УДАЛИТЕ!

Status
Not open for further replies.
По статистике средний возраст автомобиля в европе 9.5 лет. Это очень показательная цифра: европейцы считают деньги. Они знают им цену. Они понимают, что если у тебя хорошая 7-летняя бмв копейка, то ты можешь доложить 20к евро и купить новую бмв копейку... которая по сути будет той же самой. Ну да, пару "рюшечек" появится, но не на 20к.
А у нас всё делится по принципу понтов: надо взять всё по самые помидоры, в кредит или хоть почку продать - лишь бы казаться (а не быть) дороже чем есть.
Еще в 2007 году у меня на работе ржал начальник-француз по поводу двух коллег: один тогда взял мазду3 в кредит, второй взял лансер. ЗП была у каждого до 1000 баксов. Так вот француз сказал фразу, которую я до сих пор помню: "Странный вы народ: дома жрать нечего, а машину в кредит взять и заправить - бабки всегда найдутся".
 
По статистике средний возраст автомобиля в европе 9.5 лет. Это очень показательная цифра: европейцы считают деньги. Они знают им цену. Они понимают, что если у тебя хорошая 7-летняя бмв копейка, то ты можешь доложить 20к евро и купить новую бмв копейку... которая по сути будет той же самой. Ну да, пару "рюшечек" появится, но не на 20к.
А у нас всё делится по принципу понтов: надо взять всё по самые помидоры, в кредит или хоть почку продать - лишь бы казаться (а не быть) дороже чем есть.
Еще в 2007 году у меня на работе ржал начальник-француз по поводу двух коллег: один тогда взял мазду3 в кредит, второй взял лансер. ЗП была у каждого до 1000 баксов. Так вот француз сказал фразу, которую я до сих пор помню: "Странный вы народ: дома жрать нечего, а машину в кредит взять и заправить - бабки всегда найдутся".

ну как -то так0) но вообще там лизинг распространен 300 евро в мес на машину)) через 2 года меняешь ... и все норм)) чем меньше ДТП штрафов тем дешевле страховка... ну И т.д. Прогарммируеміе Регуляторы на отопление.... температура в Помещении +17-+16 тоже Экономия... Мусор сортеруют не потму что Такие Хорошие а потому что сортированый мусор бесплатно можно выкидывать а за не сортированый Нужно Платить. чем меньше несортированного мусора - тем дешевле. Меняем ментальность )) и будет нам счастье))
 
Був в Парижі,

та це велике досягнення)) вже сміло можно щось порівнювати та повчати інших
 
Занкомой прислали письмо от Местного органа управления, с Предупреждением за то что она скачала какой-то фильм через торрент.
както видел на Ютуб блогер говорил о стоимости владения Ауди а8 10тилетней в Германии.. так вот нужно отвалить 3500 евро в год за то чтобы машина просто стояла в Гараже)

п.с. я не повчаю, кажу про свої спостередження.
 
Last edited:
Занкомой прислали письмо от Местного органа управления, с Предупреждением за то что она скачала какой-то фильм через торрент.
както видел на Ютуб блогер говорил о стоимости владения Ауди а8 10тилетней в Германии.. так вот нужно отвалить 3500 евро в год за то чтобы машина просто стояла в Гараже)

п.с. я не повчаю, кажу про свої спостередження.

"В огороде бузина, а в Киеве - дядька." - вот ваши "спостередження".
 
Занкомой прислали письмо от Местного органа управления, с Предупреждением за то что она скачала какой-то фильм через торрент.
както видел на Ютуб блогер говорил о стоимости владения Ауди а8 10тилетней в Германии.. так вот нужно отвалить 3500 евро в год за то чтобы машина просто стояла в Гараже)

п.с. я не повчаю, кажу про свої спостередження.

якісь неправильні спостереження.
торентами не місцеве самоуправління займається, а зовсім інші здирники
машина в гаражі взагалі ніяких грошей не потребує
 
чомусь, більше всього розказують як добре живеться закордоном ті люди, які там ніколи не були (турція/єгипет не рахується), але їм сусід/знайомий розказав і тепер вони все знають

Я не скажу за всю Одесу, але у цій конкретно темі якось навпаки виходить - люди які не були / не жили, розказують як там за кордоном фігово / не райдужно, криво переповідаючи історії "знайомих" з Ютуба.
 
