[ F30/F31 ] F31 320d Luxury 2014 - Orionsilber metallic "Карамелька"

KLV

Член Клуба
Joined
Nov 13, 2011
Messages
3,905
Age
51
Город
Харьков
о! Воваст...)))))
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Нарешті з"їздив на АВТ Баварія, приїхали мої деталі, пройшов чмайже місяць. Причину описував тут.
Все зайняло приблизно 3.5 години, оплатила страхова, але у мене франшиза 3к грн, тобто 3к завжди плачу я, все ін страхова, ось прайс робіт (цікава позиція складання попереднього кошторису, це за кожну додану позицію в прайс вони беруть 80грн? :oops:):
Описание скрытого текста/картинок: Попередній кошторис

677135

Описание скрытого текста/картинок: Кошторис

677136
677137


На минулому тижні в Києві була презентація нових Х7, 7er, 8er, всі вони вже є у салоні, причому Х7 40і та 750і вже з бірками ПРОДАНО :rolleyes: Ще один Х7 30д стояв надворі, за більше, ніж 3 години він стояв максимум 10хв, постійно тестдрайвився, причому більшість з них реальні потенційні клієнти: одні приїхали і кажуть показуйте Х7, бо в нас 4 дітей і в Х5 не влазимо, інші приїхали з дамочкою, чоловікам сподобався, але дама видала "Не хочу такой, едем смотреть Порше" 😄
Описание скрытого текста/картинок: 7er
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Описание скрытого текста/картинок: 8er

677138
677139
677140
677141


Описание скрытого текста/картинок: Х7

677143
677144
677145
677146
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Приїжджали на ТО цікаві автомобілі: М3 F80, X5M, X6M, X5M50d, Alpina B7 Bitubro :love:
Описание скрытого текста/картинок: Cars

677176

677151

677150

677149
 
Last edited:

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Нарешті дочекався поки приїдуть амортизатори, на СТО казали проблеми на митниці є, чекав більше 2х тижнів.
Замінили:
- подушки двигуна (Lemforder)
- задні диски, колодки(TRW), датчики зносу
- передні амортизатори (Bilstein)
- задні ексцентрикові болти
- пильники, відбійники
Описание скрытого текста/картинок: прайс
678361


Їздив на західну Україну, можу рекомендувати Варшавську трасу, хоч і двохполосна, але широкі обочини, більшість водіїв зміщаються і пропускають. Багато дерев, тихо, спокійно. Випадково зупинились о 7 ранку перекусити біля облагороженого парку з озером, де плавають лебідь і качки, дитина залюбки покормила живність ) Шкода катамаран був поломаний.
Описание скрытого текста/картинок: фото

678364 678362
678363
 

POKOTILO_S

Пользователь
Joined
Sep 3, 2018
Messages
122
Age
34
Город
Житомир
Як вам амортизаторы билштейн?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Як вам амортизаторы билштейн?
Я коли планував їхати міняти аморти, обдзвонив кілька СТО, і всі вони різнили різних виробників: одні тільки оригінал, другі Сакси, треті Більштайн, плюс тут ще Коні радили. Потрібно було якось визначитись, поліз на іноземні форуми читати, і от там 90% ставили Більштайн і позитивні відгуки, плюс саме Більштайн йде ОЕМ оригінал. Мене, чесно кажучи, жаба трохи піддушувала віддавати більше 400Є за пару. Потім ще у хлопців із DeutscheGarage питав, чому рекомендуєте саме Більштайн, а вони здивовано - це ж той же оригінал, що ще ставити :)
По відчуттям це небо і земля, бо стійка вже гепала, і одразу відчулась плавність ходу. Поки задоволений, надіюсь прослужать довго.
 

