Авто на батарейках?

Зараз дивлюся малому виключно на «плагін». А це 320е. Єдине, попередили, не Америка (з незрозумілим ДТП). Європа трохи по ціні «кусається» - 21€ «netto”. 2017/18р. в.
 
Как с надёжностью у гибридов? ДВС + АКПП и так намного сложнее чем 100% электро без КПП. Так ещё и электро составляющую туда втулили. Это ещё и веса добавляет.
Можно на гибриде включить кондёр не заводя ДВС?

Для меня тема электрички после начала войны вообще закрыта,когда идет обстрел,надо ехать не останавливаясь,а не думать ,где и как найти розетку,при условии если будет электричество.. и тратить время на зарядку.
Хотя у меня знакомый сейчас на Рено кенго электро развозит бесплатно еду людям,в данной ситуации электричка помогает людям.
Ну в первый день когда все попёрли на запад и ехали с Киева до Житомира по пол дня, как раз толковый электро с полным зарядом и доехал бы. Чем медленне едешь или стоишь тем меньше расход. А на ДВС с пустыми баками стояли в километровых очередях на заправки.
View: https://youtu.be/25FksBAQA_U
на Model 3 LR чел проехал 618 км со скоростью ~60км/ч. Хватит с Киева до Польши доехать где для тесел сделали бесплатные суперчарджеры.
 
Зараз дивлюся малому виключно на «плагін». А це 320е. Єдине, попередили, не Америка (з незрозумілим ДТП). Європа трохи по ціні «кусається» - 21€ «netto”. 2017/18р. в.
так обирайте серед зрозумілих ДТП :)
 
Зараз дивлюся малому виключно на «плагін». А це 320е. Єдине, попередили, не Америка (з незрозумілим ДТП). Європа трохи по ціні «кусається» - 21€ «netto”. 2017/18р. в.

А типу в Европі все зрозуміло з ДТП? Я валаюсь…
Відсутність систем фіксацї Карфакс, Ауточек та їнших, можливість після ДТП ремонтувати будь-які пошкодження та поновлювати облік (або взагалі ! його не втрачати). Вузьки вулиці де шансів отримати пошкодження на порядок вишче.

Якщо боїтесь машину з ДТП - візьміть цілу. По США перевірити минуле просто будь кому у кого є 4$ на карфакс. Саме тому так бісяться усі ці гонщЄгі не битого та нефарбованого еврошлаку.

Ще момент. Т.я. маса електромашин буда саме з США, то 99% зарядок України містять саме Тайп1 штекер. Є і меннеке, але не усюди і зазвичай там просто розетка тобто вам потрібен ще і кабель купляти.

Но якщо ви вирішили брати плагін, та ще маєте обмежений бюджет - нащо зволікати? Льготи на митниці закривають, а поки вони є - везить терміново з Европи за 21евро! Або будете знову сплачувати додаткови 32% з ціни.
Тому 21евро зараз з 0 митницею, це як 15909 через тиждень. Все ж просто
 
  • Like
Reactions: RAI
Как с надёжностью у гибридов?
Отлично там все с надежностью.

ДВС + АКПП и так намного сложнее чем 100% электро без КПП. Так ещё и электро составляющую туда втулили.
Владельцы Тесел, где все проще, покупающие задний диван за 2000$ с Вами особенно согласны :)
Люди почему то путают надежность со сложностью конструкции. Вы же летаете на самолетах и вас не беспокоит его сложность?

На Х5 гибриде при отказе блока управления электромашиной можно весело ехать дальше на моторе, а при отказе мотора - на электромоторе. Вот это надежность.
А при отказе чего то на электромашине - никуда не поедешь. И потом точно ах…шь от стоимости ремонта. У меня есть знакомые которые Теслы на ремонт возили во Львов на эвакуаторе, тк у сервисов Киева типа намного дороже. Я манал такую жизнь.

Хотя на самом деле считаю что людей должна волновать стоимость владения а не какая то «надежность» которую не измерить толком в существующих реалиях.

Это ещё и веса добавляет.
Верно.

Можно на гибриде включить кондёр не заводя ДВС?
На КАКОМ гибриде? :)
Все, что пишу я - пишу о ПЛАГИН гибриде, где интегрирован полноценный электромобиль. Там на бенз моторе из навесного только стартер и тот - на ременной передаче :)
Компрессор кондера естественно полный электро (с i3).
Скажу больше - там и подогреватель ОЖ тоже стоит электро. В бомбоубежище только у меня было тепло в машине, остальным не давали заводить надолго моторы в паркинге. :) Такой себе небольшой бонус.

