Авто на батарейках?

Хтось із вас взагалі рахував доцільність акб+інвертор+панелі? Маю на увазі звичайне, довоєнне життя. Бо в моєму розумінні, в цьому немає сенсу, і варіант продажу по зеленому тарифу не розглядається. Чисто теоретично, якщо ви такі справні на цифри в амперажі та кіловатах😉
 
Солнечные?
Да. Я понимаю, что оно ни хера не работает, особенно в осенне/зимний период и точно не отобьётся, но хочу услышать альтернативное мнение)
 
Хтось із вас взагалі рахував доцільність акб+інвертор+панелі? Маю на увазі звичайне, довоєнне життя. Бо в моєму розумінні, в цьому немає сенсу, і варіант продажу по зеленому тарифу не розглядається. Чисто теоретично, якщо ви такі справні на цифри в амперажі та кіловатах😉
Так я ж здається раніше прикидував..
Дивись, 4 панелі стаціонарні по 600Вт коштують зараз в Києві 1000уе. Вони можуть давати 2400Вт на годину в сонячний день. В похмурий, здається, процентів 10 від номіналу. Тобто десь 200Вт вже на споживання буде. Надлишок влітку завжди буде йти у резерв на акб, якщо поставити кіловатт на 20-30 акуми, то за день воно вкачає ті 20Квт, котрих вистачить на 2 доби безбідного споживання, (якщо наступний день буде хмарний).
До війни, якщо рахувати по 1.68грн/квт, то звичайно понту нуль чисто під споживання, але знов таки, ми повинні мати великі сумніви щодо того, який тариф на е/е будемо мати вже наступного року. Якщо отримаємо 10 або взагалі 20грн за 1 Квт, то цінник автономної гібридної системи відіб‘ється за 1-2 роки. На хвилиночку, в Німеччині ціна світла 0.20 евро, а у нас 0.04.. тобто отримати європейський тариф у 10 грн (ще й транспортировку нам намалюють як з газом) ми вже маємо великі шанси.
 
Да. Я понимаю, что оно ни хера не работает, особенно в осенне/зимний период и точно не отобьётся, но хочу услышать альтернативное мнение)
Якщо в зимній день сонце вийде на пару годин, то можна 2-3Квт вкачати встигнути, чого вистачить на добу споживання.
 
На ютубі є відео, де чувак тиждень на дачі жив від сонячних панелей та Екофлоу с рідним доп акумом до неї.
 
Да. Я понимаю, что оно ни хера не работает, особенно в осенне/зимний период и точно не отобьётся, но хочу услышать альтернативное мнение)
На "стройдоме" уже все давно разжевано.
Да и сравнивать мирное время и сейчас неправильно.
До войны этим занимались только жопоголики или обеспеченные люди.
 
Так я ж здається раніше прикидував..
Дивись, 4 панелі стаціонарні по 600Вт коштують зараз в Києві 1000уе. Вони можуть давати 2400Вт на годину в сонячний день. В похмурий, здається, процентів 10 від номіналу. Тобто десь 200Вт вже на споживання буде. Надлишок влітку завжди буде йти у резерв на акб, якщо поставити кіловатт на 20-30 акуми, то за день воно вкачає ті 20Квт, котрих вистачить на 2 доби безбідного споживання, (якщо наступний день буде хмарний).
До війни, якщо рахувати по 1.68грн/квт, то звичайно понту нуль чисто під споживання, але знов таки, ми повинні мати великі сумніви щодо того, який тариф на е/е будемо мати вже наступного року. Якщо отримаємо 10 або взагалі 20грн за 1 Квт, то цінник автономної гібридної системи відіб‘ється за 1-2 роки. На хвилиночку, в Німеччині ціна світла 0.20 евро, а у нас 0.04.. тобто отримати європейський тариф у 10 грн (ще й транспортировку нам намалюють як з газом) ми вже маємо великі шанси.
Я розумію, що такої ціни як зараз, після закінчення війни не буде. Це питання з прицілом на майбутнє. Враховуючи наші похмурі дні, холодильник я зможу включити) треба весною до цього питання прийти, враховуючи обставини. Хоча зараз немає ніякого планування
 
На ютубі є відео, де чувак тиждень на дачі жив від сонячних панелей та Екофлоу с рідним доп акумом до неї.
Я так розумію, що гібридний інвертор відразу ж перемикається з мережі на акб? Питання тільки в ємності акб, тобто фінансове?)
 
З таким підходом то нагадаю принцип не складування всіх яєць в одну корзину.
Як мінімум опалення та водопостачання повинне мати два може три варіанти.
Без тої електрики в цілому можно прожити, коли в хаті тепло.
 
Я так розумію, що гібридний інвертор відразу ж перемикається з мережі на акб? Питання тільки в ємності акб, тобто фінансове?)
Типу того :) гібридність інвертора вказує не на переключення від мережі, а на здатність резервувати сонячну енергію в акб.
Система працює від мережі сквозняком, вирівнюючи/стабілізуючи струм для споживання від мережі до приладів. Паралельно заряджає акб, якщо розрядились. При тому робити вона це мона на стільки швидко, на чкільки здатен інвертор і розетка з вилкою.
Ну тобто все працює як ібп.. як тільки зникає світло, одразу переходить на АКБ і далі роздає енергію для споживання. Коли живлення від мережі відновлюється, воно пропускає через себе струм на споживання і паралельно заряджає акуми.
 