POKOTILO_S

Пользователь
Joined
Sep 3, 2018
Messages
122
Age
34
Город
Житомир
Я коли планував їхати міняти аморти, обдзвонив кілька СТО, і всі вони різнили різних виробників: одні тільки оригінал, другі Сакси, треті Більштайн, плюс тут ще Коні радили. Потрібно було якось визначитись, поліз на іноземні форуми читати, і от там 90% ставили Більштайн і позитивні відгуки, плюс саме Більштайн йде ОЕМ оригінал. Мене, чесно кажучи, жаба трохи піддушувала віддавати більше 400Є за пару. Потім ще у хлопців із DeutscheGarage питав, чому рекомендуєте саме Більштайн, а вони здивовано - це ж той же оригінал, що ще ставити :)
По відчуттям це небо і земля, бо стійка вже гепала, і одразу відчулась плавність ходу. Поки задоволений, надіюсь прослужать довго.
Цікаво чи в ф10.теж білштайн в оригіналі,я от поставив сакс,різниці з оригіналом не відчув,але за 15 тис пробігу наче ліва вже підстукує..
 

VSEV

Пользователь
Joined
Jan 20, 2013
Messages
98
Странно,когда менял себе ,ремонтники рекомендовали только Сакс,но не Биль.Сакс и поставил.
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,677
Город
Коростышев
Цікаво чи в ф10.теж білштайн в оригіналі,я от поставив сакс,різниці з оригіналом не відчув,але за 15 тис пробігу наче ліва вже підстукує..

Я поставил Сакс тоже. Разницы с мертвыми оригиналами также не заметил
Щас бы ставил оригинал. При том везде.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Я поставил Сакс тоже. Разницы с мертвыми оригиналами также не заметил
Щас бы ставил оригинал. При том везде.
Я різницю відчув, бо передній правий взагалі вже не тримав.
А поставити огригінал по кругу це буде практично 1к Євро, а враховуючи наші дороги, де можна легко влетіти, таке собі задоволення:(
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,677
Город
Коростышев
Я різницю відчув, бо передній правий взагалі вже не тримав.
А поставити огригінал по кругу це буде практично 1к Євро, а враховуючи наші дороги, де можна легко влетіти, таке собі задоволення:(

На седане по нашим дорогам вообще удовольствий не много :) не говоря уже за дорогие амморты или резину..
 

Fan_BMW

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,337
Age
43
Город
Киев
Я різницю відчув, бо передній правий взагалі вже не тримав.
А поставити огригінал по кругу це буде практично 1к Євро, а враховуючи наші дороги, де можна легко влетіти, таке собі задоволення:(
Так на оригинал официалы гарантию дают, вроде 2года... или на аморты не распространяется?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Також чув, що дають гарантію, а ще чув, що довести потім гарантійний випадок не просто )
Ну і вартість у ОД навіть хз яка буде, якщо тут на форумі у продавців 200Є один.
 

POKOTILO_S

Пользователь
Joined
Sep 3, 2018
Messages
122
Age
34
Город
Житомир
Так на оригинал официалы гарантию дают, вроде 2года... или на аморты не распространяется?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
Да,у меня во время гарантии потек передний правый,отказали по причине того что Диски ровнялись))а ровнялись все 4 благодаря ранфлет)))
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Хто може підказати по наступним речам:
- при заведенні авто тричі пікає по 3 рази з перервою у 1-2 сек. Що це може бути?
- з‘явився свист, тільки коли нажимати педаль газу, по відчуттях з 2-3 передачі. Більша швидкість - більший свист. Прямо на автобані між Жешувом і Краковом з‘явилось, завтра назад їхати в Україну, і от переживаю трохи.
 

yaco

Пользователь
Joined
May 12, 2013
Messages
950
Age
78
Город
Киев
- з‘явився свист, тільки коли нажимати педаль газу, по відчуттях з 2-3 передачі. Більша швидкість - більший свист. Прямо на автобані між Жешувом і Краковом з‘явилось, завтра назад їхати в Україну, і от переживаю трохи.
А на месте при перегазовках?
возможна не герметичность наддувного тракта
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,677
Город
Коростышев
Пикает - может батарейка в метке садится?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
sywer, Віктор, дякую, походу так і є, бо коли мітка біля ключа все ОК, а вчора вона була в багажнику в гаманці і пікало.

yaco, попробував на холостих погазувати, здається є свист також.
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
За останній час зробив чергове ТО, заміна масла і масляного фільтра на АВТ Баварія, пофітряний фільтр і фільтр салну в DeutscheGarage, а також відрегулювали ручний тормоз, бо вже майже не хватав, тільки тепер він не відпускає нормально, мабуть перетягнули, бо при рушанні присутній скрип.
Описание скрытого текста/картинок: Photo