Ну в первый день когда все попёрли на запад и ехали с Киева до Житомира по пол дня, как раз толковый
Кстати, еще и3 Рекс мог доехать. У меня товарищ из под Броваров до Винницы таки дотянул: не выключал зажигания и выходил через правую дверь чтобы доливать бенз в дырчик, который от дома работал не переставая. Но у него были канистры заранее припасены.
Ехал и благодарил себя что не пожидился на растаможку и взял именно Рекс. :)
 
знайомому треба було не жидитись на нормальне дизельне авто яке б в умовах війни задовільнило потреби. :)
 
знайомому треба було не жидитись на нормальне дизельне авто яке б в умовах війни задовільнило потреби. :)

Все мои знакомые даже на бензине доехали куда угодно. Так что никому это дизель на самом деле не нужен :)
 
не треба заперечувати що дільнобійність у дизеля найвища.
все інше то пусті розмови
 
не треба заперечувати що дільнобійність у дизеля найвища.
все інше то пусті розмови

Как то Вы в одном предложении 2 неверных допущения сделали.
Лично у меня на Е70 3.0sd был расход 14,5 зимой и 12,5 летом, а на гибриде ВОСЕМЬ!
Угадайте что является пустыми разговоры для меня? :)
 
виходить дизель виграє в гібрида тільки на трасі
але який би не був росхід, ресурс вдвічі більший
 
Last edited:
виходить дизель виграє в гібрида тільки на трасі
але який би не був росхід, ресурс вдвічі більший
Ми зараз про бу чи про нові? І ще раз про плагін БМВ - хто наразі готовий 40 чи більше уе віддати за авто? При тому ж дизелі 33/35?
 
І ще раз про ціноутворення: Ford Focus 13-15 рік біля 11 уе запас 120 км, Fiat 500e чи Smart 15-17 рік біля 11 уе запас теж 120 км, VW e-golf 15-17 рік з запасом 130 км біля 15-18 уе, а 19-21 рік від 21 уе і вище з запасо 220 км. Tesla 3 від 30/32 уе, Tesla S 13/15 рік біля 27-30 уе, з 15 року з 33 уе і багато вище ну і запас в першому випадку біля 280 в другому до 400 км дивдячись від модифікації. Ліфи біля 12 уе, нова генерація біля 18/20 уе. Всі ці авто кожного дня продаються дуже гарно
 
Ми зараз про бу чи про нові? І ще раз про плагін БМВ - хто наразі готовий 40 чи більше уе віддати за авто? При тому ж дизелі 33/35?

Готовы и 80 отдать за авто и что?

А зачем такой дорогой дизель покупать? Вон на риа гибрид за 30к продают. В чем проблема?
 
А типу в Европі все зрозуміло з ДТП? Я валаюсь…
Відсутність систем фіксацї Карфакс, Ауточек та їнших, можливість після ДТП ремонтувати будь-які пошкодження та поновлювати облік (або взагалі ! його не втрачати). Вузьки вулиці де шансів отримати пошкодження на порядок вишче.
View: https://youtu.be/uB4zwhvaKLE
 
під «зрозуміле ДТП» малось на увазі те, що я можу сам особисто оцінити пошкодження, руками то все помацати або ж отримати вердикт сервісу. Авто завжди купував, купую і буду купувати тільки від дилера. А там гарантії присутні навіть у паперовому варіанті. «Америка» була вигідною до того, як набула своєї масовості і був серйозний коефіцієнт пари долар/євро. Зараз це все нівельовано часом очікування покупки з США, тим самим коефіцієнтом $/€ (практично 1:1), чергами на СТО. Ну і американський ринок авто, все ж таки, для тих, хто може дозволити собі заправляти авто бензином з розходом в 12-17л/«сотку» в місті. З дизельними авто там печалька. В Європі - навпаки. А гібриди дорогі всюди, як в Європі, так і в США.
 
