Машины PL/LT/BG/CZ мнение.

А че собственно обзываться то А?
То что Государство на попуске по бляхам? Че друг другу ярлыки вешать?
У меня больше вопросов к Государству если честно. Министр инфраструктуры на ТВ заявил что он приверженец мИсли что авто не роскошь а средство.
Ехал в такси на бляхах. Ауди вполне целое как по ходу. Таксист свой ай30 продал за 10ть и купил А8 или А6 за 3три.
 
Возможно, кому-то и не понравиться, но внесу и свою ложку деГГтю в эйфорию владения "бляхами".
НИКТО из владельцев сих повозок никогда не признается, что его душит жутчайшая жаба вкладывать средства в эти машини, потому как в глубине души, все понимают, что они не являются их собственниками. Предупреждая противоречащий вой, приведу несколько примеров - уверен, у каждого их уже десятки: один знакомый загнал дизельный мерс в универсале 03г, на вопрос об обслуживании, так как уже дымит, шо паровоз, был ответ - я его взял за 3к, два года поезжу и за 2 продам...ничего не вкладывая. Нормальная такая математика....Под окном стоит другой универсал 02 года выпуска - уже на коленях в прямом смысле этого слова - стойки или пружины гавкнули. Уверен, что никто и его обслуживать не будет, так как там трое детей. Поэтому, внимание вопрос, отдают ли себе отчет владельцы блях - что они являются источником повышенной опасности на дорогах?? И может кто-нибудь искренне ответить, готов ли он вкладывать немаленькие средства в старый премиум сегмент, не являясь его владельцем??
Про то, что они в своей массе, тупо невменяемые в своей безнаказанности на дорогах, я просто умолчу...

Как по мне, даже полное отсутсвие аммо и половины пружин не делают винтажную бэху или мерс даже на 10% опаснее чем новое изделие уг китайского автопрома. Китайского в широком смысле, от чисто китайцев, до вполне немецких факвагенов. Вообще, все, что ездит на эзщац приводе переднем достойно только презрения и о нем не стоит говорить на нашем фопуме в ином дискурсе, как о куске кала
 
Last edited:
Ви справді вважаєте, що про це повинна піклуватись саме держава? І знову незрозуміле мені дистанціювання від держави - ви не її частка? Звідки ця позиція, что вам хтось щось винен? Вчіться, заробляйте, купуйте.
мені особисто всеодно, я не збираюся на бляхах їздити,
а взагалі то держава (її керівництво) саме винна, тому що громадяни платять їй податки, вона існує на цих податках, тому і хочеться щоб був якийсь зворотній зв*язок від держави.

і доречі як саме через "Податки платити, хабарів не давати, ПДР виконувати і т.д і т.п.... " підніметься купівельна спроможність кожного?

чим не влаштовує досвід Білорусі, Грузії? ну немає свого автопрому, то що тоді захищати..
 
чим не влаштовує досвід Білорусі, Грузії? ну немає свого автопрому, то що тоді захищати..

Как вариант официалов.
Сейчас как ни крути, но новую с салона "взять" имей пол ляма. +что там у нас с кредитованием? Каков %?
 
ви, будьласка, якщо хитрожопий, то не треба вішати ярлики на інших. ми що знайомі? чи ви особисто мене знаєте? бля, і звідки ви знаєте як я живу - чесно чи не зовсім? що за висір шановний? при чому тут середній клас? середній клас вибирає корейців та японців посвежіщі, це в моїй реальності. а хітрожопі та хітрозроблені обирають польські трупи, та потім мене на сервісі хочуть надурити. це моя реальність. а ви шановний, хочаб орієнтуєтесь скільки коштує нормальна е30, е36, е38, е34, е39, е46 в Польші та в бундесе? недавно товариш взяв е30 універсал за 2500евро, пригав від щастя, що дешево. другий взяв е46 2,0дізель універсал, все про все вийшло більше 5000євро. нормальна є 39 там коштує 5-6-7 тисяч, є60 випригує за десять, а те що тут їздить там коштує 1500євро. це моя реальність. і більшість меганів, гольфів під новий закон пригоняють теж повний хлам. без лоха і жизнь плоха
Ну ви ж ярлики розвішуєте,що всі бляхи трупи а люди що на них їздять хитродупі,то я теж,так би мовити скористався...
 