На "стройдоме" уже все давно разжевано.
Да и сравнивать мирное время и сейчас неправильно.
До войны этим занимались только жопоголики или обеспеченные люди.
Є немала ймовірність, що після війни цим буде займатись кожна домогосподарка :)
 
З таким підходом то нагадаю принцип не складування всіх яєць в одну корзину.
Як мінімум опалення та водопостачання повинне мати два може три варіанти.
Без тої електрики в цілому можно прожити, коли в хаті тепло.
Авжеж. Це ми тут соплі по розетці розмазуєм поки в трубі є газ :) і опалення вісить лише на підживленні газового котла.. а ось якщо газу немає, то ніякі акб/панелі і навіть генератори не зможуть потягнути опалення будинку. Лише альтерантивні види палива (тобто не газ і не електро).
 
Є немала ймовірність, що після війни цим буде займатись кожна домогосподарка :)
После войны в этом не будет потребности.
А перспективы на ближайшее время очень туманные....
 
А перспективы на ближайшее время очень туманные....
А я зібрався будинок будувати :LOL:
 
А я зібрався будинок будувати :LOL:
Как минимум сможешь сразу предусмотреть установку этих девайсов.
Я же к сожалению уже построил, и ума не приложу куда эти ящики и панели лепить.
По сути надо разбивать пол дома....((
 
Валік, а чого вибухає АКБ? Вчора читав, що в Комфорт Тауні в Києві був вибух із-за АКБ
Давай подумаємо що може трапитись з свинцево-кислотною акб. Ну її можуть або інтенсивно з заряджати або інтенсивно розряджати, в обох випадках виділяється чимало водню. От якщо приміщення закрите, а батарейок численна купа то свісно зростає імовірність що той водень вибухне.
 
Ну бо всі ж гадають, що можна дешево і швидко зробити собі ібп на колінцях, вішають до кислотних акб якийсь інвертор, і фугує воно в бозна яких температурах і з виділенням бозна яких кислот та газів.. а як воно там буде розряджатись, як заряджатись - то все нехай в теорії залишиться..
Я бачу в тебе знання процесів не далеко пішло від тих горе знавців))
Щось виділяє, якісь кислоти гази...))
 
Ага, в теорії все гарно виглядає.
Додай ще рівень глибини розряду акб (що віднімає одразу процентів 20-25% емності) з потребами самого ібп (которий такой споживає енергію), тому я не 1200 писав, а 1000Вт*год в кращому випадку, а по факту може бути й 900.. до того ж не забувай, що 12В система виснажує запас набагато сильніше ніж та сама 24В. У тебе два акб по 12В як приєднані до ібп? Ібп на 12В чи на 24?

І ще питання, це в тебе десь в службовому вентильованому нежилому приміщенні знаходиться?

Знову таки, місяць-два воно може пропрацює (якщо світло будуть вимикати не щодня і лише на 2-3 години), а от потім цікаво буде подивитись на стан здоров‘я таких акб.
Система 24в, приміщення провітрюване, думаю що понад 1000вт/г ще не використовував. А це і котел і іноді телемарафон і навіть гаджети заряджати))

Мене тішить твоє нвмагання переконати мене що вся моя "система" вже як два місяці не працює)) я передава твої слова акумуляторам, вони відмовились слухати))
Але ти не втрачай спроб! В тебе обов'язково вийде!)))
 
І давай ще раз, це ми почали обговорювати систему ібп для котла із споживанням 100Вт нехай, і резервом на 3-5 годин нехай. Вірно? Чи ти зібрався всі «1200» (чи 900) Вт*г на добу садити? :)
На скільки ватт у тебе ібп? Я так розумію, така «система» власноруч може коштувати баксів 500-700, вірно?
А сінусоїду твій ібп чисту видає для котла?
А хоча б холодильник з його пусковими токами витримає такий ібп?
А якщо треба насос глибинний втикнути хоча б на хвилину води підкачати? Це вже треба мінімум 2Квт потужності ібп (а в піку всі 3).. скільки такий коштує? Я за 3 хвилини на ОЛХ такий ібп-інвертор 24В за 300$ продав і ще черга вишикувалась.. новий буде коштувати зараз баксів 500 мабуть і то, ще треба знайти.. і на нього пару акб треба буде повісити (дві акб 12В 100Аг агм гель мені за 23к грн пропонували до нього).. і що ми отримаємо по фінішу? Гадаю, цінник готового Екофлоу чи Блуєтті на 1Квт+ і емкості і потужності, котрий може працювати на ізнос 800-3000 циклів розряд-заряд без постійного сторонього «дрочилова» по контролю за станом акб, і при цьому давати цілий день автономності тому самому опаленню/холодильнику. Ще й водички можна накачати зі скважини.
Упс Eaton 5p, система обішлась в 7к грн акуми( 3500грн х2), ще одна 10а інтелектуальна зарядка(одна в мене вже була) 2500грн, два комплекти клем 400грнх2, дроти не пам'ятаю вже скільки.

