Авто на батарейках?

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Ага, загуглив.. 1500$ цінник зараз, якщо в наявності.
7квт і 2л на годину при 60% навантаженні.
А що у вас вдома живиться від такої дурі (потужності) ? :)
Все, що потрібно. Бойлер, скважина, кондиціонери, духовка. Бо коли купувався - вартував 30к крн (десь 1.1 чи 1.2) . З доставкою і монтажем/підключенням. Брався все з міркуваннь "для себе і для всього"

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Все, що потрібно. Бойлер, скважина, кондиціонери, духовка. Бо коли купувався - вартував 30к крн (десь 1.1 чи 1.2) . З доставкою і монтажем/підключенням. Брався все з міркуваннь "для себе і для всього"

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Це така махіна мабуть і електрокотел потягне?
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Ага, загуглив.. 1500$ цінник зараз, якщо в наявності.
7квт і 2л на годину при 60% навантаженні.
А що у вас вдома живиться від такої дурі (потужності) ? :)
2л на годину - перебільшення. Можливо тому, що в мене працює практично вхолосту. На практиці виходить 12годин - 20л.

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Це така махіна мабуть і електрокотел потягне?
Можливо, тілько не 10квт. Але, думається мені, що знов, як і в автівках. Чим більший об'єм - не значить пропорційне споживання. Але запас під 5тою точкою є :)

Про блекаути - такого як зараз, звичайно не було. Але українській приватний сектор - він такий... Саме більше, що в мене було - 37годин без світла. Десь років 3-4 тому. А тригером встановлення генератора стала взагалі прикольна подія: 31 грудня 16 година вечора і вимкнене світло. Ввімкнули після НГ, десь о 2гій... :) Я повторювати досвід не захотів більше :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Last edited:

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
2л на годину - перебільшення. Можливо тому, що в мене працює практично вхолосту. На практиці виходить 12годин - 20л.

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
2л - то при навантаженні 60%, так пишуть в ТТХ :) якщо дати йому 6-7квт, то там мабуть і 3-4л буде 🤔
Але така штука зарядить мою станцію на 14Квт*год за 2 години 😄
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Можливо, тілько не 10квт. Але, думається мені, що знов, як і в автівках. Чим більший об'єм - не значить пропорційне споживання. Але запас під 5тою точкою є :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Я ж про те і питаю, а також вище розписував, саме про кількість спожитих Квт*год протягом дня.. Бо така і подібна апаратура здатна в космос запускати бойлери своєю потужністю, а використовується вдома для холодильника, лампочки та теліка (ну там духовка, бойлер інколи), тобто і на 10% не навантажується по споживанню Вт*год 🤷‍♂️
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Я ж про те і питаю, а також вище розписував, саме про кількість спожитих Квт*год протягом дня.. Бо така і подібна апаратура здатна в космос запускати бойлери своєю потужністю, а використовується вдома для холодильника, лампочки та теліка (ну там духовка, бойлер інколи), тобто і на 10% не навантажується по споживанню Вт*год
Просто в той час питання палива не було настільки актуальне, це по-перше. А по-друге, чесно кажучи, навіть зараз на менше ніж 5квт я навряд чи дивився. Можна, звичайно, влізти і в 3-3,5 постійно думаючи що можна разом вмикати, А що ні... Але я, мабуть, застарий для цього. І коли вмикається бойлер, я хочу щоб від ввімкнення насоса (або 2х) не вибивало генератор...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Просто в той час питання палива не було настільки актуальне, це по-перше. А по-друге, чесно кажучи, навіть зараз на менше ніж 5квт я навряд чи дивився. Можна, звичайно, влізти і в 3-3,5 постійно думаючи що можна разом вмикати, А що ні... Але я, мабуть, застарий для цього. І коли вмикається бойлер, я хочу щоб від ввімкнення насоса (або 2х) не вибивало генератор...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Коли дома задіяні потужні прилади (бойлери, потужні насоси), то звичайно просто 3Квт генератором не обійдешся. Точніше це можливо, але треба буде постійно в голові тримати цифри по навантаженню і обирати, чим одночасно користуватися.
Питання ще в тому, що в режимі блекауту кожен рахує, на скільки йому вистачить того чи іншого резерву або потужності. Пріорітети, тобто, змінюються :) Я ось наприклад перестав користуватись кавомашиною, як тільки ввели режим економії е/е по країні.. варю в гейзерній кавоварці на газу. Про те, щоб користуватися кавомашиною під час відключення світла (навіть маючи в станції потужність і ємність на пару днів), взагалі й думок не було. Бо ти ніколи не знаеш, коли буде відновлене енергопостачання.
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Коли дома задіяні потужні прилади (бойлери, потужні насоси), то звичайно просто 3Квт генератором не обійдешся. Питання ще в тому, що в режимі блекауту кожен рахує, на скільки йому вистачить того чи іншого резерву або потужності. Пріоритети, тобто, змінюються :) Я ось наприклад перестав користуватись кавомашиною, як тільки ввели режим економії е/е по країні.. варю в гейзерній кавоварці на газу. Про те, щоб користуватися кавомашиною під час відключення світла (навіть маючи потужність і ємність на пару днів), взагалі й думок не було, бо ти ніколи не знаеш, коли буде відновлене енергопостачання.
Цілковито згоден. Електрочайник, тостер, фритюр - все пішло в шухляду. Бойлер, до речі, також вимкнувся. Але зручно завести генератор на 2-4 години, ввімкнути пралку, посудомийку, помитись всім (скважинний насос) і на все вистачає. Ще й АКБ підзарядити