680157
680158


Як вже писав вище з"їздили у Краків, в Польщу їхали через Устилуг і це жесть, 60% дороги через міста/села і обмеження швидкості 50-70, далі з Жешува автобан до Кракова. Назад вже їхали через Краковець, вся дорога автобан, 2.5 год і в Україні. Брали малу дитину, 5міс, з ним без черг на митниці пропускали, правда поляк вичитав мораль, що якщо буду їздити так через кожні кілька днів, то номер не прокатить, типу за товаром )
Описание скрытого текста/картинок: Краків

680159
680162

680164
680165
680166
680167


У мене під домом відкрився 2й філіал BMW-Garage, 1.5км всього )
Завіз в сб щоб продіагностували свист, а він пропав. Їздили разом з механіком, потім вони самі - немає. Мабуть злякалась "лікарні" )
Але почистили колектор, був досить сильно забитий. Та я і сам помітив, що витрата пального піднялась і важче їхати почала.
Описание скрытого текста/картинок: Колектор

680160
680161
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Забрав авто з СТО, це зовсім інша справа, повернувся швидкий відклик на педаль, пропала важкість при набиранні обертів, по витраті буде видно після більш довгої експлуатації.
По свисту - пропав і все, діагностика ніяких помилок не виявила )
Описание скрытого текста/картинок: Чек
680173
 

Michele

Пользователь
Joined
Nov 4, 2014
Messages
106
Age
50
Город
Киев
приветствую! а во сколько обошлась процедура чистки коллектора? я пока чистил клапан ЕГР на 50 тыс. на Арии Моторс во Львове, но скоро видно придется и коллектор чистить, хотя применяю фирменную ДТ присадку БМВ И Керапур. Расход на 60 км. при скорости 85 км/ч -3,8/100
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Мені зараз немає де їздити 85, 20 моя середня з цими пробками Києва (
По ціні дивіться фото під спойлером в останньому пості.
 

Michele

Пользователь
Joined
Nov 4, 2014
Messages
106
Age
50
Город
Киев
Мені зараз немає де їздити 85, 20 моя середня з цими пробками Києва (
По ціні дивіться фото під спойлером в останньому пості.
спасибо!
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Не було про що писати, так дали сценарій )
Вчора задавав назад один клоун на VW Jettа from USA і заїхав мені в передній бампер. Я сигналив йому не відпускаючи рук з керма - каже не зрозумів, що йому, а парктроніків немає. Так ще й до цього всього виїхав на каву без прав, хотів вирішити на місці, типу знає вартість ремонту. Мені весь цей гемор ні до чого з оформленим КАСКО: викликав міліцію, оформив страховий випадок в страховій. За правами правда дозволив йому збігати, хоч і знаю, що це необачно, але в нього навіть страховки взагалі немає, він і так попав нормально (
Тепер думаю, якщо я виберу Баварію як СТО, що буде займатись ремонтом, хлопчина прозріє просто, там же ніхто бампер витягувати/ремонтувати не буде, 99% що скажуть під заміну. Плюс вони там ні в чому собі не відказують, якщо через страхову звертаються. Пощастило, що фара ціла.
Описание скрытого текста/картинок: Фото

IMG_5660.jpg
IMG_5665.jpg
IMG_5664.jpg
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,755
Город
Киев
що скажуть під заміну.

А зачем из-за лопнувшей краски менять бампер!?
Или там продавлено конкретно!?
 

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
А зачем из-за лопнувшей краски менять бампер!?
Или там продавлено конкретно!?
Я не впевнеий, що лише фарба, можливо і пластик тріснувший. І деформація в місці удару є, чи можна буде це виправити, і чи захоче це робити ОД - ін питання.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,755
Город
Киев
що лише фарба, можливо і пластик тріснувший. І

Ну по фото там точно ничего не сломано, тем более при парковочном ударе.

і чи захоче це робити ОД - ін питання.
Вы слишком идеализируете ОД.
Я буквально месяц назад решал такой же вопрос, все сделали без замены, правда у другого ОД на столичке)
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Что сломано узнаешь когда снимут бампер.
К ОД? Да какие вопросы едет. Тебе то что?
 
Top