Ну ви ж ярлики розвішуєте,що всі бляхи трупи а люди що на них їздять хитродупі,то я теж,так би мовити скористався...

я ж написав, уточнив, що то ті люди, яких я знаю особисто, і бачу кожен день. але тенденція, на моє глибоке переконання, буде сильно поширюватись. нічого особистого до вас та інших. я нікого не засуджую, написав своє бачення сітуації.
дуже смішні сітуації, коли наши гонщіки впарюють бляхі києвлянам чи одесітам. в Польші ,наприклад, середня ціна трупа е39 коштує від 1000 до 1500 євро, правда вже тяжко і там знайти трупи, бо всі вже в нас катаються) тут їм вже трохи підмальовують губки і продають за 3000-3500 євро. і це треба бачити, ті щасливі лиця покупців, коли вони купляють ідеальне авто преміум з Європи всього за яких то 3000євро! зі сторони і смішно і плакати хочеться. ось тут проявляється вся сутність нашої сітуації, вся печаль. я то знаю, що це авто не доїде до Одеси чи Київа. воно то доїде, але як. це норма і стандартна сітуація. ось тут вся хитрожопість наших людий, як продавців, так і покупців. тому що, ще раз повторю, нормальне авто коштує не дешевше, чим в нас.
 
мені особисто всеодно, я не збираюся на бляхах їздити,
а взагалі то держава (її керівництво) саме винна, тому що громадяни платять їй податки, вона існує на цих податках, тому і хочеться щоб був якийсь зворотній зв*язок від держави.
Як ви гадаєте, який відсоток громадян честно платить податки? Я не захищаю державу, я просто на рівні своїх знайомих маю певну статистику. І вона вражає.

і доречі як саме через "Податки платити, хабарів не давати, ПДР виконувати і т.д і т.п.... " підніметься купівельна спроможність кожного?
В європі ж піднялась. Купівельна спроможність, повторюсь, це одна з граней розвитку суспільства вцілому.

чим не влаштовує досвід Білорусі, Грузії? ну немає свого автопрому, то що тоді захищати..
Цілком влаштовує. Але, наскільки я знаю, в цих країнах РОЗМИТНЕННЯ дешеве для ВСІХ. А не якісь привілеї для легалізації їзди на авто на іноземних номерах. Відчуваєте різницю?

Жоден бляховод тут не написав, що він хоче змінити ситуацію ДЛЯ ВСІХ громадян, дати можливість РОЗМИТНЕННЯ честного, з постановкою на облік і т.д, але не з такими поборами. Я б таке підтримував обома руками і ногами.
 
Жоден бляховод тут не написав, що він хоче змінити ситуацію ДЛЯ ВСІХ громадян, дати можливість РОЗМИТНЕННЯ честного, з постановкою на облік і т.д, але не з такими поборами. Я б таке підтримував обома руками і ногами.

Я,наприклад,тільки про це й говорю...не про легалізацію блях, а скасування поборів з авто в цілому...
Тільки коли людина сама зможе поїхати і вибрати собі авто,заплатити символічну плату за реєстрацію,пройти ТО,тільки тоді сумна статистика з СТО про трупи на колінах пройде як страшний сон...
 
Кстати да, интересно.:)

Отписался выше.

Жоден бляховод тут не написав, що він хоче змінити ситуацію ДЛЯ ВСІХ громадян, дати можливість РОЗМИТНЕННЯ честного, з постановкою на облік і т.д, але не з такими поборами.

Я за таке! Я проти незаконних поборів з усіх, а не тільки з бляховодів!
 
Як ви гадаєте, який відсоток громадян честно платить податки? Я не захищаю державу, я просто на рівні своїх знайомих маю певну статистику. І вона вражає.

В європі ж піднялась. Купівельна спроможність, повторюсь, це одна з граней розвитку суспільства вцілому.

Цілком влаштовує. Але, наскільки я знаю, в цих країнах РОЗМИТНЕННЯ дешеве для ВСІХ. А не якісь привілеї для легалізації їзди на авто на іноземних номерах. Відчуваєте різницю?

Жоден бляховод тут не написав, що він хоче змінити ситуацію ДЛЯ ВСІХ громадян, дати можливість РОЗМИТНЕННЯ честного, з постановкою на облік і т.д, але не з такими поборами. Я б таке підтримував обома руками і ногами.

