Машины PL/LT/BG/CZ мнение.

дуже цікаво, звідки в Дніпрі взялись всі бізнесмени та олігархи? все чесно? всі податки заплачені? бізнес з нуля? жодного разу не нагнули державу та пересічних громадян? основну картину я для себе бачу, саме ці новодєльні олігархи сходу довели країну до такого стану, просрали схід та крим, а потім будуть вчити, як мені жити) бляхи їм заважають) так поверніть все вкрадене і не буде блях, а ще зможемо мвф кредітнути.
 
.

Получается что-то типа чиновники сидящие на схемах это ...андоны , а мы все Дартаньяны и Робин Гуды когда закон нарушаем...

саме так і є. навіщо завуальовувати - ГАНДОНИ і ПІДЄРАСТИ. чи є якись контраргументи?
 
Last edited:
Наверно нужно в бан отправлять за маты. По хорошему не доходит.
 
так то ж літературне слово
 
а як ти тиснеш бляхою?)))

Та невже?? А з яких пір не підскажеш?

Извиняюсь . Теперь вместо троеточий , буду использовать только литературные слова а-ля ПИДАРАСЫ и ГАНДОНЫ .
 
Last edited:
Та невже?? А з яких пір не підскажеш?

Ігор, я відповідаю за своі пости, нe зрозумів тeбe)
 
Извиняюсь . Теперь вместо троеточий , буду использовать только литературные слова а-ля ПИДАРАСЫ и ГАНДОНЫ .

ось цe якось нe вяжиться з жінкою на ф10 535. Про чeсний бізнeс та сплачeні податки нeма, що і говорити. Трeш якийсь
 
Ігор, я відповідаю за своі пости, нe зрозумів тeбe)

А де я сказав, що то тобі?) Просто написали майже одночасно. А про
ПИДАРАСЫ и ГАНДОНЫ
то теж не гарно, згоден?
 
Извиняюсь . Теперь вместо троеточий , буду использовать только литературные слова а-ля ПИДАРАСЫ и ГАНДОНЫ .

Ваше право, але не раджу.
 
а як ти тиснеш бляхою?)))

ось цe якось нe вяжиться з жінкою на ф10 535. Про чeсний бізнeс та сплачeні податки нeма, що і говорити. Трeш якийсь

Насчёт жинки я уже писал выше . Если всё настолько туго с чувством юмора , могу лично для вас выслать фото тех.паспорта и водительского удостоверения в личку. Чтобы вы "не думали и не гадали" и спали спокойно .
Понятно что не о чем говорить ....Я из себя святого по моему нигде не строил в плане добропорядочного плательщика всех налогов в полном объеме и соблюдения всех законов .
Где будет возможность лазейки неуплаты налогов , я в неё скорее всего нырну . Точно так же как и буду решать , скорее всего , за деньги выгодные для меня вопросы . Потому как в противном случае , мой бизнес , будет элементарно неконкурентоспособным . И я как законопослушный бизнесмен платящий все налоги и ждущий разрешения по пол года , буду в заведомо проигрышном положении , по сравнению с конкурентом который играет не по честному . Всего лишь пример , своего бизнеса у меня нет .

Просто в отличии от некоторых , я не делаю заявлений что неуплата налогов это борьба с злочынною владою или способ повлиять на неё , делая из себя тем самым борца за справедливость . И не кипишую что мой нелегально завезённый корч полиция не хочет искать .
 
И что, эти люди пойдут таможить, к примеру, пассат б5 1,9 дизель 2003 года??? Итак, согласно описания в статье: 75 евро * 1,9 * 15 = 2137,5 Евро.
Хрен там. Удавятся :)
 
И что, эти люди пойдут таможить, к примеру, пассат б5 1,9 дизель 2003 года??? Итак, согласно описания в статье: 75 евро * 1,9 * 15 = 2137,5 Евро.
Хрен там. Удавятся :)

там в законопроекті (тексту котрого ще нема, але є слова Южаніної), крім пряників для офіційної реєстрації, є ще батоги для бляхо-наїздників :yes3:
 
З пояснювальної записки до законопроекту:

- скасувати оподаткування акцизним податком кузовів для легкових транспортних засобів. Сьогодні ставка для нових кузовів складає 218 євро за одиницю та 872 євро для кузовів, що використовувалися;

про зубожіння і втрату баришів автодилерами:

за 2017 рік в Україну було ввезено 70908 легкових транспортних засобів, що використовувалися, вироблених з 1 січня 2010 року, сума сплачених митних платежів за які склала 5,377 млрд. гривень.
Запровадження цих норм не вплинуло на сегмент нових легкових автомобілів, яких у 2017 році було ввезено в Україну 80628 одиниць (на 28% більше показника 2016 року), сума сплачених митних платежів за які склала 15,790 млрд. гривень.