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Вітя, ти профіль змінив?))
На тебе вже навіть косо дивляться нечисленні власники електрокарів на форумі))
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Вітя, ти профіль змінив?))
На тебе вже навіть косо дивляться нечисленні власники електрокарів на форумі))
Буду скоро абонплату брати :)
Або рекламне місце здавати під аватаркою :)
Я ж просив винести в окрему тему.. попереджав 😄
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Та й поки власникам електрокарів нема чого по темі сказати - ми тут про генератори побалакаєм :)
 

aleksshark

Пользователь
Joined
Dec 12, 2011
Messages
338
Город
Киев
Буду дуже вдячний, якщо будете називати моделі своїх «безсмертних» (без сарказму) генераторів.
Косміч і шнурок на 4-ий поверх

Screenshot_20221224-213510_Viber.jpg
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Генератор повинен буди дизельним рядним 6 циліндровим з турбіною (може з двома) та заднім приводом на 9НР коробке. ;)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Генератор повинен буди дизельним рядним 6 циліндровим з турбіною (може з двома) та заднім приводом на 9НР коробке. ;)
На сьогодні можна й з чотирма :) на 8hp.. чи ZF вже 9-ступку винайшли? 😯
 

alex21124

Пользователь
Joined
Feb 20, 2012
Messages
673
Age
35
Город
Киев
Була мова про контроль заряду-разряду автомобільного аккамулятора.
Для себе це питання вирішив МППТ контроллером сонячних батарей за 500грн.
Там можна все необхідне налаштувати.
Тільки в нього слабкий вихідний струм, тому інвертор потрібно заживлючати від аккамулятора через релюху, яку розриває контроллер.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Та все вже, мовчим :)
Спілкуйтесь далі про електромайбутне з Теслою, Ліфами і тд :)
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Та все вже, мовчим :)
Спілкуйтесь далі про електромайбутне з Теслою, Ліфами і тд :)
Та чого… цікаво. Тільки от все, що пов‘язане з електрикою - для мене «темний ліс». Тішить, що хоч хтось піклується про своє «світле майбутнє» 😂😂😂
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Але така штука зарядить мою станцію на 14Квт*год за 2 години 😄
Вітя, що за система на 14кВт, бо я щось пропустив? )
Чи ти 7 Блуетті по 2кВт в ряд втулив? :LOL:
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Та чого… цікаво. Тільки от все, що пов‘язане з електрикою - для мене «темний ліс». Тішить, що хоч хтось піклується про своє «світле майбутнє» 😂😂😂
Для мене воно також темний ліс, але довелось трошки вникнути в тему.. навіть мультиметр сьогодні замовив - буду фазу/нуль в розетках шукати та міряти напругу на акб 😂
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Вітя, що за система на 14кВт, бо я щось пропустив? )
Чи ти 7 Блуетті по 2кВт в ряд втулив? :LOL:
Полистай назад топік :) я фотку показував, валяється поки що біля котла :)
Система на 48В (точніше 57 вольт має): інвертор гібридний на 5.5Квт, АКБ літій-іон на 14Квт*год (14 ячейок в двох блоках, по розрахункам там всі 16Квт*год) з балансиром та бмс.
Вийшло дешевше ніж 7 Блуетті в 3 рази :)
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,754
Город
Киев
Leaf-s-vetrogeneratorom.jpg
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
3'5кВт генератор тягне все,окрім посудомийки..Інверторний..
Тягне і посудомийку,якщо окремо..
Більше і непотрібно,бо витрати палива нерозумні..А так до літра на годину - можна собі дозволити..ф
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
3'5кВт генератор тягне все,окрім посудомийки..Інверторний..
Тягне і посудомийку,якщо окремо..
Більше і непотрібно,бо витрати палива нерозумні..А так до літра на годину - можна собі дозволити..ф
А що в тебе за посудомийка така скажена?
Вона ж повинна не більше пральної машини споживати в піку.. там лише на розігрів води тен декілька хвилин працює кіловата на 2, ато й менше 🤔 все інше - то полоскання на рівні 50-100Вт..
Зарядними станціями на 2Кв без проблем мили посуд (750Вт за цикл є заміри).
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Бош звичайний..Коли врубається одночасно мийка та насосна станція то гена в аварію падає
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,675
Город
Коростышев
Бош звичайний..Коли врубається одночасно мийка та насосна станція то гена в аварію падає
Аа, так тут справа в насосі, а не в посудомийці :)
ПММ тягне менше 2Квт (коли гріє воду), а от насос може і 3-4Квт при запуску взяти (а потім до 1.5Квт споживає), тому звичайно одночасно таке навантаження генератор на 3.5Квт й не витягує.
Треба мити посуд при повних гідробаках, щоб насос не вмикався :) а також воду в туалеті не змивати і не приймати душ 😄


Всіх з прийдешнім Новим Роком!
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Зарядними станціями на 2Кв без проблем мили посуд (750Вт за цикл є заміри).
Головна цифра для підбору генератора є т.з. "пускова" чи пікова.
Як приклад у мене в цеху пускова/пікова 29квт, хочь сумарна +/-18квт/годину.
І це на 90% єлектро двигунів стоять частотники (плавний пуск та регулювання).
Генератор брав 35квт.
 
Top