Я не бляховодка, но за то, чтобы правовой статус-кво был сохранен и увеличение количества блях минимум до половины автопарка
 
Мегги, ти вже визначся шо ли)
 
Как по мне, даже полное отсутсвие аммо и половины пружин не делают винтажную бэху или мерс даже на 10% опаснее чем новое изделие уг китайского автопрома. Китайского в широком смысле, от чисто китайцев, до вполне немецких факвагенов. Вообще, все, что ездит на эзщац приводе переднем достойно только презрения и о нем не стоит говорить на нашем фопуме в ином дискурсе, как о куске кала

Да неужели?

Как вариант официалов.
Сейчас как ни крути, но новую с салона "взять" имей пол ляма. +что там у нас с кредитованием? Каков %?

Так процент по кредитованию напрямую зависит от уровня инфляции и стабильности национальной валюты. Или я ошибаюсь?
 
Как по мне, даже полное отсутсвие аммо и половины пружин не делают винтажную бэху или мерс даже на 10% опаснее чем новое изделие уг китайского автопрома. Китайского в широком смысле, от чисто китайцев, до вполне немецких факвагенов. Вообще, все, что ездит на эзщац приводе переднем достойно только презрения и о нем не стоит говорить на нашем фопуме в ином дискурсе, как о куске кала
Да неужели?
Вот тоже об этом... Неужели ?????
Ну и конечно плюсик от автора темы под этим постом MaggiGrace о многом говорит...
 
Я,наприклад,тільки про це й говорю...не про легалізацію блях, а скасування поборів з авто в цілому...
Я за таке! Я проти незаконних поборів з усіх, а не тільки з бляховодів!
Браво! В чому виражається ваше прагнення?

Ви в пікеті під ВР вимагаєте змін до законів? Чи петиції збираєте? Чи як ви боретесь за цю світлу ідею на благо всіх автовласників?

Чи спокійно катаєтесь за кермом автомобіля на бляхах?
Вам завтра дозволять ці бляхи залишити собі довічно - і все. Вас ВЖЕ влаштовує це авто. Вас ВЖЕ влаштовує ця схема. Яке вам діло до того, за яку суму хтось буде розмитнювати авто, якщо ви вважаєте за нормальне взагалі не розмитнювати?
 
Браво! В чому виражається ваше прагнення?

Ви в пікеті під ВР вимагаєте змін до законів? Чи петиції збираєте? Чи як ви боретесь за цю світлу ідею на благо всіх автовласників?

Чи спокійно катаєтесь за кермом автомобіля на бляхах?
Вам завтра дозволять ці бляхи залишити собі довічно - і все. Вас ВЖЕ влаштовує це авто. Вас ВЖЕ влаштовує ця схема. Яке вам діло до того, за яку суму хтось буде розмитнювати авто, якщо ви вважаєте за нормальне взагалі не розмитнювати?

В постійній і беззаперечній підтримці рухів, які за це борються. Не обов'язково стояти під ВР і пікетувати спалюючи сигнал авто, щоб підтримувати загальний рух, хоча і це потрібно інколи робити. Як я уже говорив - я не роблю це так активно, як хотілося б. Ваші постійні зауваження про мою хитродупість чи зневагу до інших людей, що заплатили за авто усі податки - помилкові. Ви мене не знаєте, а лише читаєте уривки тих думок, які я висовлюю на дану тему відповідаєю на запитання чи репліки інших форумчан сприймаючи усе через призму упередженості.
По суті теми я не хотів би, щоб тема розвивалась у сторону політики, держави, керівництва, чи кидання інших людей.
Факт у тому, що такі автомобілі є, і їх не 100 і не 200. Мені вкрай шкода, що деякі форумчани ставляться до усіх таких власників упередженно, адже їх більше мільйона - і це вагома зріла частина (середній вік від 20 до 65 років) нашого з вами суспільства у якому ми живемо, яка б вона не була на вашу думку погана.
 
вон в МММ миллионы вкладчиков были, и все верили в светлое будущее, так что численностью тут не чего аргументировать.......
 
Вот тоже об этом... Неужели ?????
Ну и конечно плюсик от автора темы под этим постом MaggiGrace о многом говорит...

