Авто на батарейках?

Та я чисто па пі з де ть. :)
Кожен дро як хоче. У вільній країні живемо. Слава Богу.
Не, ну так питань нема, все одно повітря ганяєм тут третій день :) я чисто свої аргументи привожу, ті що для себе з‘ясував і зрозумів.
 
Це вже "інтонація" власників електрокарів. :)
яким я не являюсь і не дуже то й хотілося 😄
 
Не, ну так питань нема, все одно повітря ганяєм тут третій день :) я чисто свої аргументи привожу, ті що для себе з‘ясував і зрозумів.
Так треба ще розуміти що такий варіант працює, при умові подачі електрики +2ві години на добу.
При повній дупі на тижні, то без генератора бензин/дизель/газ це не варіант.
Варіант на тижні поки не розглядається. Маю велику надію.
 
Нічого, час покаже :) зима лише почалась.
Злорадствуєш?) Не треба. Об'єктивно, не всі навіть на сайті бмв-клюбу зараз мають можливості витрачатися на такі речі.
І ще, останнє відключення 38 годин поспіль. Як не митикуй, а побігати з вонючим бензином на морозі доведеться)))
 
яким я не являюсь і не дуже то й хотілося 😄
Коли ВСІ кацапи закінчаться то можно і електрокар.
 
Хочете пару прикладів?
Знайомий запускав посудомийку та стіралку від Екофлоу.. пікові споживання були короткочасно на рівні 2Квт, весь інший час там сльози. Так ось, за 1-2 годинний цикл як прання так і миття посуду було спожито в районі 250Вт.. що в перерахування на ціну е/е по 1.68грн самі можете зрозуміти скільки копійок.
Якщо такі маніпуляції проводити на генераторі - то за кожен час роботи просто листаєте 30-50грн. за ті самі спожиті 250Вт…
 
Last edited:
Так треба ще розуміти що такий варіант працює, при умові подачі електрики +2ві години на добу.
При повній дупі на тижні, то без генератора бензин/дизель/газ це не варіант.
Варіант на тижні поки не розглядається. Маю велику надію.
Так і є. Але ж маємо бути готові до всього 🤷‍♂️
Генератор повинен бути на підхваті само собою завжди, якщо мова йде про тижні. Але ж знову таки, маслати ним днями напрольот, або раз в 2-3 дні по 3-4 години… ось в чому «прикол» і «самурайство». Це за відсутності мережі взагалі. А якщо на декілька годин дадуть - то можна поповнити запас швидко без генератору.
 
Злорадствуєш?) Не треба. Об'єктивно, не всі навіть на сайті бмв-клюбу зараз мають можливості витрачатися на такі речі.
І ще, останнє відключення 38 годин поспіль. Як не митикуй, а побігати з вонючим бензином на морозі доведеться)))
Так я ж і не нав‘язую нікому, просто кажу як є 🤷‍♂️ питали які варіанти - я перерахував. Собі обрав найбільш потужний і автономний, та і по комфорту обслуговування та споживання топовий, як на мене.
 
Вітя, ти краще скажи ти Скайлінк вже придбав?
 
Коли ВСІ кацапи закінчаться то можно і електрокар.
Однозначно, і коли електро мережі відновлять, а подейкують, що лише в Київській області рознесено біля 60% підстанцій 🤦🏻‍♂️ а таке відновити мабуть навіть за рік буде складно 🤔
 
Вітя, ти краще скажи ти Скайлінк вже придбав?
Старлінк? Ще ні.. але знайомі люди юзають і дуже задоволені. Швидкість 100-200Мбіт, але все таки у мене зараз нема гострої потреби бути завжди онлайн, та і ситуація з е/е в регіоні, як люди кажуть, «жируєм» :) тому поки що не заморачувався.. але тему трохи повивчав. Треба або самому замовляти і чекати хз скільки часу 🤷‍♂️ або купляти тут на ОЛХ по 2 зелені (котре 600 коштує). Плюс абонплата все таки 75$, що більше, ніж я плачу за оптику Фрінета за рік :) але, при повній відсутності світла і мобільної мережі, тема себе проявляє на всі сто. Якщо звичайно вам конче потрібен зв‘язок.
 
