Авто на батарейках?

Може не всьо так сумно?
В Києві багато на дорогах не тільки тесел.
Розумію що Київ і захищають від ракет краще і відновлюють живлення скоріше. Ну така сумна доля іц кепітал Грейт Юкрейн.
За 15 рік треба в середньому віддати біля 30 уе… просто в наших умовах - це удар в штангу, тим більше я впевнений, що після закінчення війни вартість 1 кВт точно не буде 1,84 коп. Треба ж якось ремонтувати та відновлювати обладнання, яке знищено ублюдками. Скоріше за все підняттям тарифів
 
І наразі майже вся інфраструктура вздовж трас просто не працює, немає генерації. Куди ти на на Теслі доїдеш?
 
І наразі майже вся інфраструктура вздовж трас просто не працює, немає генерації. Куди ти на на Теслі доїдеш?
Та не збираюсь я нікуди на Теслі...В мене їі навіть немає....
Я ж не вжалений в мізок...
 
Вибачаюсь,інет глючить...
Гібриди не заряджаються,щось там не так у сеті...
Куди вже до чистий єлектриці(((
 
Ну хто б ото ...........)))) Ти ж сам заліз на ВАГа і умнічаєш))))) :ROFLMAO:
Зліз вже давно. Колись кохався у VAG, поки не купив BMW, а було це дууууже давно. Але згрішив 2 роки тому і купив знову «на переїздити» певний період… пандемія якраз була у розпалі. Потім знову BMW. З початком війни продав свою і залишив тільки малого автівку.
Дав собі слово, що до нашої перемоги купувати авто не буду. Не на часі. За нормальну автівку улюбленої марки треба віддати +/- 35$, а коли ти такий старий як я, то вже, ска, дуже важко ось так імпульсивно розставатися з немаленькою сумою…🥴
Це колись, в молодості, побачив, очі загорілися - купив! А вже потім рєпу чешеш. Все, як з бАбами: побачив і гАтов!
Зараз вже ходиш, оглядаєш, консультуєшся, історію повністю перевіряєш навіть по страхових, рахуєш майбутні прогнозовані витрати і т.п. 😂😂😂.
Крче, старість - не радість.
P.S. але «жипа» або тАйоту ще не хочу.
 

Зліз вже давно. Колись кохався у VAG, поки не купив BMW, а було це дууууже давно. Але згрішив 2 роки тому і купив знову «на переїздити» певний період… пандемія якраз була у розпалі. Потім знову BMW. З початком війни продав свою і залишив тільки малого автівку.
Дав собі слово, що до нашої перемоги купувати авто не буду. Не на часі. За нормальну автівку улюбленої марки треба віддати +/- 35$, а коли ти такий старий як я, то вже, ска, дуже важко ось так імпульсивно розставатися з немаленькою сумою…🥴
Це колись, в молодості, побачив, очі загорілися - купив! А вже потім рєпу чешеш. Все, як з бАбами: побачив і гАтов!
Зараз вже ходиш, оглядаєш, консультуєшся, історію повністю перевіряєш навіть по страхових, рахуєш майбутні прогнозовані витрати і т.п. 😂😂😂.
Крче, старість - не радість.
P.S. але «жипа» або тАйоту ще не хочу.
Тобто ти з'їжаєш на пандемію?)))

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
За 15 рік треба в середньому віддати біля 30 уе… просто в наших умовах - це удар в штангу, тим більше я впевнений, що після закінчення війни вартість 1 кВт точно не буде 1,84 коп. Треба ж якось ремонтувати та відновлювати обладнання, яке знищено ублюдками. Скоріше за все підняттям тарифів
Питання до тих хто вже на електроавтівках.
Стосовно ціни на кВт, то зара на виробництві 1кВт +/-6.00грн.
Вважаю що різні ціни для споживчив то є підарасня і наєбалово.
 
Мені тут нещодавно розповідали яка СЕС чудова штука. Мов би знайомий знайомого встановив аж на 38 кВт панелей. І переконують що навіть в такі похмурі дні ця халабуда якимось чином видає 4-5 кВт.

Якось я дуууже скептично до таких заяв ставлюсь. А ще коли порахуєш скільки це все барахло обійшлось..
Генератор з цистерною бензину дасть те саме але хоч в день хоч вночі
 
Питання до тих хто вже на електроавтівках.
Стосовно ціни на кВт, то зара на виробництві 1кВт +/-6.00грн.
Вважаю що різні ціни для споживчив то є підарасня і наєбалово.
Налюбилово - то зелений тариф.
 