Эээ , в оверквокинге цитат собрались те, кто , когда у него потечет аммо меняют их оба, несмотря на то, что второй таки исправен?
 
Не обов'язково стояти під ВР і пікетувати спалюючи сигнал авто, щоб підтримувати загальний рух
А на пунктах пропуску кордону обов'язково?
Чи то не бляховоди перекривали переходи, спалюючи клаксони ? Не було? Чи забули? Погугліть де, коли це відбувалося і чого вимагали. Загальний рух підтримували?

когда у него потечет аммо меняют их оба, несмотря на то, что второй таки исправен?
:facepalm:

А когда один кроссовок порвался - второй тоже выбрасываете или носите дальше, ведь он же целый?
 
Эээ , в оверквокинге цитат собрались те, кто , когда у него потечет аммо меняют их оба, несмотря на то, что второй таки исправен?

Именно ;)
Если второй таки исправен, то он может полежать на полочке на всякий случай.)
 
А на пунктах пропуску кордону обов'язково?
Чи то не бляховоди перекривали переходи, спалюючи клаксони ? Не було? Чи забули? Погугліть де, коли це відбувалося і чого вимагали. Загальний рух підтримували?

:facepalm:

А когда один кроссовок порвался - второй тоже выбрасываете или носите дальше, ведь он же целый?

Ну во первых я со школьного возраста вышла поколение назад, чтобы кроссовки носить. Тем более до порванного состояния:facepalm: думаю будет более уместная аналогия с одним порванным чулком или носком. Если есть такой же, почему не носить один старый, один новый?
 
Таких людей надо садить на всю жизнь. Если он муд*к, то не имеет значения на каких номерах он совершил преступление.
Ничего показательного. Мало ли людей на укр номерах покидают место преступления?
И, что бы люди не чувствовали безнаказанность на таких авто - их надо регистрировать. И я за то, что бы они были зарегистрированы на тех, кто ездит.
 
мало, потому что вычислят и по номерам и по доверке..
 
Таких людей надо садить на всю жизнь. Если он муд*к, то не имеет значения на каких номерах он совершил преступление.
Ничего показательного. Мало ли людей на укр номерах покидают место преступления?
И, что бы люди не чувствовали безнаказанность на таких авто - их надо регистрировать. И я за то, что бы они были зарегистрированы на тех, кто ездит.

ви взагалі розумієте, що пишите. виходить так, що кто завгодно поїхав за кордон, пригнав собі драндулєт, і його тут вільно зареєстрував? но такого не може бути апріорі. я не зрозумів ще інфо, але сьогодні або на днях вже підписана угода між Україною та Євросоюзом про єдину автомобільну базу. совпадениє, не думав. але підозрюю, що досить скоро шара закінчиться.
 
А може шара тiлькi починается?

Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
 
ви взагалі розумієте, що пишите. виходить так, що кто завгодно поїхав за кордон, пригнав собі драндулєт, і його тут вільно зареєстрував? но такого не може бути апріорі. я не зрозумів ще інфо, але сьогодні або на днях вже підписана угода між Україною та Євросоюзом про єдину автомобільну базу. совпадениє, не думав. але підозрюю, що досить скоро шара закінчиться.

Я повністю не тільки розумію але і усвідомлюю що я пишу.
Чому не може бути апріорі?
Якщо закінчиться - посмієтеся разом із іншими учасниками з мене та інших таких як я.
Але якщо не закінчить.... що тоді? Єдина автомобільна база нічого не дасть людям, в яких все нормально оформлено і є відповідні доручення, які діють на території Євросоюзу.
 
Я повністю не тільки розумію але і усвідомлюю що я пишу.
Чому не може бути апріорі?
Якщо закінчиться - посмієтеся разом із іншими учасниками з мене та інших таких як я.
Але якщо не закінчить.... що тоді? Єдина автомобільна база нічого не дасть людям, в яких все нормально оформлено і є відповідні доручення, які діють на території Євросоюзу.

навіщо мені завтра сміятись? я сміявся вже вчора і сміюсь сьогодні. це ваш вибір.
 
А може шара тiлькi починается?

Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk

не думав))) цей бардак треба закінчувати, і він такі закінчиться рано чи піздно
 
Back
Top