Так расскажите, как первоисточник, когда и куда переехали, сколько лет, какое образование, семья есть или нет, сколько проживаете, ПОЧЕМУ уехали из Украины, на какой уровень доходов претендуете, ну и сколько стоит авто и уровень обслуги?
 
Так расскажите, как первоисточник, когда и куда переехали, сколько лет, какое образование, семья есть или нет, сколько проживаете, ПОЧЕМУ уехали из Украины, на какой уровень доходов претендуете, ну и сколько стоит авто и уровень обслуги?

А медичну картку, податкову декларацію і роздруківку дзвінків з телефона не треба?
 
а так все хорошо начиналось, а тут на тебе
я оттуда но рассказывать не буду
 
Я не скажу за всю Одесу, але у цій конкретно темі якось навпаки виходить - люди які не були / не жили, розказують як там за кордоном фігово / не райдужно, криво переповідаючи історії "знайомих" з Ютуба.

На Вашем месте, я б не стал говорить "за всех" (раз уж вы в Одесском формате просите)
Лично я там бывал, и не раз. Да, я там не жил на ПМЖ, но поверьте: у меня такое невероятное количество коллег набралось за последние 5 лет по айти сфере, кто за бугор уехал и вернулся (или не вернулся), что я достаточно всего знаю чтоб принять решение.
А варианты описываются достаточно простым набором: если ты едешь туда сам на работу - это одно. Если с женой которая будет работать - это другое, если с женой, которая не будет работать - это третее, а если с детьми - то четвертое.
Если ехать самому - можно с корешем/двумя снимать жильё, кушать в супермаркетах, взять тачку за 3к одну на троих и все заработанные бабки откладывать. А если хочешь поехать с семьей - то траты будут такие, что не то что не отложишь - не хватит даже на просто норм уровень жизни.
Несколько цифр:
Налог в европе в зависимости от страны и зарплаты 30-50% от ЗП.
Муниципальный детсад в Гданск, Польша: 300 евро в месяц.
Штраф за превышение скорости на 5кмч в Лондоне 200 с копейками
Двухкомнатная средненькая квартира в 30км от Лос-Анжелеса (а от центра ЛА - в 55км) - 1500 долларов.
Вывоз мусора + уборка двора (только эти две услуги) в Тель-Авиве = 120 долл в месяц с каждой квартиры многоэтажки. Кстати, там же есть еще два "прикольных" налога: комуналка жилых и нежилых квадратных метры - стоят очень по-разному. И балкон считается нежилым пока ты над ним не делаешь козырек. А сделал - сразу жилой. А попробуй не сделай, когда там +50 по цельсию пол года.
Второй налог на телевидение: если купил телик в супермаркете, то пофиг есть ли у тебя или нет именно телевидения - в след месяц приходит несколько десятков баксов за ТВ.
А в Дании прикольный налог на ЛЮБОЕ мультимедийное устройство в доме. Ими считаются всё, кроме телефона. То есть, если у тебя дома есть хотя бы планшет или ноут - всё, у тебя есть мультимедиа. И ни дай бог не заплатишь, там куча инспекторов постоянно ходят палят это дело. И еще там "церковный налог" около 1%. И если ты атеист - иди в церковь на собеседование и только потом с тебя его снимут.
А в Нью-Йорке в центральных зонах парковка 40 баксов в день. И платить можно только на сутки. И оплата принимается только с 5 до 6 утра. Так что, в воскресенье, например, ты должен встать в 5:45 и пойти платить, или в 6:10 у тебя уже штраф на 200 баксов. Это просто "доход города", это специально так.

Это так, что вспомнилось на ходу, остальное где-то в глубине памяти.
 