Старлінк? Ще ні.. але знайомі люди юзають і дуже задоволені. Швидкість 100-200Мбіт, але все таки у мене зараз нема гострої потреби бути завжди онлайн, та і ситуація з е/е в регіоні, як люди кажуть, «жируєм» :) тому поки що не заморачувався.. але тему трохи повивчав. Треба або самому замовляти і чекати хз скільки часу 🤷‍♂️ або купляти тут на ОЛХ по 2 зелені (котре 600 коштує). Плюс абонплата все таки 75$, що більше, ніж я плачу за оптику Фрінета за рік :) але, при повній відсутності світла і мобільної мережі, тема себе проявляє на всі сто. Якщо звичайно вам конче потрібен зв‘язок.
Тю, з екофлоу та без сттарлінк? Не фасон.....😁😁😁

Абонплата хіба не 60?
і 2к не бачив, 1к бачив
 
Тю, з екофлоу та без сттарлінк? Не фасон.....😁😁😁

Абонплата хіба не 60?
і 2к не бачив, 1к бачив
Подорожчало :)
На Олх від 1-2К гуляють ціни, я не поглиблювався особо.. це дорого все одно :)
І звичайний генератор за 30-40к теж дорого, доречі, тому й не купив до сих пір, жаба давить 😂 ще й треба обирати.. налаштовувати, обкатувати, обслуговувати, ходити на двір запускати, вимикати.. доливати.. жах.. і за це ще такі гроші 🤷‍♂️
 
Тю, з екофлоу та без сттарлінк? Не фасон.....😁😁😁
Нема вже у мене Екофлоу, був один проєздом, продав :) Блуетті одне на 2Квт стоїть про запас ще :)
 
Це ось начебто і смішно, а можна для порівняння глянути на те, скільки я всипав у свою машину за перші 2 роки (на вскідочку близько 20ки): під капот, в кузов, салон, колеса і тп.. а по факту ось майже вже 3 роки після того всього тупо їзжу та кайфую, користуючись усіма тими плюшками без головняків і не заглядаючи під капот. При тому всередені 11ти річної машини перед очима бачу все те ж саме, що є іксах Ф-серії 18-19х років випуску (рулі, лед-приборки, мультимедіа…).
Те ж саме я вбачаю в ефективності та довговічності вищезгаданої системи енергозабезпечення.

Ми ж чомусь не запитуєм, нахріна купляти Х7 за сотку, якщо можна взяти одиничку на механіці за 20ку..
 
Хочете пару прикладів?
Знайомий запускав посудомийку та стіралку від Екофлоу.. пікові споживання були короткочасно на рівні 2Квт, весь інший час там сльози. Так ось, за 1-2 годинний цикл як прання так і миття посуду було спожито в районі 250Вт.. що в перерахування на ціну е/е по 1.68грн самі можете зрозуміти скільки копійок.
Якщо такі маніпуляції проводити на генераторі - то за кожен час роботи просто листаєте 30-50грн. за ті самі спожиті 250Вт…
Чесно, не дуже віриться...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Це ось начебто і смішно, а можна для порівняння глянути на те, скільки я всипав у свою машину за перші 2 роки (на вскідочку близько 20ки): під капот, в кузов, салон, колеса і тп.. а по факту ось майже вже 3 роки після того всього тупо їзжу та кайфую, користуючись усіма тими плюшками без головняків і не заглядаючи під капот. При тому всередені 11ти річної машини перед очима бачу все те ж саме, що є іксах Ф-серії 18-19х років випуску (рулі, лед-приборки, мультимедіа…).
Те ж саме я вбачаю в ефективності та довговічності вищезгаданої системи енергозабезпечення.

Ми ж чомусь не запитуєм, нахріна купляти Х7 за сотку, якщо можна взяти одиничку на механіці за 20ку..
Якось від одної розумної людини почув слова стосовно розходу в 18л на х5 е53 3.0 з реєстрацією в Київській області. "Але заправляти це певним чином також задоволення.... наче холодильник їжею набиваєш" )))
 
Чесно, не дуже віриться...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Що саме? У спожиту енергію? Є заміри, у зарядних станцій тих же Екофлоу чудово ведеться статистика споживання та навантаження.
 