під «зрозуміле ДТП» малось на увазі те, що я можу сам особисто оцінити пошкодження, руками то все помацати або ж отримати вердикт сервісу. Авто завжди купував, купую і буду купувати тільки від дилера. А там гарантії присутні навіть у паперовому варіанті. «Америка» була вигідною до того, як набула своєї масовості і був серйозний коефіцієнт пари долар/євро. Зараз це все нівельовано часом очікування покупки з США, тим самим коефіцієнтом $/€ (практично 1:1), чергами на СТО. Ну і американський ринок авто, все ж таки, для тих, хто може дозволити собі заправляти авто бензином з розходом в 12-17л/«сотку» в місті. З дизельними авто там печалька. В Європі - навпаки. А гібриди дорогі всюди, як в Європі, так і в США.

Ну не скажіть. Як я вже неодноразово казав справи не тількі у курсі валют.
Нова машина в США коштує ДЕШЕВШЕ у ціфрі, при цьому має БІЛЬШУ базову комплектацію. Ви ж самі все можете перевірити на сайтах.
От я тількі що це зробив.
45е у США - 63500$
45е у Німеччіні - 79300е
Додаємо комплектацію
США на максимумі (лазери, массаж, повний М, Скай лаундж і т.і.) - 79025$
А такаж у Німеччіни - 107040е
Віднімемо ПДВ 19%, та плюсуємо курс Евро/Долар 1,065 - 95796
Тобто різниця 16771$
А ще митниця обраховується від вартості авто і по миту буде ще додатково +5366$
Тобто розмитнена машина дорожча на 22137$ + дорожчий перший внесок у ПФ.
А доставка контейнером 1000$-1500$
І и шо? І куди??

І ця ж різниця в ціни диктує ціни на вторинному ринку.
А стосовно машин з ДТП - то тут ще законодавство США додає проблем доя амеріканців (у багатьох штатах неможливо отримати облік навіть після 100% відновлення авто)
 
Авто завжди купував, купую і буду купувати тільки від дилера. А там гарантії присутні навіть у паперовому варіанті.
Ви здивуетесь, але Баварія легко приймає на гарантію інострані авто ВКЛЮЧНО з США.
Шах та мат :)


Але якщо часу немає або немає підходящего варіанту з тіх хто придбав авто в США у жовтні та грудні 2021 (саме вони зараз доїхали) - тоді тількі Европа або вторинний ринок в нас.
Ціни як раз просіли поки є нульова митниця.
Тому це гарний варіант буде.
 
Ну не скажіть. Як я вже неодноразово казав справи не тількі у курсі валют.
Нова машина в США коштує ДЕШЕВШЕ у ціфрі, при цьому має БІЛЬШУ базову комплектацію. Ви ж самі все можете перевірити на сайтах.
От я тількі що це зробив.
45е у США - 63500$
45е у Німеччіні - 79300е
Додаємо комплектацію
США на максимумі (лазери, массаж, повний М, Скай лаундж і т.і.) - 79025$
А такаж у Німеччіни - 107040е
Віднімемо ПДВ 19%, та плюсуємо курс Евро/Долар 1,065 - 95796
Тобто різниця 16771$
А ще митниця обраховується від вартості авто і по миту буде ще додатково +5366$
Тобто розмитнена машина дорожча на 22137$ + дорожчий перший внесок у ПФ.
А доставка контейнером 1000$-1500$
І и шо? І куди??

І ця ж різниця в ціни диктує ціни на вторинному ринку.
А стосовно машин з ДТП - то тут ще законодавство США додає проблем доя амеріканців (у багатьох штатах неможливо отримати облік навіть після 100% відновлення авто)
Ви також все змішали в одну корзину.
Прораховувати нові авто-тоді різниця суттєва. Я ж вибираю з попереднього покоління, F-серію. Минулого року придбали F30 в США в дійсно хорошій комплектації і з мінімальним ударом (під заміну тільки бампер і два парктроніка). Авто получилось злегка поза 22$. Таке ж авто (за мінусом незначної опції) зараз в Німеччині 21€. Але 325d. І це на вже, на сьогодні! Варіант «без розмитнення» все нівелював. Якщо хтось хоче хороше авто - зараз найкращий момент. Дешевше не буде.
 
Ви також все змішали в одну корзину.
Прораховувати нові авто-тоді різниця суттєва. Я ж вибираю з попереднього покоління, F-серію. Минулого року придбали F30 в США в дійсно хорошій комплектації і з мінімальним ударом (під заміну тільки бампер і два парктроніка). Авто получилось злегка поза 22$. Таке ж авто (за мінусом незначної опції) зараз в Німеччині 21€. Але 325d. І це на вже, на сьогодні!
Я вас геть не розумію. Ви поривняли ціну з податками ТУТ з голою ціною ТАМ. Що цим ви хочете довести?
22000 - це десь 21000 без ПФ, та 16000 без митниці, а курс був 1,2 тобто 13300евро.
Чому ви не порівнюєте 13300 та 21000?

