Авто на батарейках?

Вітя, водичку не накачаєш зі скважини😉
 
Вітя, водичку не накачаєш зі скважини😉
Жень, власноруч підмикав Блуетті 200ку до насосу Водолей (0.50 та 0.63), качає аж бігом. І в себе вдома і у форумчанина вдома всю хату під‘єднували до такої зарядної станції, фотка вище є. Навіть Екофлоу Дельта 1300 на 1.8Квт і 3.3Квт пусковими може дьорнути насоса. Але Дельту не тестував. Блуетті так, декілька днів у мене стояв, котел, теплий пол, холодильник, лампочка - 10-11 годин без світла, розряд до 25% був. У форумчанина вся хата 8 годин також працювала від подібної станції. Там і котел і насос (котрий доречі дуже часто вмикається у них) і інтернет з теліком і приставкою.. і ще й каву люди готують в кавомашині.

Так, це ніфіга не бюджетне рішення. Але під час регулярних відключень 4 через 4, або типу того - на сьогодні дуже вдале і адекватне, і при тому довговічне і саме просте.

До того ж, якщо порівнювати з рішеннями «на коленке», якщо їх підгоняти до подібної емкості та потужності, то питання бюджету готових зарядних станцій вже зовсім не буде виглядати таким кусючим.
 
У мене насос Pedrollo 1,1 кВт і пусковий 3,1 кВт по книжці, але в реальності треба множити десь на 5… скважина 87 метрів. Питання вирішив тільки з плавним пуском. Інверторний генератор 3,5 номінал і 4 макс не взяв, сусідський звичайний 5,5 номінал також😉
 
Крайние 29 часов без света, подряд. Если по хорошему, то одним доп источником не обойтись, разве что Диз геныч кВт на 20)))
 
Крайние 29 часов без света, подряд. Если по хорошему, то одним доп источником не обойтись, разве что Диз геныч кВт на 20)))
Вчора у мене включили ввечері, не було біля 40 годин.. Київська область, Дмитрівська ОТГ
 
У мене насос Pedrollo 1,1 кВт і пусковий 3,1 кВт по книжці, але в реальності треба множити десь на 5… скважина 87 метрів. Питання вирішив тільки з плавним пуском. Інверторний генератор 3,5 номінал і 4 макс не взяв, сусідський звичайний 5,5 номінал також😉
Водолеї, що я тестив, 1.1-1.3Квт споживають по паспорту. Пускових ніде не пишуть. Але Блуетті АС200Р з номіналом 2Квт і 4.8Квт пікових тягне без проблем, при тому навіть не бачить пікскового стрибка. Або просто не встигає відобразити, або якось зглажує.

Українським ібп/стабілізатором інвертором Форт на 2Квт (3Квт пік) я тестував старий насос Спрут, який по параметрам слабший за Водолей, так ось Форт показував в піку на пуску 3Квт і потім 1.3 в роботі. Коли тестував на ньому новий насос Водолей (бо за 10 років 2 Спрута вмерло), то ібп Форт показав 2.1Квт на пуск і потім 1.3 робочих.
Блуетті взагалі на ці насоси просто показує 1.3Квт робочих (пік не відчуває або не показує просто) і маслає собі без проблем.
 
Звичайно, тут або маслати добу генератором, або на правильних акб з інвертором/бмс/балансиром 10-20-50 годин споживаєш і потім на пару годин (або пару пар) підтикаєщш генератор, щоб вкачати в систему резерв ще на 10-20-50 годин..
Крайние 29 часов без света, подряд. Если по хорошему, то одним доп источником не обойтись, разве что Диз геныч кВт на 20)))
А генич на 20квт (навіть на 6-7) буде жерти літра 3 за годину, це ну дуже економічно вигідно (150грн/год) :)
 
Вчора у мене включили ввечері, не було біля 40 годин.. Київська область, Дмитрівська ОТГ
Доречі, скільки бензу споживає і що за місяць по грошам на паливо виходить в твоєму режимі?
 
Звичайно, тут або маслати добу генератором, або на правильних акб з інвертором/бмс/балансиром 10-20-50 годин споживаєш і потім на пару годин (або пару пар) підтикаєщш генератор, щоб вкачати в систему резерв ще на 10-20-50 годин..

