого газа, то в Польщі вже є термінал. Німеччина будує чи вже збудувала. Тема буде жити.
Якщо не розвинемо власне видобування то будемо будувати свої термінали.
 
Може і так. Люди брехати не будуть. :)
Але стосовно срідженого газа, то в Польщі вже є термінал. Німеччина будує чи вже збудувала. Тема буде жити.
Якщо не розвинемо власне видобування то будемо будувати свої термінали.
Або простіше буде на тверде паливо перейти, аніж будувати собі бомбу в хаті з балонами :)
 
А от що буде з цінами на електроенергію в наступному році, та на скільки рентабельно буде заряджати навіть вдома ті електроавто - тут вже питання цікавіше 🤔
Якщо до війни у нас був дикий профіцит е/е, що навіть на Європу зібрались експортувати, то зараз пішла зворотня потреба і питання стоїть про імпорт, а ціну в 4 центи (та 2 центи вночі) нам ніхто не дасть..
 
Або простіше буде на тверде паливо перейти, аніж будувати собі бомбу в хаті з балонами :)
Я не казав за балони. А за ємність.
Хоча і балони не такі страшні у побуті. Є прості правила. А олєні не бриті та не голені є усюди.
 
Пару місяців назад моніторів інфо - гібридний інвертор 5 кВт+пару літієвих аккумов на 4,8 кВт+робота= біля 7/8уе я кажу їм, що куплю тону бензину під генератор і круглосуточно буду зі світлом
Китаєць 5.5квт з Алі вартує 700уо. Акум на 200аг під нього - 3к (правильний залізо-фосфат). Якщо руки не досить ровні, робота електрика 100уо. Вправа на 4к :) і дім з електрикою на 12-20годин. Як просто великий УПС. Які 7к? :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
  • Like
Reactions: ICQ
Китаєць 5.5квт з Алі вартує 700уо. Акум на 200аг під нього - 3к (правильний залізо-фосфат). Якщо руки не досить ровні, робота електрика 100уо. Вправа на 4к :) і дім з електрикою на 12-20годин. Як просто великий УПС. Які 7к? :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Десь так і є, але хто цим буде займатися і скільки на це знадобиться часу?
Звичайно, можна почекати 3 місяці до весни і все це зібрати самому (поки припливуть акб і тд), а в цей час посидіти зиму при свічках та на дровах :)
 
Звичайно, якщо б цим зацікавитись ще влітку і завчасно все замовити - то було б по собівартості.. а коли три тижні у людей немає світла по 2 доби, то мріяти про китайські ціни посеред зими - ну якось вибачте 🤷‍♂️
 
Звичайно, якщо б цим зацікавитись ще влітку і завчасно все замовити - то було б по собівартості.. а коли три тижні у людей немає світла по 2 доби, то мріяти про китайські ціни посеред зими - ну якось вибачте
Так, але можна трохи переплатить, додати ще ну хай 500уо і замовити через Польщу з доставкою до Польщі в 7-15днів, і потім до нас. Десь так само думаю. Але разом маючи трохи вдачі можна отримати все за 3 тижні. І так, згоден, треба було трошки раніше - для економії

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Так, але можна трохи переплатить, додати ще ну хай 500уо і замовити через Польщу з доставкою до Польщі в 7-15днів, і потім до нас. Десь так само думаю. Але разом маючи трохи вдачі можна отримати все за 3 тижні. І так, згоден, треба було трошки раніше - для економії

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Справа в тому, що в Європі вже все повигрібали і немає ні акб ні комплектуючих 🤷‍♂️ Зарубіжні виробники не готові були до наших апетитів..
Люди по 100к грн листають за Блуетті і подібні зарядні станції/павербанки, аби тільки поскоріше закрити питання на день блекауту тут і зараз.. замовити самому з Європи вже вилазить на лютий місяць.. все, що було на Амазоні європейському та на офіційних сайтах - українці вже повигрібали відусюди.
Літаками вироби з акб не возять, тому лише морями, а це 2-3 місяці, а враховуючи ковідні лихоманки в Китаї плюс через місяць почнеться період китайського нового року, що легко може перекинути всі вологі мрії «зЕкономити» аж на весну 🤷‍♂️
 
Справа в тому, що в Європі вже все повигрібали і немає ні акб ні комплектуючих Зарубіжні виробники не готові були до наших апетитів..
Люди по 100к грн листають за Блуетті і подібні зарядні станції/павербанки, аби тільки поскоріше закрити питання на день блекауту тут і зараз.. замовити самому з Європи вже вилазить на лютий місяць.. все, що було на Амазоні європейському та на офіційних сайтах - українці вже повигрібали відусюди.
Літаками вироби з акб не возять, тому лише морями, а це 2-3 місяці, а враховуючи ковідні лихоманки в Китаї плюс через місяць почнеться період китайського нового року, що легко може перекинути всі вологі мрії «зЕкономити» аж на весну
Імхо, це згущені фарби :) Щойно на аліку подивився - до Польщі інвертор з акумами прибуде в тижневий термін. А за блуетті і тому подібне - я взагалі не розумію за що люди платять. Хіба за те, щоб нічого не робити, не розбиратись і просто отримати готове рішення. При чому по топу ринку

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Імхо, це згущені фарби :) Щойно на аліку подивився - до Польщі інвертор з акумами прибуде в тижневий термін. А за блуетті і тому подібне - я взагалі не розумію за що люди платять. Хіба за те, щоб нічого не робити, не розбиратись і просто отримати готове рішення. При чому по топу ринку

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
На Аліку воно може писати що завгодно :) люди тижнями ось чекають..

Блуетті/Екофлоу - це топове готове рішення з коробки. При тому вже безпечне та продумане. А збирати отаке на колінах з Китаю чи по всій Європі - це треба вже непогано в тему вникнути і шоб голова варила. Бо це ж не просто купити залізяку да накинути на неї акб.. як багато хто думає. Заставити грамотно працювати інвертор з правильними акб - це треба розумітись трохи.. бо можна подешевше купити і акб з інвертором, а потім через місяць викинути дорогі акб на смітник, бо треба ще було бмс з балансіром підклбючати, щоб був контроль кожної ячейки акб та рівномірний заряд/розряд..
 
Яке рішення на дві доби без світла, крім гени?
 
Імхо, це згущені фарби :) Щойно на аліку подивився - до Польщі інвертор з акумами прибуде в тижневий термін. А за блуетті і тому подібне - я взагалі не розумію за що люди платять. Хіба за те, щоб нічого не робити, не розбиратись і просто отримати готове рішення. При чому по топу ринку

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Ви кажете про 12-20 годин. У мене все на електриці в будинку і про моїх потребах, навіть при вимкненому опаленні його вистачить годин на 6-8. Плюс в Київський області у Бучанському районі в кращому випадку електрика 4 через 4 години. А частіше впродовж 7/8 годин немає, тому вся ця система просто не встигне заряджатися. В моєму випадку інверторний генератор 4 кВт з пристроєм плавного пуску на скважину і преобразователь на роутер і оптику закриває всі мої потреби в любий час дня і ночі
 
Back
Top