Last edited:
А медичну картку, податкову декларацію і роздруківку дзвінків з телефона не треба?
Оно мне надо?:biggrin: сказали "А" - говорите "Б", чтобы не ссылаться на "знайомих з Ютуба"
 
знову ж такі про торрент, у всьому світі є захист власності, про авто бред цілковитий. навіть в Італії, де самі велики податки на авто, якщо авто не їздить і стоїть в критому гаражі, то це не потребує ніяких податків. це із разряду одна бабка сказала. висновки цієї теми такі, що нах нам той цивілізований світ, де є право власності, де є захищенность людини, де є соцпрограми для інвалідів, де є якась впевненість в майбутнє. в нашому болоті краще, де людина є ніхто і звати її ніяк, де твоє життя може перевернутись за один день, де ти можеш заходити в маршрутку і тебе пирнуть ножем, де ти попав у яму, розбив авто і тебе звинувачують у скоїнні дтп і наложують штраф, де ти платиш шалені податки і не маєш ніяких прав, де інваліди це ізгої суспільства. ми дікарі в європі і до нас так ставляться. але коли я заїзджаю в любу країну європи з її плюсами і мінусами, я якось себе людиною починаю почувати, дивишся на тих диких європейців, а вони чомусь нікуди не поспішають, усмішки на обличчах. толі в нас, красота та й годі.
 
zheka_e30_318 ну зачем вы так? Все же хорошо начиналось, хочу тачку Эвропейскую за косарь, да шоб пошлину и акциз не платить, а еще 20% НДС сверху, уже один раз заплатил, а хотят иСчо, хочу зп европейские да пенсии и т.д, по-другому звучит "хочу выс....ся и не надуться" :)
 
вообще-то ТС завел беседу о стоимости корчей)
по моему скромному мнению,наше правительство придет к европейским ценам на хлам(по евромеркам,конечно) но ! и все сопутствующие налоги-страховки -ТО тоже введет,как же-как-же,мы же европейцы,ловите.
и завоют те,кто за двадцатку брал Е39 и никого не будет волновать,кто платил налог,а кто нет. старье-башляй. как в Германии.
 
кому цікаво, за що купив за то й продав.
[video=youtube;ZTK21zm280E]https://www.youtube.com/watch?v=ZTK21zm280E&t=6s[/video]
 
На Вашем месте, я б не стал говорить "за всех" (раз уж вы в Одесском формате просите)
Лично я там бывал, и не раз. Да, я там не жил на ПМЖ, но поверьте: у меня такое невероятное количество коллег набралось за последние 5 лет по айти сфере, кто за бугор уехал и вернулся (или не вернулся), что я достаточно всего знаю чтоб принять решение.
А варианты описываются достаточно простым набором: если ты едешь туда сам на работу - это одно. Если с женой которая будет работать - это другое, если с женой, которая не будет работать - это третее, а если с детьми - то четвертое.
Если ехать самому - можно с корешем/двумя снимать жильё, кушать в супермаркетах, взять тачку за 3к одну на троих и все заработанные бабки откладывать. А если хочешь поехать с семьей - то траты будут такие, что не то что не отложишь - не хватит даже на просто норм уровень жизни.
Несколько цифр:
Налог в европе в зависимости от страны и зарплаты 30-50% от ЗП.
Муниципальный детсад в Гданск, Польша: 300 евро в месяц.
Штраф за превышение скорости на 5кмч в Лондоне 200 с копейками
Двухкомнатная средненькая квартира в 30км от Лос-Анжелеса (а от центра ЛА - в 55км) - 1500 долларов.
Вывоз мусора + уборка двора (только эти две услуги) в Тель-Авиве = 120 долл в месяц с каждой квартиры многоэтажки. Кстати, там же есть еще два "прикольных" налога: комуналка жилых и нежилых квадратных метры - стоят очень по-разному. И балкон считается нежилым пока ты над ним не делаешь козырек. А сделал - сразу жилой. А попробуй не сделай, когда там +50 по цельсию пол года.
Второй налог на телевидение: если купил телик в супермаркете, то пофиг есть ли у тебя или нет именно телевидения - в след месяц приходит несколько десятков баксов за ТВ.
А в Дании прикольный налог на ЛЮБОЕ мультимедийное устройство в доме. Ими считаются всё, кроме телефона. То есть, если у тебя дома есть хотя бы планшет или ноут - всё, у тебя есть мультимедиа. И ни дай бог не заплатишь, там куча инспекторов постоянно ходят палят это дело. И еще там "церковный налог" около 1%. И если ты атеист - иди в церковь на собеседование и только потом с тебя его снимут.
А в Нью-Йорке в центральных зонах парковка 40 баксов в день. И платить можно только на сутки. И оплата принимается только с 5 до 6 утра. Так что, в воскресенье, например, ты должен встать в 5:45 и пойти платить, или в 6:10 у тебя уже штраф на 200 баксов. Это просто "доход города", это специально так.

