Машины PL/LT/BG/CZ мнение.

Я понимаю когда покупают какую-то иномарку на бляхах.
Но вот не понимаю зачем брать ланоса на бляхах. Все чаще вижу. Недоумеваю

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk
 
500ойро дал поимел ланоса.
Функцию выполняет. Передвигает оппу из А в Б.
 
500ойро дал поимел ланоса.
Функцию выполняет. Передвигает оппу из А в Б.
Так он же чаще ломается чем ездит или я ошибаюсь?

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk
 
В неділю повертався від кума з гостини. Так як останнім часом на звичайних службах таксі майже 70% авто на «бляхах», викликали Uber (пам‘ятаю, хтось розповідав, що були доволі жорсткі умови по відбору транспорту) і приїхав...Опель Астра 1993 р.в. (!!!) на «бляхах». :facepalm: все, що могло було бути зламаним - було. Думав, що не доїдемо. На моє зауваження, що «за авто непогано було б слідкувати», отримав вичерпну відповідь: «В листопаді місяці купив її за 500$. Ввіз на рік. Якщо виживе-слава Богу. Якщо ні-можу хоч вже віддати на шрот, вона «свої гроші» вже давно відробила.»
Зробив для себе висновок і ввів за правило: на авто з служби таксі на «бляхах» більше не сяду. І це не просто упередженість щодо всім відомої ситуації, а задля своєї безпеки та своїх рідних.
 
Так он же чаще ломается чем ездит или я ошибаюсь?

Отправлено с моего PRO 6 через Tapatalk

Чему в ланосе ломацца? Ланос надежнее йототы :)
 
а до часів блях приїзджали ледве дихаючі ланоси та джігулі з дирявим дніщем))) нічого не помінялось, окрім номерів на авто))) так що не в бляхах проблема
 
а до часів блях приїзджали ледве дихаючі ланоси та джігулі з дирявим дніщем))) нічого не помінялось, окрім номерів на авто))) так що не в бляхах проблема
Ага, ну напевне десь/колись/якось, але не у Львові. Був період часу, коли таксистів ДАІ дрючило так, що аж гай шумів! І за техогляд, і за страхування пасажирів, і за ліцензію.
Ну, але в ситуації, що склалась, винуваті контролюючі органи або відсутність механізму контролю та притягнення до відповідальності.
 
та ви шо?:shok:
саме так - був період часу
 
викликали Uber (пам‘ятаю, хтось розповідав, що були доволі жорсткі умови по відбору транспорту)

+1
Довольно часто пользуюсь такси, и был неприятно удивлен, какой хлам теперь приезжает на этом сервисе.
 
В чем проблема при заказе такси уточнить машину? Когда заказываю для родителей, то либо сразу звоню в дорогое такси с хорошими машинами, либо оператору говорю, что машину не жигули и не старше 8 года. Хотя иногда приезжали китайцы с очень низким задним диваном
 
В чем проблема при заказе такси уточнить машину?

Проблема в том, что в часы пик особо нет выбора.
До убера, уклона и пр. машину можно было и не дождаться...
 
Уепки, прострелить бы ноги дебилам...

Ну так имела право? Где был напарник? В суд о нападении пошло дело?
Работа такая. Наберется опыта.
Только в случаях когда полиция дает ответку честной народ кричит за превышение и т.д. и т.п. и вообще при старых было лучше и солнце светило ярче :biggrin:
 
Last edited:
Я веселюсь? Де? Коли? Мені сумно і гірко.
коли тиждень тому в дніпрі а6 на українських номерах втікала від поліцаїв та скоїла потрійне дтп, в якому загинула невинна людина.
ДТП трапляються щодня. З різними машинами на різних номерах. Мудаків за кермом безліч. Але те, що коїться на відео - це дно.

Я не знаю, что хто для себе побачив в сюжеті, скажу за себе - ці люди КЛАДУТЬ на закон і порядок. В БУДЬ-ЯКОМУ його прояві. Це стиль життя.

Напад на поліцейського при виконанні? Перешкоджання оформленню ДТП? Це що треба мати в голові?