А генич на 20квт (навіть на 6-7) буде жерти літра 3 за годину, це ну дуже економічно вигідно (150грн/год) :)
Блуетті чи екофлоу може і вирішать проблему, при вводному, що є якись графік. Коли останній раз не було 40 годин і до речі зараз також немає, то є вирішує генератор. Ще один прильот в Київську область, а він буде - то люди днями чи тижнями будуть без світла. Це реальність, на жаль
 
Доречі, скільки бензу споживає і що за місяць по грошам на паливо виходить в твоєму режимі?
0,8 - 0,9 літра на час, але я вмикаю десь на півтори години, приготувати їжу, помитися. Просто сидіти в інеті - ні. Єдина проблема, що у мене все на електриці і газа немає, тому з гарячою водою є нюанси, якщо дуже довго не буде світла. Тепло є за рахунок керамічних панелей, підлогу понятно, що не тягне. Крім того, камін з воздушними каналами на 2 поверх
 
Смотрю тут филиал "Строим Дом" открыли)
 
Якраз аналогія з авто: Блуетті чи Екофлоу - це Тесла з запасом 400 км, наче все добре і можно їхати, тільки не зрозуміло куди і як. А генератор - це звичайний ДВС, масло, свічки і паливо, але поїхав коли і куди завгодно
 
Смотрю тут филиал "Строим Дом" открыли)
Та да, пока Тесла в гараже ждёт подачи электричества)))
 
Шо там у тебя на Бориспольском дистрикте?!
Жопа)
Вторые сутки без света)
Сейчас в Киеве, есть возможность в интернет нырнуть.

Питання вирішив тільки з плавним пуском.
Что взял?
А то я тут облажался с ОЛХ))
 
Last edited:
Смотрю тут филиал "Строим Дом" открыли)
Не, просто тему пора перейменовувати в «Дім на батарейках» :)
 
Якраз аналогія з авто: Блуетті чи Екофлоу - це Тесла з запасом 400 км, наче все добре і можно їхати, тільки не зрозуміло куди і як. А генератор - це звичайний ДВС, масло, свічки і паливо, але поїхав коли і куди завгодно
ну так ті самі Еко/Блу на годину дві приєднав до генератора для зарядки і знов цілий день собі сидиш з буфером енергії в тиші :) і не треба генератор смикати по 5 разів на день або маслати ним щоденно по 5-10 годин.
 
Что взял?
А то я тут облажался с ОЛХ))
Наши винницкие делают
 
  • Like
Reactions: RAI
ну так ті самі Еко/Блу на годину дві приєднав до генератора для зарядки і знов цілий день собі сидиш з буфером енергії в тиші :) і не треба генератор смикати по 5 разів на день або маслати ним щоденно по 5-10 годин.
Я так розумію, що ти хочеш продати 5GT і Model X взяти?😉
 
Я так розумію, що ти хочеш продати 5GT і Model X взяти?😉
Ну Модел Х я б розглядав в цілому, але до війни .. зараз в нашій країні майбутне отаких пересувних «девайсів» дуже сумнівне 🤔 як по наявності електро-джерела живлення, так і по майбутній вартості е/е.
 
Розбавлю трохи вашу нудну темну, яку читаю і ніхт не розумію…😂
View attachment 694700
Так так, воно саме :)
Раніше в цій темі можна було похвастатись майже безкоштовними кілометрами на Теслі чи Ліфі, а зараз резервом Квт у павербанку або потужністю генератора :)
 
Я зараз в батьків на Волині, цього разу обійшлося з аварійними вимкненнями, але місяць тому також 2 доби без ЕЕ сиділи.
Я установив LiFePO4 акум 100Аг + інвертор, від цього працює газовий котел, роутер та світч. Тут в хату заведена оптика, немає ніякого обладнання від провайдера, яке може тухнути, тому інтернет маю навіть при бекауті. Вистачає на годин 10-12 безперебійної роботи з постійно увімкненим котлом. Мінус один - довго заряджається, біля 6год. По вартості встиг ще по відносно адекватній ціні: 23500 акум + 9000 інвертор.
Описание скрытого текста/картинок: фото1

photo_2022-11-25_10-20-31.jpg
photo_2022-11-25_13-48-06.jpg


Плюс купив собі Ecoflow Delta 2, але у Швеції, в мене там друг живе, вартість 1200Є (по курсу 38.5 було, так як оплачував карткою), плюс докупив до неї додаткову батарею - 800Є. Доставка зі Стокгольма бусом займає 3-4 дні, в нд він відправляв, у середу-четвер вже в мене. Доставка Дельти вийшла 850 грн, за батарею вже взяли 1400 грн. Враховуючи ціни в Україні, це взагалі шара.
В загальному виходить ємність 2кВт. Великий плюс - швидка зарядка, Дельта на 1000Wh заряджається від 0 до 100% за 80хв.
Зараз її використовую більше як резервне джерело, підзарядити ноут для роботи, вмикав ТВ щоб футбол дивитись )
Описание скрытого текста/картинок: фото2