про втрати держбюжету від зниження митних платежів:

Реалізація положень проекту Закону не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.
На основі митної статистики за 2017 рік щодо кількості ввезення в Україну нових легкових транспортних засобів, легкових транспортних засобів, вироблених з 1 січня 2010 року, а також кількості легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації, які сьогодні перебувають на митній території України, та з прийняттям пов'язаного законопроекту "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" зможуть пройти митне оформлення та бути зареєстрованими в Україні, запровадження нової моделі оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів не призведе до втрат державного бюджету у 2018 році.
 
Про бляхарів, що їздять вічно п'яними, грабують банки і тікають з місця ДТП.
За даними МТСБУ, дві третини з них купили автоцивілку.
Це дуже багато, як на мене.
 
За даними МТСБУ, дві третини з них купили автоцивілку.
Це дуже багато, як на мене.

Интересно, как они могли купить автоцивилку, если формат заполнения полиса не предусматривает всякую чухню, в виде 3 букв на латине, и 3 цифр!?
Это как паспорт гражданина Украины заполненный арабской вязью.
 
Интересно, как они могли купить автоцивилку, если формат заполнения полиса не предусматривает всякую чухню, в виде 3 букв на латине, и 3 цифр!?
Это как паспорт гражданина Украины заполненный арабской вязью.

Не бачу причини з якої страхова компанія не поміняла-б формат, щоб заробляти на бляхарях гроші.

Хіба на цьому форумі не було історій про ДТП з бляхою, де у бляхи була страховка і жили учасники довго і щасливо і все у них було (з виплатами) ок?

Так чи інакше, інфа від Южаніної (з пояснювальної записки), а у неї - від МТСБУ.
 
І ще одне, дата вступу в дію закону прописана днем опублікування. Тобто зміни можуть настати не з першого січня, а набагато раніше. Або пізніше :), але точно не пізніше, ніж за кілька місяців до виборів. Я думаю, десь восени.
 
Не бачу причини з якої страхова компанія не поміняла-б формат, щоб заробляти на бляхарях гроші.

Есть закон про автогражданку, и страховые не могут сами что то менять, тем более кардинально.

не було історій про ДТП з бляхою, де у бляхи була страховка і жили учасники довго і щасливо і все у них було (з виплатами) ок?

Историй в интернете хоть отбавляй..
Страховая даже по доверке от хозяина не выплачивает, а тут прям такая манна для бляхарей!?
 
І ще одне, дата вступу в дію закону прописана днем опублікування. Тобто зміни можуть настати не з першого січня, а набагато раніше. Або пізніше :), але точно не пізніше, ніж за кілька місяців до виборів. Я думаю, десь восени.

Виборів не буде. А от військовий стан вже маячить на горизонті.
 
Есть закон про автогражданку, и страховые не могут сами что то менять, тем более кардинально.

Мені лінь вичитувати закон про автоцивілку, бо немає підстав в цьому випадку не довіряти Южаніній. А також непоодиноким історіям в інтернеті, інструкціям як отримати страховку від бляхаря, як бляхарю купити страховку і т.п.
Може їм "зелену карту" виписують, або ще хз як.


Страховая даже по доверке от хозяина не выплачивает, а тут прям такая манна для бляхарей!?

Де манна? Страхові кровно зацікавлені в тому, щоб страховку продати, а потім, при настанні страхового випадку, провести виплати згідно угоди. В цьому їх бізнес, а бляхи - ніша.
 
Виборів не буде. А от військовий стан вже маячить на горизонті.

А можна детальніше? :popcorm1:
 
Страхові кровно зацікавлені в тому, щоб страховку продати, а потім, при настанні страхового випадку, провести виплати згідно угоди.

По первой части согласен, а вот провести выплату повеселило))
 
По первой части согласен, а вот провести выплату повеселило))

Ну хіба-що це якісь одноклітинні компанії, котрі не розуміють, що кидки клієнтів вбивають бізнес.
 
Ну хіба-що це якісь одноклітинні компанії, котрі не розуміють, що кидки клієнтів вбивають бізнес.

:biggrin:
 
Ну хіба-що це якісь одноклітинні компанії, котрі не розуміють, що кидки клієнтів вбивають бізнес.

Весь бизнес страховых компаний основан на кидках. Будешь не ты будет следующий..., а ты пойдешь к другому...) На бляху в принципе нельзя выписать осаго, тк оно расчитанно на резидетов. По идее у бляхоря должна быть грин карта, но сильно сомневаюсь видя этоту прослойку общества, что они в состоянии поддерживать гринкарту, которая дороже на порядок ОСАГО.

Фантазуйте.
готов поспорить, что будут обычные выборы, - президент будет Порошенко, БПП - будет большинство...
 
Last edited:
Back
Top