Ви хочете европейські ЦІНИ, а я хочу - европейські ЦІННОСТІ. А саме: ЗАКОННІСТЬ та ЗАКОНОСЛУХНЯНІСТЬ.

По номальному сценарію всі ці персонажі повинні були вже лежати мордами в асфальт в кайданках з перспесктивою тривалої відпустки за кошт держави.
 
Напад на поліцейського при виконанні? Перешкоджання оформленню ДТП? Це що треба мати в голові?

По номальному сценарію всі ці персонажі повинні були вже лежати мордами в асфальт в кайданках з перспесктивою тривалої відпустки за кошт держави.
...тільки при нормальному сценарію ці персонажі вже їхали-б до моргу з відстреленою башкою...і так ! За кошт держави,якщо вона Є ...(
 
Я не знаю, что хто для себе побачив в сюжеті
і що ж ви так петляти любите?
Какие номера на машине? Совпадение?
в конкретному відео було вами вказано на конкретну сітуацію - бляхи. чи не так? мови про
Ви хочете европейські ЦІНИ, а я хочу - европейські ЦІННОСТІ. А саме: ЗАКОННІСТЬ та ЗАКОНОСЛУХНЯНІСТЬ.
не було і в поміні.
і чесно, вже кортить від таких лозунгів.
дуже просто накидати лозунгів правильних, всі похлопали в ладоші, поставили дружньо лайки, бумер анг класний і правильний чувак, всі на нього рівняйтись. а в дісності відбувається так - з кожним особисто говороиш, всі говорять правильні речі, тельняху рвуть, а в загальному маємо те, що маємо.
 
і що ж ви так петляти любите?
Де? Конкретно цитатами. В чому "петлі"?

в конкретному відео було вами вказано на конкретну сітуацію - бляхи. чи не так?
Ви дійсно не зрозуміли чи прикидаєтесь?
Пояснюю на пальцях - люди, які кладуть болт на закони митниці, так само легко кладуть болт на всі інші закони. Що тут незрозуміло? Явище "блях" відсортувало в певній мірі цілий прошарок співгромадян з певними поглядами на життя та закони. І це відео - яскравий приклад. Є вийнятки, звичайно. Але основна більшість - саме такі. Ну не буває машини з убитим двигуном і ідеальним кузовом і ходовую. Якщо машина доглянута - то вся, якщо корч - то тех куди не плюнь. Так і з людьми, нажаль.



не було і в поміні.
якби на відео "бляховоди" вели себя як люди і спокійно дали оформити ДТП, не кидались на поліцію - в мене навіть думки не було б його тут викладувати. Ну ось що їм заважало вести себе не як бидло? Ну на бляхах, скоїв халепу - відповідай. А тут що???

і чесно, вже кортить від таких лозунгів.
Кортить українською це те саме що росіійською "хочется". Що ви мали на увазі?

дуже просто накидати лозунгів правильних, всі похлопали в ладоші, поставили дружньо лайки, бумер анг класний і правильний чувак, всі на нього рівняйтись. а в дісності відбувається так - з кожним особисто говороиш, всі говорять правильні речі, тельняху рвуть, а в загальному маємо те, що маємо.
Ось тут взагалі заплутали. Я маю чітку позицію по цьому питанню і ніколи не змінював її. Якщо маю ще один аргумент в підтверження своєї позиції - не соромлюсь ним ділитися.
 
- люди, які кладуть болт на закони митниці, так само легко кладуть болт на всі інші закони
Такi висновки iз серii- вбив муху, значить i людину зможеш..
В мене iнодi складаеться враження, що на bmw форумi цьому однi янголи зiбрались
Якби в свiй час не поклали того болта на яника, то зараз би жили всi точно по закону. Шаг вправо- шаг влiво. Як за поребриком.
Так що болт iнодi корисно класти. На жаль.
 
