Авто на батарейках?

Щось здається мені, що це саме ті «зелені бізнесмени», котрі понатикували поля панелей, і перепродавали державі по 5грн енергію, що по 1.68 з розетки брали :) а зараз без світла сидять, бо вся система дохла і інвертора звичайні не гібридні, (панелі мабуть такі самі) і навіть в сонячний день не можуть собі зібрати енергію для споживання.
Може й так :) хоча канал цікавий та й чолов'яга все робить самотужки і систем мінімум 3

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Набір, той що у Льоні, можна в будь-яку квартиру перенести «підмишкою» і поставити в стрій тупо з коробки. Не кажучи вже про будинок.
Ты понимаешь, я ненавижу сопли по дому в виде удлинителей и пр.
Я когда дом строил, то хотел типа городской квартиры но посаженной на участок, типа коттеджа, ну и собственно построил.
Меня в частных домах раздражали эти котлы, узлы труб, баки и пр, как и собственно котельные.
Поэтому у меня все скрыто в стенах, ничего не видно, даже подвод батарей из стен, а не из пола.
И до войны меня все это устраивало.
Поэтому эти АКБ и прочая хрень стоящая на полу или столе меня бесит.
С генератором решил частично вопрос, он у меня в гараже, выхлоп через гофру, ваще не мешает.
Запитать котел в принципе через связку инвертор+АКБ могу, там под ним ниша есть со стабом.
А вот дом подключать, то надо разломать щиток, добавить туда всяких свистоперделок и сделать под ним шкафчик для ИБП.
Ну камин с закрытой топкой и воздуховодами в 4 смежных комнаты есть.
 
Ты понимаешь, я ненавижу сопли по дому в виде удлинителей и пр.
Я когда дом строил, то хотел типа городской квартиры но посаженной на участок, типа коттеджа, ну и собственно построил.
Меня в частных домах раздражали эти котлы, узлы труб, баки и пр, как и собственно котельные.
Поэтому у меня все скрыто в стенах, ничего не видно, даже подвод батарей из стен, а не из пола.
И до войны меня все это устраивало.
Поэтому эти АКБ и прочая хрень стоящая на полу или столе меня бесит.
С генератором решил частично вопрос, он у меня в гараже, выхлоп через гофру, ваще не мешает.
Запитать котел в принципе через связку инвертор+АКБ могу, там под ним ниша есть со стабом.
А вот дом подключать, то надо разломать щиток, добавить туда всяких свистоперделок и сделать под ним шкафчик для ИБП.
Ну камин с закрытой топкой и воздуховодами в 4 смежных комнаты есть.
Ну так не парься
 
Камин страхует, генератор есть. Добавь под котёл ИБП и всего делов
 
Камин страхует, генератор есть. Добавь под котёл ИБП и всего делов
В потемках надоело ходить))
Фонари всякие то так, чтоб вилку к уху не подносить)
 
В потемках надоело ходить))
Фонари всякие то так, чтоб вилку к уху не подносить)
А і не потрібно ніяких переносок та дротів по хаті тягати. Берете Ecoflow/Bluetti, берете шнур з вилками на обох кінцях, втикаєте його в павербанк з однієї сторони та в якусь розетку, вимикаєте вхідні автомати на щитку - і у вас є ЕЕ в розетках по хаті та світло.
Підключення зарядної станції до квартири — Подаємо енергію у розетки
 
Last edited:
А і не потрібно ніяких переносок та дротів по хаті тягати. Берете Ecoflow/Bluetti, берете шнур з вилками на обох кінцях, втикаєте його в павербанк з однієї сторони та в якусь розетку, вимикаєте вхідні автомати на щитку - і у вас є ЕЕ в розетках по хаті та світло.
Підключення зарядної станції до квартири — Подаємо енергію у розетки
Так можна, але неправильно і трохи небезпечно. Якщо під розетки закладено кабель із перетином під 10 або 16а, а живлення піде як 32а може бути біда з проводкою в стінах. І точно буде біда, якщо не дай Боже, щось закоротить. Бо розетки по будинку - після автоматів...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
Так можна, але неправильно і трохи небезпечно. Якщо під розетки закладено кабель із перетином під 10 або 16а, а живлення піде як 32а може бути біда з проводкою в стінах. І точно буде біда, якщо не дай Боже, щось закоротить. Бо розетки по будинку - після автоматів...

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
Ну так всі ці маніпуляції звичайно треба раз зробити під наглядом електрика. Я через все це пройшов, і автомати і розетки, і КЗ через спільну землю на всіх фазах (поки що не второпав як вирішити це).