Якось від одної розумної людини почув слова стосовно розходу в 18л на х5 е53 3.0 з реєстрацією в Київській області. "Але заправляти це певним чином також задоволення.... наче холодильник їжею набиваєш" )))
Авжеж, мене, наприклад, дуже тішило, що в Х5 влазило майже 100л бензину 😄 ну ось тупо 100!!!

А зараз мене тішить те, що на 70л баці диз палива я можу неспішно проїхати 1000км :) або коли бачу сумарний запас ходу навіть 1200км (це коли 5л розхід по трасі).
 
Авжеж, мене, наприклад, дуже тішило, що в Х5 влазило майже 100л бензину 😄 ну ось тупо 100!!!

А зараз мене тішить те, що на 70л баці диз палива я можу неспішно проїхати 1000км :) або коли бачу сумарний запас ходу навіть 1200км (це коли 5л розхід по трасі).
Це нудний розхід для БМВ))
 
Це нудний розхід для БМВ))
Я вже підріс трохи.. чи постарів :) мені набагато важливіше комфорт, тиша та простір при пересуванні в авто. Гонки-скачки вже пройшли :)
 
А ще хочется Х7… 🤤 максимальне поєднання комфорту, простору, та тиші .. ще й з БМВ сімейства.
 
Я вже підріс трохи.. чи постарів :) мені набагато важливіше комфорт, тиша та простір при пересуванні в авто. Гонки-скачки вже пройшли :)
Упередження
 
Що саме? У спожиту енергію? Є заміри, у зарядних станцій тих же Екофлоу чудово ведеться статистика споживання та навантаження.
Саме так. Хтось щось переплутав, недоміряв :)
Для прикладу, з сайту Бош:
"У режимі «Економічний 50°» цикл миття споживає 0.73 кВт⋅год*. У порівнянні з програмою «Автоматична» це заощадить для вас приблизно 523 кВт⋅год на рік. Цього достатньо для живлення енергозбережної лампочки протягом приблизно 28 місяців."*Застосування економічного режиму, 50°C. Значення відрізняються між моделями та брендами.

Нехай буде не 0.73, А навіть наведені 250вт. Але то за годину. Цикл миття - 3 години в такому режимі :)
В реалі - точно більше і цикл миття то є 1.5квтч десь

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Я 5 років тому в Ізраїлі аналогічно розповідав тамтешньому нашому емігранту (водію буса), що вдома плачу 50$ (1200грн) податків в місяць на 2й групі СПД із можливих майже 100к профіту в рік (3 млн грн здається вже був тоді ліміт по оборотам). Так у них там очі на лоба лізли :)
Підтвержую))), нам ваши податки як життя в раю(((, але не забуваємо про мінімальну зарплатню у вас та в інших, від неї все «пляше»…
 
Підтвержую))), нам ваши податки як життя в раю(((, але не забуваємо про мінімальну зарплатню у вас та в інших, від неї все «пляше»…

Ага. Ще треба додати: з таким то щастям і на свободі :)
 
Однозначно, і коли електро мережі відновлять, а подейкують, що лише в Київській області рознесено біля 60% підстанцій 🤦🏻‍♂️ а таке відновити мабуть навіть за рік буде складно 🤔

Схема з тими "єкофло"+генератор виглядає як реальний порятунок в повному піздеці для приватного будинку.
Мінус це бюджет всієї двіжухи. Я так розщумію тільки в залізяки +300, +робота якщо власні руки із дупи.
З таким бюджетом можно реально замислитись о переїзді кудись на пів року. Без виєб.сів безперечно.
Деякі з Києва так і зробили. Но не всі. Трясця. :)
 
Трохи є. Але в рожеве майбутнє прям завтра я не вірю, а через 3 місяці ситуація з сонячною генерацією вийде на повну автономність... В це буде сильно дешевше за генератор по 40 годин...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Це поки , не дай Бог, не прилетіло.... Не на часі зараз ті панелі.
 
Підтвержую))), нам ваши податки як життя в раю(((, але не забуваємо про мінімальну зарплатню у вас та в інших, від неї все «пляше»…
ну так а до чого тут мін зарплата, якщо мова йде про можливі мільйонні обороти? :) ми ж не рівень мінімального прожитку порівнюємо.
 
Back
Top