Это так, что вспомнилось на ходу, остальное где-то в глубине памяти.

Можна так потроху насмикати найгіршого з усіх країн, а сенс якийсь в цьому є?

Ви, як знавець, писали, що на 2000 євро можна у Європі не жити а виживати. А між іншим середня ЗП (чистими) у Німеччині 2200 євро.
Якось бідні німці виживають.
Знімати квартиру - до 1000 євро на сім'ю. Для холостяка кімната від 500 десь, а то і менше.
Продукти і всіляка дрібнота - десь 400 на місяць не економлячи (коли виживаєш на 2200, то вибір продуктів обмежується розміром пуза, а не гаманця).
Дитсадочок - від 0 до 1000 (приватний), а середньому, напевне, десь 200-300 буде.
Проїзний квиток десь 120 на місяць.
Податки, страхівки, техогляди на авто - від 400 до 1500 на рік. Якщо маненький бензиновий мотор і довга безаварійна історія, то дешево. Якщо великий, старий дизель і свіжий молодий водій без історіїї, то дорого.
Ремонт авто залежить від прямоти рук і старості відра. Ремонтуєш сам - платиш тільки за ЗЧ. Везеш у сервіс - дуже дорого (саме тому німці і продають свої машини туди, де їх ремонтувати дешево). Наприклад перевзутися з балансуванням, але без знімання/вдягання шин (тільки відкрутити і закрутити болти) - 40 євро. Розвал/сходження - 75 євро. Заміна лобового під ключ - 550+. В знайомого порвало ланцюг ГРМ - новий мотор, 8000, сказали йому офіціали в Мерседесі, покуривши біля відкритого капота і взявши 50 єаро за "діагностику".


ЗІ: податок на телебачення 17 євро на місяць, пох, що ти його не дивишся.
 
знову ж такі про торрент, у всьому світі є захист власності, про авто бред цілковитий. навіть в Італії, де самі велики податки на авто, якщо авто не їздить і стоїть в критому гаражі, то це не потребує ніяких податків. це із разряду. одна бабка сказала. висновки цієї теми такі, що нах нам той цивілізований світ, де є право власності, де є захищенность людини, де є соцпрограми для інвалідів, де є якась впевненість в майбутнє. в нашому болоті краще, де людина є ніхто і звати її ніяк, де твоє життя може перевернутись за один день, де ти можеш заходити в маршрутку і тебе пирнуть ножем, де ти попав у яму, розбив авто і тебе звинувачують у скоїнні дтп і наложують штраф, де ти платиш шалені податки і не маєш ніяких прав, де інваліди це ізгої суспільства. ми дікарі в європі і до нас так ставляться. але коли я заїзджаю в любу країну європи з її плюсами і мінусами, я якось себе людиною починаю почувати, дивишся на тих диких європейців, а вони чомусь нікуди не поспішають, усмішки на обличчах. толі в нас, красота та й годі.

Треба починати з Себе.... тоді щось поміняється) колись і в Европі руки перед тепозою не мили)
 
Треба починати з Себе.... тоді щось поміняється) колись і в Европі руки перед тепозою не мили)

можна і з себе, немає проблем, але це тухла тема. поки в нас немає верховенства права, ніхто нічого починати не буде. для мене є єдина проблема в нашій країні - не має дійсних патріотів в керівництві держави, які б вболювали за свою країну. а всі ті бляхи шмахи та податки це просто пшик, який зникне дуже швидко при умові керування країною патріотами.
 
кому цікаво, за що купив за то й продав.
https://www.youtube.com/watch?v=ZTK21zm280E&t=6s

Якщо великий, старий дизель і свіжий молодий водій без історіїї, то дорого.

Чувак купив нереально дорогу машину щоб понтуватися нею. І платить за неї, це його діло.

Але що, треба рівнятися на нього?
Треба кожному купувати 4.2 літри дизель? А до нього напів-каско, замість автоцивілки?

Може накупити продуктів у магазині, де м'ясо по 30 євро/кіло і жалітися, що блін, дорого у Німеччині, ледве виживають бідні німці?
 