У мене також побудовано все так, що важко щось дотулювати. Щиток також в стіні вмурований, туди хіба шо пару автоматів можна доцепити і все, більше нічого не влізе.. але це вже діло кожного, або трохи погратися с проводами і заживити резервно весь будинок на час зими та військового стану, або ходити потемки наощуп, зато навкого феншуй і мінімалізм :)
 
Більше того, я ніхеріща не шарю в тій електриці та проводах, і мені від всього того тошно завжди було (та й зараз)…. але довелося трохи розібратися в теперішніх умовах, щоб отримати якийсь рівень комфорту, а не просто дротом з вулиці тягнути енергію від генератора до приладів та бігати з »пахучими» каністрами по морозу 🤷‍♂️
 
Last edited:
Ты понимаешь, я ненавижу сопли по дому в виде удлинителей и пр.
Я когда дом строил, то хотел типа городской квартиры но посаженной на участок, типа коттеджа, ну и собственно построил.
Меня в частных домах раздражали эти котлы, узлы труб, баки и пр, как и собственно котельные.
Поэтому у меня все скрыто в стенах, ничего не видно, даже подвод батарей из стен, а не из пола.
И до войны меня все это устраивало.
Поэтому эти АКБ и прочая хрень стоящая на полу или столе меня бесит.
С генератором решил частично вопрос, он у меня в гараже, выхлоп через гофру, ваще не мешает.
Запитать котел в принципе через связку инвертор+АКБ могу, там под ним ниша есть со стабом.
А вот дом подключать, то надо разломать щиток, добавить туда всяких свистоперделок и сделать под ним шкафчик для ИБП.
Ну камин с закрытой топкой и воздуховодами в 4 смежных комнаты есть.
Дим, ну никто ж уговаривать здесь не будет выйти на свет :)
Не хочешь проводов - терпи :)
Вон Лёня обьяснил самую простую и безболезненную схему (что бы не долбать щитки и стены, и всего лишь 1м кабеля с вилками потребуется).

Думаю эти (ниже фотка) все устройства тоже создавали не для того, что бы домохозяйка с тестером и вольтметром по хате бегала в поисках фазы и ноля :) да, дорого, но зато красиво :) и эффективно. Каждый в данной ситуации сам выбирает, как в его случае будет «комфортнее». Многих обычный генератор за глаза устраивает и закрывает все потребности, другие собирают системы с АКБ и инверторами, или с дорогими павербанкамм играются. Остальные сидят в потёмках в надежде, что вот вот всё починят и перестанут стрелять.

126E42FA-1221-4F7A-8307-830D4831A241.jpeg
 
Last edited:
Більше того, я ніхеріща не шарю в тій електриці та проводах, і мені від всього того тошно завжди було (та й зараз)…. але довелося трохи розібратися в теперішніх умовах, щоб отримати якийсь рівень комфорту, а не просто дротом з вулиці тягнути енергію від генератора до приладів та бігати з »пахучими» каністрами по морозу 🤷‍♂️
Чисто ради цифри.
Є кінечна сумма грошей які були затрачені для "комфорту".
 
Є кінечна сумма грошей які були затрачені для "комфорту".
Я там на попередній сторінці писав:
Екофлов Дельта 2 на 1кВт - 1200Є
Додаткова батарея до неї також на 1кВт - 800Є.
Цим можна було б обмежитись, але коли не було Екофлова ще, а котел потрібно було вмикати, купив інвертор (9000грн) + LiFePO4 акум на 100Аг (23500грн).
Це все, якщо не виаховувати ще різні портативні павербанки для ноута і телефонів
 
Я так розумію +/- 100000грн.
Питання. Чисто цифри.
Не легше і дешевше було вирішити питання генератором?
На скільки кВт?
 
Я так розумію +/- 100000грн.
Питання. Чисто цифри.
Не легше і дешевше було вирішити питання генератором?
На скільки кВт?
і куди його мантулити в квартирі, наприклад?
і маслати годинами напрольот бенз на вітер? При споживанні 200-300Вт в годину дубасити 1-2-3Квт генератором? :)
 
і куди його мантулити в квартирі, наприклад?
і маслати годинами напрольот бенз на вітер? При споживанні 200-300Вт в годину дубасити 1-2-3Квт генератором? :)
Простіше за годину зарядити 1Квт павербанку і день споживати в тиші, здається, не витрачаючи без на вітер та не дратувати вуха :)
 
У мене рішення в 2,5 рази дороще ніж у Льоні (з Екофлоу), але в 7 разів автономніше по емкості і в 3 рази потужніше по навантаженню та швідкості зарядки.
 
