Авто на батарейках?

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Може не всьо так сумно?
В Києві багато на дорогах не тільки тесел.
Розумію що Київ і захищають від ракет краще і відновлюють живлення скоріше. Ну така сумна доля іц кепітал Грейт Юкрейн.
За 15 рік треба в середньому віддати біля 30 уе… просто в наших умовах - це удар в штангу, тим більше я впевнений, що після закінчення війни вартість 1 кВт точно не буде 1,84 коп. Треба ж якось ремонтувати та відновлювати обладнання, яке знищено ублюдками. Скоріше за все підняттям тарифів
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
І наразі майже вся інфраструктура вздовж трас просто не працює, немає генерації. Куди ти на на Теслі доїдеш?
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
І наразі майже вся інфраструктура вздовж трас просто не працює, немає генерації. Куди ти на на Теслі доїдеш?
Та не збираюсь я нікуди на Теслі...В мене їі навіть немає....
Я ж не вжалений в мізок...
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Вибачаюсь,інет глючить...
Гібриди не заряджаються,щось там не так у сеті...
Куди вже до чистий єлектриці(((
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Ну хто б ото ...........)))) Ти ж сам заліз на ВАГа і умнічаєш))))) :ROFLMAO:
Зліз вже давно. Колись кохався у VAG, поки не купив BMW, а було це дууууже давно. Але згрішив 2 роки тому і купив знову «на переїздити» певний період… пандемія якраз була у розпалі. Потім знову BMW. З початком війни продав свою і залишив тільки малого автівку.
Дав собі слово, що до нашої перемоги купувати авто не буду. Не на часі. За нормальну автівку улюбленої марки треба віддати +/- 35$, а коли ти такий старий як я, то вже, ска, дуже важко ось так імпульсивно розставатися з немаленькою сумою…🥴
Це колись, в молодості, побачив, очі загорілися - купив! А вже потім рєпу чешеш. Все, як з бАбами: побачив і гАтов!
Зараз вже ходиш, оглядаєш, консультуєшся, історію повністю перевіряєш навіть по страхових, рахуєш майбутні прогнозовані витрати і т.п. 😂😂😂.
Крче, старість - не радість.
P.S. але «жипа» або тАйоту ще не хочу.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев

Зліз вже давно. Колись кохався у VAG, поки не купив BMW, а було це дууууже давно. Але згрішив 2 роки тому і купив знову «на переїздити» певний період… пандемія якраз була у розпалі. Потім знову BMW. З початком війни продав свою і залишив тільки малого автівку.
Дав собі слово, що до нашої перемоги купувати авто не буду. Не на часі. За нормальну автівку улюбленої марки треба віддати +/- 35$, а коли ти такий старий як я, то вже, ска, дуже важко ось так імпульсивно розставатися з немаленькою сумою…🥴
Це колись, в молодості, побачив, очі загорілися - купив! А вже потім рєпу чешеш. Все, як з бАбами: побачив і гАтов!
Зараз вже ходиш, оглядаєш, консультуєшся, історію повністю перевіряєш навіть по страхових, рахуєш майбутні прогнозовані витрати і т.п. 😂😂😂.
Крче, старість - не радість.
P.S. але «жипа» або тАйоту ще не хочу.
Тобто ти з'їжаєш на пандемію?)))

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
За 15 рік треба в середньому віддати біля 30 уе… просто в наших умовах - це удар в штангу, тим більше я впевнений, що після закінчення війни вартість 1 кВт точно не буде 1,84 коп. Треба ж якось ремонтувати та відновлювати обладнання, яке знищено ублюдками. Скоріше за все підняттям тарифів
Питання до тих хто вже на електроавтівках.
Стосовно ціни на кВт, то зара на виробництві 1кВт +/-6.00грн.
Вважаю що різні ціни для споживчив то є підарасня і наєбалово.
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Мені тут нещодавно розповідали яка СЕС чудова штука. Мов би знайомий знайомого встановив аж на 38 кВт панелей. І переконують що навіть в такі похмурі дні ця халабуда якимось чином видає 4-5 кВт.