Самое удивительное, что проблема блях спустилась на условно бытовой уровень из разряда: Бляховоды кто они? Нищеброды пересевшие с жигули на премиум немцев или люди дружащие с калькулятором.
Я думаю что 50 на 50. Но это опять вдаваться в батлы кто сколько блях видел зимой стоявших на аварийке. Я не считал, НО :) встречались :)
А по теме блях уже писал, что у меня лично претензии к ГОСУДАРСТВУ. По какой такой причине Я как условно законопослушный гражданин должен наблюдать вот эту всю картину? Бляхи либо не в законе, тогда АТУ их или в законе, тогда я поехал за бляхой :)
 
Ось тут взагалі заплутали.
то ви самі себе заплутали. в моєму пості все чітко і ясно про ваші петлі. якщо вам хочется прикидатись, то будь ласка. такі так - послухати тут деяких користувачів, то можна відчути себе якимось ущербним та неповноцінним. які паралелі ви проводите? ви привели один приклад, як зраду на бляхах, я вам привів другий приклад з більш жахливішими наслідками, а ви тут свої європейські дозунги почали сунути, на які мені глубоко вже наплювати, від них вже нудить просто. тому давайте без цього ханжества. ваша позиція мені байдужа, як і вам моя. і якщо приводити приклади різних випдків на бляхах і на державних номерах, то як мінімум буде парітет, хоча дуже сумнівно, напевно на державних буде більше.
 
Такi висновки iз серii- вбив муху, значить i людину зможеш
та то все дрібниці))) головне задвинути правильні речі і зірвати бурхливий шквал оплисків)))
 
в моєму пості все чітко і ясно про ваші петлі.
Шановний. Цитати давайте. Де і коли я казав одне, а потім інше. Інакше розцінюю ваші слова як банальний наклеп. Не загальними фразами, а конкретні цитати моїх слів.

послухати тут деяких користувачів, то можна відчути себе якимось ущербним та неповноцінним.
Аналогічно з "протилежного" боку. Хіба не почуваються ущербними ті, хто заплатив державі за таку ж автівку купу грошей? Хіба не відчувають себе неповноцінними ті, хто не здогадався, що можна спочатку щось зробити, а потім, заднім числом, вимагати це легалізувати? Ви хоч розумієте, який правовий колапс настане, якщо бляхи легалізують таким шляхом??? Який це буде прецендент?

на які мені глубоко вже наплювати, від них вже нудить просто.
А мені не наплювати. Мене теж нудить від хитродупих, які для втілення суто своїх особисто прагнень "шари" прикриваються лозунгами про боротьбу для всіх... Ось де ханжество. Ось де подвійна гра та "петлі".

Чому ніхто не зважає на те, що поки на бляховодів просто не звертали уваги - то ніяких пікетів не було ??? Їздили собі тихенько, і траси не перекривали і шуму не створювали. Че це не лицемірство???
А як "запахло смаженим" - так хоп... Перетворилися на Робін Гудів швидко. Боротьбу ведуть в ім`я всіх обездолених.

та то все дрібниці))) головне задвинути правильні речі і зірвати бурхливий шквал оплисків)))
Якщо ще й подивитися на кількість "оплесків" під моїми текстами в цій темі і під вашими - ви не в більшості, слава богу.

Такi висновки iз серii- вбив муху, значить i людину зможеш..
Це висновки з серії статистики та психології. Почитайте трішки про це в розрізі хоча б криміналістики, для більшої наглядності. Скільки людей, що свідомо скоїли тяжкий злочин - скоїли це один раз? Скільки людей роблять це повторно? Як на це впливає факт ухилення чи відбування відповідальності. А потім про вбивство мухи поговоримо. Це не мої вигадки. Все це давно прораховано і систематизовано.

Конкретно по цьому відео. Коли такі "браві хлопці" дудлили пиво в підворотнях і там лаялися з ППСниками - вони були дещо в паралельній щодо мене і моїх ближніх реальності. Але саме "бляхи" дали їм можливість сісти в потужний автомобіль, не додавши ні крихти розуму чи виховання. Результат - на відео. Ось це мене особисто виводить найбільше. Такі персонажі опинилися зовсім поруч виключно завдяки "бляхам". Бо раніше хоть якось спрацьовував природній фільтр - тупе бидло банально не могло собі дозволити таке авто і зустрітися з ними можна було тільки на їх території.


Я перепрошую перед всіма нормальними і адекватними людьми "з калькулятором", які теж є, але, на превеликий жаль, в такій меншості, що на загальну картину майже не впливають.