Варіант «без розмитнення» все нівелював.
Що саме він нівелював? Ви вважаєте, що 0 розмитнення тільки на Европу? Ні.
І багато авто ВЖЕ ПРИВЕЗЕНИХ стояли в портах Европи з кінця лютого. А ще постийно надходили ті, шо були продані у грудні 21 та січні 22. І от їх зараз активно позатягували.
Я вам більш скажу. Багато машин почали продавати у Европі. Тобто як раз мобіле, автоскауті, отомото та інщі місьять авто які планувалось завезти до України. Даже с урахуванням розмитнення у Німеччіні вони все ще привабливі по ціні для Европи :)
 
Ви здивуетесь, але Баварія легко приймає на гарантію інострані авто ВКЛЮЧНО з США.
 

Attachments

  • 56f8f0dda25a8122fbcb64bbb83726a6.jpg
    56f8f0dda25a8122fbcb64bbb83726a6.jpg
    22.4 KB · Views: 12
Ми розмовляємо різними мовами.
Мені потрібно авто вже і негайно. Я завтра сідаю в автобус і через 12 год купую BMW в Мюнхені за 20$. Це буде авто 2018-го року з пробігом до «сотки» і норм комплектацією. В Україні воно стане максимум 21$. Що я куплю в Америці?!?
Очікування в 3 місяці?!? Плюс місяць на відновлення. Плюс доведення до стандартів ЄС. На таких «дешевих» авто не варто заморочуватись з американським ринком.
 
Ми розмовляємо різними мовами.
Мені потрібно авто вже і негайно.

Здається так, тому що декілька постів віще я писав:
Але якщо часу немає або немає підходящего варіанту з тіх хто придбав авто в США у жовтні та грудні 2021 (саме вони зараз доїхали) - тоді тількі Европа або вторинний ринок в нас.
Ціни як раз просіли поки є нульова митниця.
Тому це гарний варіант буде.

Начебто я написав теж саме.

Це буде авто 2018-го року з пробігом до «сотки» і норм комплектацією. В Україні воно стане максимум 21$. Що я куплю в Америці?!?
Авто буває різним. Вон Ланос - теж непогане авто. І рік випуску ні про що не говорить. Тому я не в курсі що Ви збираєтесь в Мюнхені купити з автобуса за 20кб.

А з США купите, привезете та поставити на облік за ці гроши Х5 F15.

Але я ніяк не можу зрозуміти яке відношення все це має до теми «Авто на батарейках»…
 
Авто на батарейках сейчас в тренде. Бензин тоже нормально если есть газ.
Легковая дизельная машина 4л по трасе, но его тоже нужно найти. А для города электричка идеальна.
Фактически приобретение новой машины, тем более бу на сегодня где бы то ни было есть полный идиотизм для наших условий.
 
чього зразу ідіотизм?
глибокий оптимізм скоріш. :)
якщо розглядати війну як кризу, то саме час купувати.
 
чього зразу ідіотизм?
глибокий оптимізм скоріш. :)
якщо розглядати війну як кризу, то саме час купувати.
я рассматриваю войну, как вариант получить танк от государства, чтобы херачить кацапов... могу рассмотреть более предпочтительный вариант С300 или Пэтртриот ))) по моей военно-учетной специальности.
 
я рассматриваю войну, как вариант получить танк от государства, чтобы херачить кацапов... могу рассмотреть более предпочтительный вариант С300 или Пэтртриот ))) по моей военно-учетной специальности.

Война 8-й год идет.
6 волн мобилизации, добробаты и тд.
Все кто хотел, уже давно все получил от государства.
Кто за 8 лет не успел - с 24.02.2022 уже успели или успевают прямо сейчас.

Поэтому предлагаю все же вернуться к теме автомобилей :)
 
Фактически приобретение новой машины, тем более бу на сегодня где бы то ни было есть полный идиотизм для наших условий.
Опять я ничего не понял?)
Б/у плохо, новую плохо, а какую надо художник??
 
Опять я ничего не понял?)
Б/у плохо, новую плохо, а какую надо художник??

Ну сказали ж тебе - танк :)
 
Back
Top