Якось я дуууже скептично до таких заяв ставлюсь. А ще коли порахуєш скільки це все барахло обійшлось..
Генератор з цистерною бензину дасть те саме але хоч в день хоч вночі
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Питання до тих хто вже на електроавтівках.
Стосовно ціни на кВт, то зара на виробництві 1кВт +/-6.00грн.
Вважаю що різні ціни для споживчив то є підарасня і наєбалово.
Налюбилово - то зелений тариф.
 

aleksshark

Пользователь
Joined
Dec 12, 2011
Messages
338
Город
Киев
На місцях з графіками 4 через 4 звичайний павербанк на 20 а\год не завжди вдається зарядити до повного, )))
Як вони з електробричками викручуються, трохи незрозуміло)))
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
42
Город
Киев
Мені тут нещодавно розповідали яка СЕС чудова штука. Мов би знайомий знайомого встановив аж на 38 кВт панелей. І переконують що навіть в такі похмурі дні ця халабуда якимось чином видає 4-5 кВт.

Якось я дуууже скептично до таких заяв ставлюсь. А ще коли порахуєш скільки це все барахло обійшлось..
Генератор з цистерною бензину дасть те саме але хоч в день хоч вночі
По СЕС - штука кльова, але десь в Одесі чи Херсоні/Миколаєві. По Києву взимку не працює. Маю таку штуку. Генерація в похмуру погоду - 2-3 відсотка від потужності, на будинок не вистачає. Але є і плюс. Акуми витягують графік 4 через 4 :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
На місцях з графіками 4 через 4 звичайний павербанк на 20 а\год не завжди вдається зарядити до повного, )))
Як вони з електробричками викручуються, трохи незрозуміло)))
Генератори в багажниках возять
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Ті сонячні станції - то фігня ..Не працює як генерація взимку ((
 
Last edited:

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Сонячна генерація повинна мати цифру сонячних днів на рік коли встановлення панелі буде зрозумілим.
Я її не знаю, але чисто логічно ця цифра повинна бути.
Знаю що в Німеччині сонячна генерація трохи не мала успіху саме через недостатню кількість "сировини" :)
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Я не збираюсь сонячну станцію купувати,але пездуваті думки були..
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
В мене багато думок,але мозок працює ще..
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Генератори в багажниках возять
От пздиш реально!
Таку фігню, як в тебе - в багажнику не возять! 😂
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Ми когось боїмося на своєму сайті в своїй Україні??
Це автомобільний сайт,ми обговорюємо авто теми...
Вітю,що не так?

Все так, Максиме :)
Я не про «боїмося» взагалі.. а саме про тему обговорення :) тема про електро-авто, а обговорюємо, хто що схоче і куди вітер дмухне :)
Мені пофіг вцілому, де срач розводити :) якщо сам модератор оголошує анархію на форумі - то так тому й бути.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Ціна на е/е залізобетонно в наступному році буде 10 або навіть 20 грн, Європа стане ще ближче в цьому сенсі. Для бізнесу ціну вже піднімають. Це все відобразиться на звичайних споживачах також неодмінно. І тоді ми будем обговорювати, як вибити від сонця додаткові вати енергії в похмурий день через сонячні панелі.

Знайомий тестив портативні панелі 200Вт в хмарний день, то десь 20Вт давало.
 
Last edited:

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Друзі, хто пише в форум через додаток ТапаТок?

У вас нормально працює? Бо у мене на іфоні останнім часом просто жесть… фрізить, гальмує, зависає.. не розумію, чи це сам софт глючний такий став чи це мій іфон вже тютю..
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
За 15 рік треба в середньому віддати біля 30 уе… просто в наших умовах - це удар в штангу, тим більше я впевнений, що після закінчення війни вартість 1 кВт точно не буде 1,84 коп. Треба ж якось ремонтувати та відновлювати обладнання, яке знищено ублюдками. Скоріше за все підняттям тарифів
Зараз Тесли подешевшали нехило.. за трійки просять вже не 40, а нище 30ки :)
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Зараз Тесли подешевшали нехило.. за трійки просять вже не 40, а нище 30ки :)
Вітя, то тре брати😁
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Мені пофіг вцілому, де срач розводити :) якщо сам модератор оголошує анархію на форумі - то так тому й бути.
Анархію і сам модератор?От такої((
Скажи краще що ти пошуткував ..
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Вітя, то тре брати😁
На біса воно мені треба? Низьке, плоске, тісне і ще й голе всередині.. думав влітку може свою на S-ку поміняти, але якось рука не підійнялась.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Анархію і сам модератор?От такої((
Скажи краще що ти пошуткував ..
А хіба я колись серйозним був?
Звичайно шуткую. Не ображайся.
 
Top