Так, я абсолютно згоден, що в Харкові людей повбивала машина з "нормальними" номерами, що вгашені депутати-прокурори теж не на бляхах їздять. І це проблема. Але це "давня болячка" яка теж потребує лікування. А тут ще "новий вірус" в організм з вкрай ослабленим імунітетом лізе, та ще й вдало маскується під вітаміни.
 
Last edited:
Ви хоч розумієте,
чи розумію я?))) конкретно на це питання в мене була відповідь, а саме пост №609
ніхто легалізувати ввезені бляхи не буде. як що так, то це буде величезний правовий прецендент і країне потоне в судових позовах. на верху це розуміють.
і так на кожне ваше запитання чи якусь фразу. але ви, так само, як і багато інших, нажаль, тут на форумі, не читаєте всього, а відокремлюєте суто вирвані зручні для себе фрази. перечитайте всі мої відповіді, а потім поговоримо про накльоп, покльоп чи таке інше.
ну який сенс все розписувати в десятий раз, все одно ніхто не читає))) чи ви відчуття своєї гідності за мій рахунок хочете підняти? будь ласка)))
 
Возможность вероятность, а на деле: быдло это не уровень достатка, а состояние души :) :) :) Вероятность встретить быдло 50/50 одинаково. Встретишь или нет.
Вопросы не к быдлу на мощных немецких авто, а к законной тирании ГОСУДАРСТВа. Ведь Государство (под натиском общественности :)) определяет рамки приличия.
Вот и на этой волне вполне можно организовывать АВТО УКР СЫЛу с требованиями оградить НАС условно законопослушных условно платящих налоги ГОСУДАРСТВУ, которое ОБЯЗАНО денно и нощьно думать как сделать НАМ условно комфортное житие бытие.
А быдлу что? Ему по-бо-лту. Буть он на Кайене/х5/эСкласс на УКР или на ЛТ.
А по теме: 50% граждан Украины вполне себе устраивает сегодня по бляхам потому что ИМ ни чего большего не предлагают, загоняя человека желающего комфорта в состояние "быдло", так как я практически уверен, что 100% бляховодов отдают себе отчет что это не законно.
Даже чуточку противно осознавать тот факт что ГОСУДАРСТВО осознанно производит преступников из условно законопослушных своих же граждан. А и еще делает вид, да вот вот порешаем. :biggrin: Плодя БОРЦУНОВ за бытовые ценности. :biggrin: Которые уже выходят с требованиями увольнять каких то замов министров. :biggrin:
 
Last edited:
про що і мова. бляхи - це наслідки, не причини. противники блях пропонують боротись саме з наслідками, а причина лишається. другий немаловажливий фактор - це митниця. ви тільки уявіть собі які шалені кошти приносять бляхи в кишені митників і далі по ланцюжку. ввіз однієї бляхи коштує 400-500 ує., які ніяк ніде не фіксуються. а южаніна і решта на показ винаходять ровер, якісь 500євро амністії, бред повний. ось вже живі гроші 500баксів платиться в кишеню, і відмовлятись від тих грошей ніхто не збирається.
 
але ви, так само, як і багато інших, нажаль, тут на форумі, не читаєте всього
Не буду лукавити - всього читати не маю можливості. І що саме цікаве, до вчорашнього дня всі мої дописи стосувалися всіх зацікавлених, але ж ви конкретно мене зачепили - і тепер діалог з конкретним переходом на особистості?

перечитайте всі мої відповіді, а потім поговоримо про накльоп, покльоп чи таке інше.
В питанні про моє "петляння" до чого ВАШІ відповіді??? Ви сказали, що я петляю. Я прошу конкретні цитати де я петляю. Замість того отримую пропозицію перечитати ВАШІ дописи. СВОЇ слова я пам`ятаю. Ще раз дуже прошу - наведіть цитати особисто мого "петляння".

чи ви відчуття своєї гідності за мій рахунок хочете підняти? будь ласка))
Хм... Ви дісно вважаєте, що мені потрібно піднімати рівень своєї гідності? Та ще й шляхом інтернет-дискусій? Чи це з розряду - "оскільки агрументів немає, переходимо до образ"?.
 
Back
Top