Полно дорогих машин в ЕС, прекращайте, они размыты в обилии малолитражек...
 
кому цікаво, за що купив за то й продав.
[video=youtube;ZTK21zm280E]https://www.youtube.com/watch?v=ZTK21zm280E&t=6s[/video]

ви трохи не так зрозуміли це відео. мова іде про володіння авто бізнескласа з потужним мотором. автор трохи вводить в оману своїми висловами. це при умові, якщо вона утримується з метою експлуатації. ну і в єропі володіння такими авто мається на увазі нявністю якогось потужного бізнесу. середньостатичному німцю нах не потрібне таке авто.
 
Можна так потроху насмикати найгіршого з усіх країн, а сенс якийсь в цьому є?

Ви, як знавець, писали, що на 2000 євро можна у Європі не жити а виживати. А між іншим середня ЗП (чистими) у Німеччині 2200 євро.
Якось бідні німці виживають.
Знімати квартиру - до 1000 євро на сім'ю. Для холостяка кімната від 500 десь, а то і менше.
Продукти і всіляка дрібнота - десь 400 на місяць не економлячи (коли виживаєш на 2200, то вибір продуктів обмежується розміром пуза, а не гаманця).
Дитсадочок - від 0 до 1000 (приватний), а середньому, напевне, десь 200-300 буде.
Проїзний квиток десь 120 на місяць.
Податки, страхівки, техогляди на авто - від 400 до 1500 на рік. Якщо маненький бензиновий мотор і довга безаварійна історія, то дешево. Якщо великий, старий дизель і свіжий молодий водій без історіїї, то дорого.
Ремонт авто залежить від прямоти рук і старості відра. Ремонтуєш сам - платиш тільки за ЗЧ. Везеш у сервіс - дуже дорого (саме тому німці і продають свої машини туди, де їх ремонтувати дешево). Наприклад перевзутися з балансуванням, але без знімання/вдягання шин (тільки відкрутити і закрутити болти) - 40 євро. Розвал/сходження - 75 євро. Заміна лобового під ключ - 550+. В знайомого порвало ланцюг ГРМ - новий мотор, 8000, сказали йому офіціали в Мерседесі, покуривши біля відкритого капота і взявши 50 єаро за "діагностику".


ЗІ: податок на телебачення 17 євро на місяць, пох, що ти його не дивишся.

Да вы что, средняя в Германии это 2200... а у нас? А какая "реальная" у нас? Вот похожая пропорция и там.
Гастарбайтеров там тоже много. И студентов не забудьте. И низкооплачиваемые профессии тоже есть. Та даже "наших айтишников" хренова туча. А "средний ариец-клерк" там зарабатывает пятерку запросто, на меньшее он просто не пойдет.
Кроме того, читайте внимательно что я писал про варианты работать самому или с женой. Даже "средняя в Германии" 2200*2=4400 и это уже совсем другое.

В остальном всё верно считаете, кроме продуктов. У меня в Киеве больше уходит, это если действительно "не экономя". А за бугром на 400 в месяц можно купить полный спектр продуктов, но только нижнего ценового диапазона. Семгу/красную икру/сыр дороже среднего - уже не влезет.
Ну вот: 1000 хата + 500 еда + 300 садик/школа (а если 2 детей то 600) = 2100 евро. У вас "в среднем" остается "еще 100" на "шикарную жизнь в европе" :)
Но это и есть выживание: покрытие минимального набора жизнедеятельности. А небольшие излишества, типа отпуска на четверых с детьми, хороший новый ноутбук или "айфончег", так горячо обсуждаемый в соседней ветке... и уже тяжело. Я уж не говорю о том чтоб откладывать бабло.
 
Last edited:
ви трохи не так зрозуміли це відео. мова іде про володіння авто бізнескласа з потужним мотором. автор трохи вводить в оману своїми висловами. це при умові, якщо вона утримується з метою експлуатації. ну і в єропі володіння такими авто мається на увазі нявністю якогось потужного бізнесу. середньостатичному німцю нах не потрібне таке авто.
А что плохого в том, что чувак заработал на этот авто своим умом/бизнесом и может позволить содержать в Германии 4,2 дизель? Нужно обязательно ориентироваться на среднестатистического бюргера с условной зп 2200 евро?
 