photo_2022-11-30_10-45-43.jpg
 
Я зараз в батьків на Волині, цього разу обійшлося з аварійними вимкненнями, але місяць тому також 2 доби без ЕЕ сиділи.
Я установив LiFePO4 акум 100Аг + інвертор, від цього працює газовий котел, роутер та світч. Тут в хату заведена оптика, немає ніякого обладнання від провайдера, яке може тухнути, тому інтернет маю навіть при бекауті. Вистачає на годин 10-12 безперебійної роботи з постійно увімкненим котлом. Мінус один - довго заряджається, біля 6год. По вартості встиг ще по відносно адекватній ціні: 23500 акум + 9000 інвертор.
Описание скрытого текста/картинок: фото1


Плюс купив собі Ecoflow Delta 2, але у Швеції, в мене там друг живе, вартість 1200Є (по курсу 38.5 було, так як оплачував карткою), плюс докупив до неї додаткову батарею - 800Є. Доставка зі Стокгольма бусом займає 3-4 дні, в нд він відправляв, у середу-четвер вже в мене. Доставка Дельти вийшла 850 грн, за батарею вже взяли 1400 грн. Враховуючи ціни в Україні, це взагалі шара.
В загальному виходить ємність 2кВт. Великий плюс - швидка зарядка, Дельта на 1000Wh заряджається від 0 до 100% за 80хв.
Зараз її використовую більше як резервне джерело, підзарядити ноут для роботи, вмикав ТВ щоб футбол дивитись )
Описание скрытого текста/картинок: фото2
Круть! 👍🏻
А у додаткового акб до Дельти вже також літій залізо фосфат чи там вже старі літій іон?

До ліфепо4 акб ще б треба додатковий контроль, щоб ці акб могли виходити свої тисячі циклів. Дуже важливо, щоб вольти бігали туди сюди рівномірно і заряджали кожну ячейку. Для цього бмс з балансиром приєднують і можна регулювати або просто спостерігати, як воно там себе чухає :)

74D756F5-9541-4966-87DF-B73A584C8611.jpeg

09422F0B-361E-4119-B19A-C72694DE8F3F.jpeg
 
Круть! 👍🏻
А у додаткового акб до Дельти вже також літій залізо фосфат чи там вже старі літій іон?
Це батарея саме до Дельти 2, тому точно така сама як і в станції - LFP
До ліфепо4 акб ще б треба додатковий контроль, щоб ці акб могли виходити свої тисячі циклів. Дуже важливо, щоб вольти бігали туди сюди рівномірно і заряджали кожну ячейку. Для цього бмс з балансиром приєднують і можна регулювати або просто спостерігати, як воно там себе чухає :)
В тому акумі є блутуз, тому я поставив BMS аплікуху на телефон і можу моніторити це:
Описание скрытого текста/картинок: фото

photo_2022-12-11_18-35-33.jpg
 
Це батарея саме до Дельти 2, тому точно така сама як і в станції - LFP

В тому акумі є блутуз, тому я поставив BMS аплікуху на телефон і можу моніторити це:
Описание скрытого текста/картинок: фото
Це батарея саме до Дельти 2, тому точно така сама як і в станції - LFP

В тому акумі є блутуз, тому я поставив BMS аплікуху на телефон і можу моніторити це:
Описание скрытого текста/картинок: фото
Оце порядок ☺️👍🏻

Доречі, швидкість зарядки акб мабуть в тебе залежить від потужності інвертора?
На скільки він ватт?
 
Оце порядок ☺️👍🏻

Доречі, швидкість зарядки акб мабуть в тебе залежить від потужності інвертора?
На скільки він ватт?
А, бачу що 500ВА, це десь мабуть ватт на 400-450.. ну да, для зарядки акб треба хоча б пару кіловат, тоді б за годину залітав би весь резерв знову як в у Екофлоу :)
 
А, бачу що 500ВА, це десь мабуть ватт на 400-450.. ну да, для зарядки акб треба хоча б пару кіловат, тоді б за годину залітав би весь резерв знову як в у Екофлоу :)
Так 500 в пікові, на постійно 350, при зарядці дає на акум 10А.
 
Back
Top