Упс не заявляє чисту синусоїду але вона у нього "чистіша від інвертора з чистою синусоїдою", котел дуже вибагливий до цього, стартує і працює без проблем

Ти так завзято мені доказуєш що в мене "нічого не вийде")) якщо є приблуда для заміру споживання з розетки - висилай, заміряю для тебе спецом.


Яж не агітую купувати чудоскриньки потужністю кіловатт і ємністю 30 аг за 2к баксів, я просто пишу про власний досвід))
 
Last edited:
Упс Eaton 5p, система обішлась в 8к грн акуми( 3500 х2), ще одна 10а інтелектуальна зарядка(одна в мене вже була) 2500, два комплекти клем 400х2, дроти не пам'ятаю вже скільки.

Упс не заявляє чисту синусоїду але вона у нього "чистіша від інвертора з чистою синусоїдою", котел дуже вибагливий до цього, стартує і працює без проблем

Ти так завзято мені доказуєш що в мене "нічого не вийде")) якщо є приблуда для заміру споживання з розетки - висилай, заміряю для тебе спецом.


Яж не агітую купувати чудоскриньки потужністю кіловатт і ємністю 30 аг за 2к баксів, я просто пишу про власний досвід))
Так це чудово, що все працює і радує :) це саме головне на сьогодні.

Я ж не заявляю, що воно не буде працювати. А весь час намагаюсь донести, що довговічність АКБ в режимі блекауту дуже обмежена.
 
Как минимум сможешь сразу предусмотреть установку этих девайсов.
Я же к сожалению уже построил, и ума не приложу куда эти ящики и панели лепить.
По сути надо разбивать пол дома....((
Набір, той що у Льоні, можна в будь-яку квартиру перенести «підмишкою» і поставити в стрій тупо з коробки. Не кажучи вже про будинок.

Я теж побудував (10 років назад) і також не передбачував нічого подібного. Але життя вносить свої корективи і зараз доводиться прилаштовуватись.
 
Так це чудово, що все працює і радує :) це саме головне на сьогодні.

Я ж не заявляю, що воно не буде працювати. А весь час намагаюсь донести, що довговічність АКБ в режимі блекауту дуже обмежена.
Пропоную парі на пляшку віскі🙂


Ми з вами ще з жиру бісимось.... он люди на сході обігріваються власними меблями(
 
После войны в этом не будет потребности.
А перспективы на ближайшее время очень туманные....
Якщо упустити туманність (з цим згоден), і трохи в позитивному руслі дивитись в майбутне, то, думаю, потреба в альтернативній енергетиці постане дуже гостро.
Бензогенератори і скрутки на акб також нікого особливо не парили до війни (окрім далеких дачників-огородників та виїздних будівельників).. а коли буде електроенергія дороще газу (а до цього вже є всі передпосилання), і рахунки за е/е по 10-20 тис грн на оселю, то гадаю багато хто захоче понуритись в цю тему .
 
Last edited:
Пропоную парі на пляшку віскі🙂


Ми з вами ще з жиру бісимось.... он люди на сході обігріваються власними меблями(
Яке парі хочеш, чи доживуть твої акб до весни та скільки вони втратять емкості за цей час? :)

Доречі про тойотний акб.. після довгої поїздки заряд у нього 12.5-12.6, такий самий як і в БМВ.. тобто підзаряджається, але потім через декілька днів коротких поїздок по місцю або ж за 3-4 дня простою, заряд падає до 12.1-12.2 🤷‍♂️ а за тиждень простою взагалі впаде нище 12В і авто вже не заведеться.. ну тобто він просто розряджається.
БМВ може 2 тижні тупо стояти на морозі і такого не буває. 🤔 Хоча Фка й не їздить по місцю на 3-5км, а мінімум в Житомир 30 і назад,або в Київ 120-150 і назад стільки ж.
 
Ми з вами ще з жиру бісимось.... он люди на сході обігріваються власними меблями(
Мені знайомий з під Броварів, там де по 2 доби регулярно не буває світла, те саме про жир каже, в той час як у нас на пару годин раз в пару днів вимикають 🤷‍♂️
 
Яке парі хочеш, чи доживуть твої акб до весни та скільки вони втратять емкості за цей час?
Можна і так. Банально перевірити в Березні пусковий струм. Чи буде відхилкння більше за 20%
Мені знайомий з під Броварів, там де по 2 доби регулярно не буває світла, те саме про жир каже, в той час як у нас на пару годин раз в пару днів вимикають 🤷‍♂️
Зараз по всій області так. І у Вишневому і в Софіївський Борщагівці точно.
 
Можна і так. Банально перевірити в Березні пусковий струм. Чи буде відхилкння більше за 20%

Зараз по всій області так. І у Вишневому і в Софіївський Борщагівці точно.
А ти сам де використовуеш свої акб? У Вишневому?
 
Back
Top