А что плохого в том, что чувак заработал на этот авто своим умом/бизнесом и может позволить содержать в Германии 4,2 дизель? Нужно обязательно ориентироваться на среднестатистического бюргера с условной зп 2200 евро?

Согласен. И вообще, хорошая логика про "среднестатистическому нах не надо хорошая машина". Это вообще-то бмв форум, тут " у всех премиальный бренд" :)
Да и вообще, так надо хорошие машины или не надо? И надо они дешево или дорого? Если не надо и дорого - то у нас и так именно это в стране. Если надо и дешево - то и в Германии похоже что не так :)
 
Да вы что, средняя в Германии это 2200... а у нас? А какая "реальная" у нас? Вот похожая пропорция и там.
Гастарбайтеров там тоже много. И студентов не забудьте. И низкооплачиваемые профессии тоже есть. Та даже "наших айтишников" хренова туча. А "средний ариец-клерк" там зарабатывает пятерку запросто, на меньшее он просто не пойдет.
Кроме того, читайте внимательно что я писал про варианты работать самому или с женой. Даже "средняя в Германии" 2200*2=4400 и это уже совсем другое.

В остальном всё верно считаете, кроме продуктов. У меня в Киеве больше уходит, это если действительно "не экономя". А за бугром на 400 в месяц можно купить полный спектр продуктов, но только нижнего ценового диапазона. Семгу/красную икру/сыр дороже среднего - уже не влезет.
Ну вот: 1000 хата + 500 еда + 300 садик/школа (а если 2 детей то 600) = 2100 евро. У вас "в среднем" остается "еще 100" на "шикарную жизнь в европе" :)
Но это и есть выживание: покрытие минимального набора жизнедеятельности. А небольшие излишества, типа отпуска на четверых с детьми, хороший новый ноутбук или "айфончег", так горячо обсуждаемый в соседней ветке... и уже тяжело. Я уж не говорю о том чтоб откладывать бабло.

В моєму розумінні виживати, це працювати не 40, а 60 годин на тиждень, весь час думати, чи виставить грошей до ЗП, позичати, якщо виявилися якість не пердбачувані витрати типу поломки авто.

Те, що ви називаєте "виживати" я би назвав дуже комфортним життям.
100-метрова квартира з повним набором меблів і техніки, підвалом і паркомісцем.
Продуктовий кошик, що включає сьомги і якісь там дорогі сири.
Тільки одна людина, що працює в сім'ї.
Залишиться ще на авто, відпустку і непотріб типу айфона, якщо за якимось фігом не віддавати дитину в платну школу (у якій взагалі країні ви надибали платну середню освіту? :shok: )
От би всі на світі хоча-б так "виживали".
 
А что плохого в том, что чувак заработал на этот авто своим умом/бизнесом и может позволить содержать в Германии 4,2 дизель? Нужно обязательно ориентироваться на среднестатистического бюргера с условной зп 2200 евро?

Мова була про те, чи можна вижити у Німеччині на німецьку ЗП.
[іронія]
Очевидно, середній німець не може собі дозволити А8 і, відповідно, вижити йому теж не судилося.
[/іронія]
 
Или у нас на форумах и на дорогах разные люди, или они пишут, прибедняючись, одно - а потом открывают дверь кайенна и, на понтах, едут домой.
 
щось я скільки був в Німеччині і туристом і по роботі, то за 10 років не бачив жодного німця щоб "виживав" або жалівся на зп. просто люди живуть по зп, без понтів, їздять на дешевих авто, зате дозволяють собі вечеряти в кафе/ресторанах навіть жителі малих містечок.
 
А что плохого в том, что чувак заработал на этот авто своим умом/бизнесом и может позволить содержать в Германии 4,2 дизель? Нужно обязательно ориентироваться на среднестатистического бюргера с условной зп 2200 евро?

дай Бог здоров,я тому чуваку, якщо він своєю головою заробив на таке авто. в цьому поганого нічого не має. там просто не має мети мати авто бізнескласа, воно їм просто не потрібно. німець і з 5000євро прибутку не буде купувати таке авто, він не зможе його утримувати. він ліпше купить нового корейця, в ліпшому варіанті бмв 1 або 3.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top