На місцях з графіками 4 через 4 звичайний павербанк на 20 а\год не завжди вдається зарядити до повного, )))
Як вони з електробричками викручуються, трохи незрозуміло)))
 
Мені тут нещодавно розповідали яка СЕС чудова штука. Мов би знайомий знайомого встановив аж на 38 кВт панелей. І переконують що навіть в такі похмурі дні ця халабуда якимось чином видає 4-5 кВт.

Якось я дуууже скептично до таких заяв ставлюсь. А ще коли порахуєш скільки це все барахло обійшлось..
Генератор з цистерною бензину дасть те саме але хоч в день хоч вночі
По СЕС - штука кльова, але десь в Одесі чи Херсоні/Миколаєві. По Києву взимку не працює. Маю таку штуку. Генерація в похмуру погоду - 2-3 відсотка від потужності, на будинок не вистачає. Але є і плюс. Акуми витягують графік 4 через 4 :)

Надіслано від мого MI 8, використовуючи Tapatalk
 
На місцях з графіками 4 через 4 звичайний павербанк на 20 а\год не завжди вдається зарядити до повного, )))
Як вони з електробричками викручуються, трохи незрозуміло)))
Генератори в багажниках возять
 
Ті сонячні станції - то фігня ..Не працює як генерація взимку ((
 
Last edited:
Сонячна генерація повинна мати цифру сонячних днів на рік коли встановлення панелі буде зрозумілим.
Я її не знаю, але чисто логічно ця цифра повинна бути.
Знаю що в Німеччині сонячна генерація трохи не мала успіху саме через недостатню кількість "сировини" :)
 
Я не збираюсь сонячну станцію купувати,але пездуваті думки були..
 
В мене багато думок,але мозок працює ще..
 
Генератори в багажниках возять
От пздиш реально!
Таку фігню, як в тебе - в багажнику не возять! 😂
 
Ми когось боїмося на своєму сайті в своїй Україні??
Це автомобільний сайт,ми обговорюємо авто теми...
Вітю,що не так?

Все так, Максиме :)
Я не про «боїмося» взагалі.. а саме про тему обговорення :) тема про електро-авто, а обговорюємо, хто що схоче і куди вітер дмухне :)
Мені пофіг вцілому, де срач розводити :) якщо сам модератор оголошує анархію на форумі - то так тому й бути.
 
Ціна на е/е залізобетонно в наступному році буде 10 або навіть 20 грн, Європа стане ще ближче в цьому сенсі. Для бізнесу ціну вже піднімають. Це все відобразиться на звичайних споживачах також неодмінно. І тоді ми будем обговорювати, як вибити від сонця додаткові вати енергії в похмурий день через сонячні панелі.

Знайомий тестив портативні панелі 200Вт в хмарний день, то десь 20Вт давало.
 
Last edited:
Друзі, хто пише в форум через додаток ТапаТок?

У вас нормально працює? Бо у мене на іфоні останнім часом просто жесть… фрізить, гальмує, зависає.. не розумію, чи це сам софт глючний такий став чи це мій іфон вже тютю..
 
За 15 рік треба в середньому віддати біля 30 уе… просто в наших умовах - це удар в штангу, тим більше я впевнений, що після закінчення війни вартість 1 кВт точно не буде 1,84 коп. Треба ж якось ремонтувати та відновлювати обладнання, яке знищено ублюдками. Скоріше за все підняттям тарифів
Зараз Тесли подешевшали нехило.. за трійки просять вже не 40, а нище 30ки :)
 
Зараз Тесли подешевшали нехило.. за трійки просять вже не 40, а нище 30ки :)
Вітя, то тре брати😁
 
Мені пофіг вцілому, де срач розводити :) якщо сам модератор оголошує анархію на форумі - то так тому й бути.
Анархію і сам модератор?От такої((
Скажи краще що ти пошуткував ..
 
Вітя, то тре брати😁
На біса воно мені треба? Низьке, плоске, тісне і ще й голе всередині.. думав влітку може свою на S-ку поміняти, але якось рука не підійнялась.
 
Анархію і сам модератор?От такої((
Скажи краще що ти пошуткував ..
А хіба я колись серйозним був?
Звичайно шуткую. Не ображайся.
 
Back
Top