Хоча мені ще для повної електро-автономності треба прикупити генератор, щоб можна було раз в 2-3 дні підтикнути до своєї системи на 4-5 годин та вкачати 10-12Квт резерву заново.
 
Хоча мені ще для повної електро-автономності треба прикупити генератор, щоб можна було раз в 2-3 дні підтикнути до своєї системи на 4-5 годин та вкачати 10-12Квт резерву заново.
Дуже схоже що ти захопився всіма цими приколюхами))

На рахунок генератора - невже за різницю в ціні між гіперпавербанками та генератором не можна було накупити палива на роки вперед? Тим паче якщо генератор на газу.
 
3кВт генератор бензин/газ konner&sohnen 40к, решту 210 000 грн / 30грн/л = 7000л газу. Та можна його взагалі не тушити і не думати про паливо
 
і куди його мантулити в квартирі, наприклад?
і маслати годинами напрольот бенз на вітер? При споживанні 200-300Вт в годину дубасити 1-2-3Квт генератором? :)
Я вважав що експерти цієї теми живуть в приватних будинках.
Не?

Про квартиру згоден.
 
Хоча мені ще для повної електро-автономності треба прикупити генератор, щоб можна було раз в 2-3 дні підтикнути до своєї системи на 4-5 годин та вкачати 10-12Квт резерву заново.
Це якась наркоманія. :) все мало.
Бюджет вийде десь під +0.5мульйона.
Ціна генератора на +30квт. Ще й сусідам роздавати за оплату. Бізнес. Йопта.
 
Це якась наркоманія. :) все мало.
Бюджет вийде десь під +0.5мульйона.
Ціна генератора на +30квт. Ще й сусідам роздавати за оплату. Бізнес. Йопта.
"У самурая нэт целі, только путь!" :):):)
 
Давайте ще розкажіть, що можна замість БМВ їздити на Таврії. І дешево і сердито і їде. І на ціну БМВ можна 20 Таврій купити на кожен день, і найняти раба, шоб штовхав її кожні 100км шляху.
Продовжувати?
 
Нічого, час покаже :) зима лише почалась.
 
Я до того що як варіант для приватних будинках можно було б розглянути придбання того ж 30квт генератора на +5ть господарств. якщо люди мають гроши да не якісь довбойоби і мають здатність домовлятися.
Середній чек отих всіх цацок +100грн на будівлю.
5-6ть це +500.
Як варіант.
Сплата по лічильнику на паливо.
Ну такоє. Для варіанту.
Хоча з людьми важко. Знаю. :)
 
3кВт генератор бензин/газ konner&sohnen 40к, решту 210 000 грн / 30грн/л = 7000л газу. Та можна його взагалі не тушити і не думати про паливо
А робити ТО генератору кожний тиждень - і заливати в нього паливо/газ кожен день, а чи витримає недорогий генератор такі тривалі навантаження протягом зими в режимі нон-стоп?

Можна 10 генераторів ще купити на підміну, не? :)
 
Давайте ще розкажіть, що можна замість БМВ їздити на Таврії. І дешево і сердито і їде. І на ціну БМВ можна 20 Таврій купити на кожен день, і найняти раба, шоб штовхав її кожні 100км шляху.
Продовжувати?
Та я чисто па пі з де ть. :)
Кожен дро як хоче. У вільній країні живемо. Слава Богу.
 
Я до того що як варіант для приватних будинках можно було б розглянути придбання того ж 30квт генератора на +5ть господарств. якщо люди мають гроши да не якісь довбойоби і мають здатність домовлятися.
Середній чек отих всіх цацок +100грн на будівлю.
5-6ть це +500.
Як варіант.
Сплата по лічильнику на паливо.
Ну такоє. Для варіанту.
Хоча з людьми важко. Знаю. :)
Звичайно в якомусь таунхаусі можна скинутись на свою підстанцію/потужний генератор і заживити всіх сусідів. Але ціна такого питання разом з витратами подальшими на обслуговування вийшла б на рило не дуже меньше ніж подібне приватне рішення як у мене, наприклад.
 
А робити ТО генератору кожний тиждень - і заливати в нього паливо/газ кожен день, а чи витримає недорогий генератор такі тривалі навантаження протягом зими в режимі нон-стоп?

Можна 10 генераторів ще купити на підміну, не? :)
Це вже "інтонація" власників електрокарів. :)
 
Back
Top